Гидроусилитель руля• 05 мая 2024
Бачу багато хто без дріжджів Паску готував, а ви як?
Я лише на них вмію. Дуже смачна виходить
Я в дамках• 05 мая 2024
Сирну паску пекла без дріжджів. Смачна вийшла. Звісно інша за смаком, але всім сподобалась
Реанимация• 05 мая 2024
В мене співробітниця так пече давно, виходить такий собі чи кекс чи бісквіт. Але справжній рецепт - на дріжджах. Більш того класична паска майже не солодка. Але з часом все, що спечено на Великдень в формі паски і прикрашено як паска - стало паскою)
Дайте подуться• 05 мая 2024
Яйця, молоко, цукор, борошно, масло вершкове, цукати за смаком = смачна паска+ прикрасити білим шоколадом. Вийшло класно. Не вмію з дріжжями. Знайшла рецепт без дріжджів, колись Сумська ще до війни його рекомендувала. Мені дуже сподобалося.
Гидроусилитель руля
• 05 мая 2024
Ответ дляДайте подуться
А в мене без них не то
Дайте подуться• 05 мая 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
А в мене без них не то
Без дріжджів є багато гарних рецептів. Мене колись сирною паскою пригощали (то там взагалі ні дріжджів, ні борошна), дуже смачно було… але там желатин, поки я желатин не опанувала, тому сирну також не готувала, буду вчитися мабуть колись