Майская киска• 06 мая 2024
У кого-то менялась переносимость алкоголя в течение жизни?
И если да, то с чем это было связано?
Лика-прилипка• 06 мая 2024
У меня с возрастом появилась аллергия на красное вино и аллергия на солнце, прям дерматит с папулами и зуд. Не знаю с чем это связано
Кракадэ• 06 мая 2024
Робота ферментів може змінюватись з віком, зазвичай вона погіршується і сповільнюється)) тому зазвичай алкоголь переноситься важче.
Але всяке у житті буває. Деякі і алкоголіками стають всупереч своїй біохімії.
Безпринципова• 06 мая 2024
Так, в 20 років могла випити пляшку вина без наслідків, минулого року на новий рік ледь півбокалу осилила і так погано було наступного дня, цього року взагалі не пила
Сонечко• 06 мая 2024
У меня начались мигрени, мне 35. Как выпью бокал легкого, после , как поезд переехал
Попельшка• 06 мая 2024
Раньше вино пила без последствий, сейчас от бокала на следующий день головная боль
Но виски норм
Цигарний шланг• 06 мая 2024
Ответ дляКракадэ
...Деякі і алкоголіками стають всупереч своїй біохімії.
Поясніть. Бо мене нічого не бере, незалежно від кількості (але це не для всіх). А після магазинного алкоголю - реально, нездорові відчуття.
А курці стають наріками - бо без цигарки, ніяк.
маска Ілона• 06 мая 2024
С годами нет желания напиваться.
Да и крепкие напитки перестала вообще употреблять.
Раньше водка/виски у меня вызывали веселье. Сейчас - депрессию.
Кракадэ• 06 мая 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Для розщеплення алкоголю у нас працюють два ферменти, в залежності від швидкості їх роботи алкоголь засвоюється і виводиться з різною швидкістю. Є люди, у яких інтоксикація від від алкоголю дуже довга і важка, такі з біохімічної точки зору найменше схильні до алкоголізму. Але є й такі, що навіть з таким типом засвоєння стають алкоголіками.
В засвоєнні алкоголю багато різних факторів, не тільки кількість етанолу має значення. А і сивушні масла, таніни, органічні кислоти і купа всього іншого, залежно від напою.
Плюс завжди буде мати значення фактор особистого здоров´я і навіть те, виспались ви напередодні вживання чи ні.
Свезло так свезло• 06 мая 2024
З юності було погане самопочуття при вживанні навіть невеликої дози алко (чероне обличчя, тахікардія, мутило..). В 40 років не випиваю зовсім, бо ще неприємніше після вживання
Карапулька• 06 мая 2024
в юности поняла, что переношу плохо. с тех пор эту дрянь больше не пробовала.
Не обижаюсь• 06 мая 2024
Становится меньше ферментов на расщепление алкоголя, больше побочек. Многие получают зависимость, если не останавливаются. Разве бывает наоборот?
Не пью много лет
Карусель-весель• 06 мая 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Ні від алкоголю. ні від сигарет ніякої залежності, хоча курила з 16 років, вживала спиртне теж. Можу роками не пити, курила все життя моментами, потреби такої, щоб аж аж хотілося то ніколи не було. останні 7 років не курю взагалі, але буває як сто грам з дівчатами то і можна закурити одну-дві. Мені 52 роки, вже навряд чи звички зміняться. А знайомі навіть вагітні не переставали курити.
алергирина• 06 мая 2024
З віком зовсім неможу пити,від бокала потім вмираю. Раніше з доброю закускою ішла вся мішанина і все підряд.
А тепер просто погано ніби я сто літрів випила. І живіт болить, серце калатає, голова паморочиться.
Майская киска
• 06 мая 2024
Ответ дляалергирина
От і в мене так само. Не знаю, з чим пов´язувати - чи просто з віком, чи з настанням менопаузи.
Нульовий сантиметр• 06 мая 2024
Ответ дляЛика-прилипка
Принимаете гормоны? Л-тироксин или похожее?
алергирина• 06 мая 2024
Ответ дляМайская киска
Можливо менопауза, але в моїх подружок такого нема, лише в мене.
Лика-прилипка• 06 мая 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Никакие гормоны не принимаю. По здоровью все ок, проверялась много раз. Кожа лица белая, чувствительная. Но если вино можно исключить, то с солнцем все намного сложнее. Весеннее солнце очень плохо влияет на мое лицо, сразу фотодерматит с папулами, а отпуск на море, то вообще ужас
Нульовий сантиметр• 06 мая 2024
Ответ дляЛика-прилипка
Тогда не знаю. Но почитайте статьи медицинские, чтобы самой поискать причину, так как чисто аллергии на солнце не существует. Фотодерматит всегда является побочным действием, например, лечения иной болезни.
В случае с Л-Тироксином, например, фотодерматит появляется как побочка даже не действующего вещества, а вспомогательных ингредиентов препарата. Нужно поискать его причину.
Лика-прилипка• 06 мая 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Ок, почитаю