Клевотница• 06 мая 2024

Дуже хотілось би аби відписала тут автор цього коментаря

Де ви таке прочитали? Чи дійсно так? Може хтось розуміється ? Бо навколо у всіх так і є - одні проблеми
Як з цим бути? І коли цей етап «чистки» закінчиться ? Що робити? Від мене також чоловік пішов неочікувано. Якийсь бум на таке бачу тут по темах
автор Клевотница • 06 мая 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
А чего у украинцев вечная мясорубка? Одним странам мясорубка,другим мир и покой? Простите,но,не верю.
І тут ваша логіка а цьому є. В Німеччині нема а в українському повітрі пороблено

Залатавая• 06 мая 2024
Так а ребенок его? Он ведь будет общаться с ребенком, еще и мешать вашим новым отношениям может..(
МАМА НИКИТКИ-2• 06 мая 2024
Ответ дляКлевотница
Я дійсно себе відчуваю як наркоман мабуть при ломці
Я б дуже хотіла аби вернувся ну от дуже! Хоча в голові знаю добре - не вернеться і крапка забудь
Без шансу
А серце просто благає про повернення
То не серце. То звичка. Щось мені здається, що вам потрібен об’єкт для поклоніння і обожнювання.
Поставте себе на це місце. Побачите, життя заграє новими, яркими фарбами.
автор Клевотница • 06 мая 2024
Ответ дляЗалатавая
Ну а чий . Він? Заважати? Як? Йому пофіг навіть якщо я знайду 100 мужиків на його місце . Він ще порадіє напевно )))
ЗавЛабСнаб• 06 мая 2024
Ответ дляКлевотница
Я в Англии,они тут знать не знают про кризисы, войны,нищету,спокойные и медлительные,аж бесит. Потому не верю ни в какое перерождение после мясорубки. Иначе,чем украинцы это заслужили? Мы не колонизаторы,не захватчики,войны не начинали, за что нам такая карма? Чушь все это.
Залатавая• 06 мая 2024
Ответ дляКлевотница
Так ему пофиг ребенка? А какие у них отношения были?
автор Клевотница • 06 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А як це зробити?
МАМА НИКИТКИ-2• 06 мая 2024
Ответ дляКлевотница
Я якраз маю справу - з роботи ще й в додачу звільнили бо постійно хвора
Тому я зараз без роботи і без нічого ,
Та я бачу, що часу вільного забагато. Направте свої зусилля на пошук достойної роботи. Перенаправте ентузіазм та енергію в росло позитива, а не на повідомлення колишньому.
автор Клевотница • 06 мая 2024
Ответ дляЗалатавая
Я мала на увазі що мені він не буде заважати ніяк а нових стосунках бо йому байдуже
Він певно мріє там аби хтось мене забрав
Любив любив а тут різко забив
Головою я розумію , що коли дитина виросте піде в своє життя але оця біль і муки і як на зло куди не йду бачу повні сімʼї і мене так зсередини

МАМА НИКИТКИ-2• 06 мая 2024
Ответ дляКлевотница
Німеччина отримала за все і вивчила урок. А Україні постійно танцює по граблях. Нічого не вчить.
автор Клевотница • 06 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я чесно вже не маю сили
Ні роботи
Ні любові
Тіло страшне
Я короче всьо
Залатавая• 06 мая 2024
Ответ дляКлевотница
Любив любив а тут різко забив
Да я не про вас. А про отношения отец-сын(дочь). Они у них какие были? Как часто они теперь встречаться будут?
автор Клевотница • 06 мая 2024
Ответ дляЗалатавая
Нічо не каже взагалі
автор Клевотница • 06 мая 2024
Людина мене тупо ігнорує всьо
Залатавая• 06 мая 2024
Ответ дляКлевотница
Нічо не каже взагалі
Так отношения у них какие были? Или он не хотел детей изначально?
автор Клевотница • 06 мая 2024
Або відписує ні ніколи більше не повернусь до тебе і в дім не повернусь
Бавовнятко• 06 мая 2024
Ответ дляКлевотница
Тобто я взагалі його не люблю ?.
Чому отак з людьми стається оця психологічна залежність, ? Цікаво яка причина
Когда мне что-то действительно интересно и важно, я иду в гугл и изучаю вопрос досконально. Долго и много времени уделяю этому. Но вы этого делать не будете. Я помню ваши темы.
автор Клевотница • 06 мая 2024
Ответ дляЗалатавая
Любив дуже дитину. Тепер попустило повністю 💯
автор Клевотница • 06 мая 2024
Ответ дляБавовнятко
Вивчала багато. І все перечитала
Але не доходить ніяк

Залатавая• 06 мая 2024
Ответ дляКлевотница
Ну что ж.. значит что то произошло у вас в семье. Не могло так беспричинно все произойти. Если действительно любил ребенка
Emm11117• 06 мая 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
В Англії немає тупих поборів в школі і збирання для вчительки в конверт на дорогий подарунок, в Англії не беруть кредити на весілля, немає скрізь і усюди кумівства і хитрожопості, немає бажання міністру нарядити губату коханку у сто тисяч нових шуб за бюджетні кошти, то може ці на перший погляд неважливі речі і допомагають їм нормально жити? Нам як людям з азійською ментальністю щоб нормально жити треба знайти родовища нафти, але боюсь і це не допоможе..
автор Клевотница • 06 мая 2024
Ответ дляЗалатавая
Я вже думаю гріхом може поробили йому шось(
МАМА НИКИТКИ-2• 06 мая 2024
Ответ дляКлевотница
А як це зробити?
Я не знаю як цьому навчиться. В мене це від народження.
Но в вас першочергове пошук роботи. Якщо є освіта і фінподушка, то ставте планку хочаб вище середнього і шукайте. Не погоджуйтесь на першу-ліпшу пропозицію. Почніть з поваги до себе. І Да, перестаньте писати повідомлення колишньому. Якщо так нейметься- пишіть на листочку і спалюйте. Не принижуватися- перший крок до самоповаги.
Залатавая• 06 мая 2024
Ответ дляКлевотница
Я бы на вашем месте занялась собой, стала бы лучшей версией себя, ребенок пусть сам ему звонит/пишет. А потом он вас увидит и челюсть уронит, но скорее всего, вам уже не надо будет этого;) выгода по всем фронтам.
Natal_ka91• 06 мая 2024
Ответ дляКлевотница
Я просто в шоці! Я чула що цей рік буде кармічний та непростий тільки за що мені таке ? Я хотіла повноцінну сімʼю, де в дитини буде мама і тато, а тато просто пішов собі в краще життя без нас. У нього все чудово. А карма мала вчепитись до бідної жінки з дитиною
Чому карма? Ваше життя ’почистилося’ від зрадника. Найкраще покарання для нього - коли ви будете щаслива без нього.
МАМА НИКИТКИ-2• 06 мая 2024
Ответ дляКлевотница
Я чесно вже не маю сили
Ні роботи
Ні любові
Тіло страшне
Я короче всьо
Тіло страшне - спортзали вас чекають. Візьміть тренера. Вони частенько компліменти роблять. Теж вам допоможе підняти самооцінку. Та й удосконалене тіло - це дуже класний позитив
Natal_ka91• 06 мая 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Тому що земля родюча і багата, не дає спокою багатьом
автор Клевотница • 06 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я вже так зробила - зайняла онлайн
Той тренер мені весь час пише . І гарні слова каже , хотіла аби дав спокій - не дає
автор Клевотница • 06 мая 2024
Давайте так: будь ласка напишіть мені
От якби ви були мною (не дай Боже ) ворогу не побажаю бути за моєму місці
Як ви себе повели б далі і як жили і що робили б? Як з того лайна вилізти
Emm11117• 06 мая 2024
Ответ дляКлевотница
Він у вас не той араб в Англії який ялинку перевертав?