05 мая в 15:12

Мені коротко. Конкретно. Який актив брати на літо?

Сиворотка треба.
автор Пускаю бісики 05 мая в 15:13
Або кілька варіантів
Цідило правди 05 мая в 15:18
Це приказ?
LIANA171185 05 мая в 15:44
А для якої шкіри?Бо вам можуть порадити гарну сиворотку від прищів-от прям одразу нанесла і всі зникли,а у вас їх немає)
автор Пускаю бісики 05 мая в 16:07
Ответ дляLIANA171185
А для якої шкіри?Бо вам можуть порадити гарну сиворотку від прищів-от прям одразу нанесла і всі зникли,а у вас їх немає)
Тускла шкіра, вся якась дрябла
Аль де Барановна 05 мая в 17:24
Ответ дляПускаю бісики
Тускла шкіра, вся якась дрябла
Витамин С можно, пептиды
автор Пускаю бісики 05 мая в 19:49
Ответ дляАль де Барановна
Витамин С можно, пептиды
Ну от С….а форма? Бо є якиймь «кислий», то він на лвто по ідеї не підходить
Бо він відлущує, по типу кислоти
Аль де Барановна 05 мая в 20:30
Ответ дляПускаю бісики
Ну от С….а форма? Бо є якиймь «кислий», то він на лвто по ідеї не підходить
Бо він відлущує, по типу кислоти
Стабильную форму берите. У меня сейчас такая сыворотка - Skin&Lab Vitamin C