05 мая в 14:41

У це світле свято.

Я хочу побажати Вам доброти, миру і тепла. Нехай кожен ваш воїн (тато, чоловік, син, донька) повернуться додому живими. Я хочу побажати Вам щастя. Відпустіть всі образи, злість і пробачте тих, хто зробив Вам боляче.

Я залишилась зовсім сама з дитиною, від мене пішла назавжди людина, яку я кохала більше життя, просто кинув мене і пішов, більше не повернеться. Я без роботи і всього, тому попрошу, якщо Вам не важко помоліться за мене. А я помолюсь за Вас. ❤️
9 5 3
СкиниУскачи! 05 мая в 14:45
’Відпустіть всі образи, злість і пробачте тих, хто зробив Вам боляче.’ ? Серьёзно ? В данную минуту, летят КАБы по жилым домам Хврькова ! Простить ?
автор Железобетон 05 мая в 14:45
Ответ дляСкиниУскачи!
’Відпустіть всі образи, злість і пробачте тих, хто зробив Вам боляче.’ ? Серьёзно ? В данную минуту, летят КАБы по жилым домам Хврькова ! Простить ?
Я про просто ваших знайомих, які образили Вас. Я не про тих, хто нас вбиває щодня.
Natalia505 05 мая в 14:46
Все буде добре. Сили вам, терпіння і миру нам усім.
Творческий типаж 05 мая в 14:51
Автор, все проходить, пройде і це. Це тимчасове. Бажаю вам нового щасливого життя.
Петриківна 05 мая в 15:00
Кинув і пішов живий-здоровий?
Русланка з гілки 05 мая в 15:05
Автор бажаю нехай ваша біда переміниться на нове щасливе життя. Пам’ятайте, що кінець чогось одного - це початок чогось іншого. У кожному горі є захована частинка радості - бажаю вам її швидше віднайти. Полюся за вас. Христос Воскрес!
автор Железобетон 05 мая в 15:26
Ответ дляРусланка з гілки
Автор бажаю нехай ваша біда переміниться на нове щасливе життя. Пам’ятайте, що кінець чогось одного - це початок чогось іншого. У кожному горі є захована частинка радості - бажаю вам її швидше віднайти. Полюся за вас. Христос Воскрес!
Воїстину Воскрес! Дякую!