Моторошні троянди• 05 мая 2024
Робота за 15 тисяч в місяць без вихідних, ви б погодилися?
Дівчата пропонують роботу 15 тисяч в місяць ,але без вихідних.Графік з 8 до 20,робота на складі ,фізично важка.Потрібно пакувати дерева і кущі Ось думаю чи витримаю я такий графік.
Янка-угомонись• 05 мая 2024
В мене звичайно в магазині також таскати і т д, але моя зп 30-35 тис за 180 годин, це де так знущаються?
alicearies• 05 мая 2024
Добрый вечер, если позволяет возможность, найдите что-то онлайн. Сейчас те же деньги можно получать сидя перед компьютером с обычным графиком 2/2 или 3/3 по 10-11 часов
Бабка_в_кедах• 05 мая 2024
В якому місці України таки рабські умови?
Там зовсім погано з роботою?
Моторошні троянди
• 05 мая 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Зависит от мат положения и состояния здоровья
Здоровья немає,на жаль
Щебетуха• 05 мая 2024
Я зарабатываю 15400,с 10 до 20
Два выходных в неделю
Без выходных я бы не согласилась работать
Два выходных в неделю
Меломанка Маланка• 05 мая 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Здоровья немає,на жаль
Ну то про що мова? Чи хочете добити себе і потім кранти.
Не любовница• 05 мая 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Гривень звісно
Вы живете в отдаленном маленьком селе, где это единственная работа и у вас совсем печальное материальное положение? И выезд за границу невозможен?
ПП-шница• 05 мая 2024
12 годин на день без вихідних і зарплата всього 15? За 15 тисяч можете на касу піти сидіти з вихідними
Пи Пи Пилюля• 05 мая 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Здоровья немає,на жаль
Потом восстанавливать обойдется дороже.
А нету других вариантов?
Моторошні троянди
• 05 мая 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Місто Рівне
Пекельнi Борошна• 05 мая 2024
Та ні, це якісь рабські умови. Ну хіба що зовсім немає виходу, немає іншої роботи та вкрай потрібні гроші, то на місяць-два можна і паралельно шукати щось інше
Янка-угомонись• 05 мая 2024
Їдьте на виплати, там за кордоном класно всі тут так пишуть на форумі
Моторошні троянди
• 05 мая 2024
Ответ дляalicearies
Дякую,реально я не знаю чим думають роботодавці
alicearies• 05 мая 2024
Ради интересна только что посчитала. Вас ещё и намахали. Мин зп в час - 48 грн.
За день - 576грн
За месяц - 17280 (если 30 дней)
А вам дают 15. Вопрос - где ещё 2280грн?
За день - 576грн
За месяц - 17280 (если 30 дней)
Пекельнi Борошна• 05 мая 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Здоровья немає,на жаль
Та ні, не погоджуйтесь. Потім лікування та відновлення дорожче вийде