06 мая в 09:24

Сьогодні можна прибирати/прати?

Кошик для прання переповнений, ще й на завтра дощ буде. Якщо сьогодні не зроблю прання, то завтра чистого одягу дитині в садок не буде. І газон вже аж на бік лягає, треба косити
показать весь текст
18 1
забиякина 06 мая в 09:49
Ответ дляБіле пальто
А пам´ятай день святий святкувати ?
Иисус это отменил и сказал добрые дела можно делать в любой день.
Он сам в субботу делал дела и больных исцелял, и сказал ’если у вас животное в яму упадет или потеряются деньги, не побежите ли вы тот час искать, вытаскивать, спасать? Не человек для суббота, а суббота для человека. Добрые дела можно делать и в субботу’

Стирка плохое дело? Разве лучше ходить грязным или жить в грязи?
Треба підробіток 06 мая в 09:50
Ответ дляХочу на Балі
А потом почему война, мы ведь такие хорошие, ну почему(
Думаєте через те, що якась Клава прала на свята?
забиякина 06 мая в 09:50
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
А що станеться якщо постіраєте? Цього року і 7 січня всі прекрасно все прали,хоча того року це ще було гріх
Стирка не грех не в каком году
забиякина 06 мая в 09:51
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Я теж вчора прала,а чоловік на роботі вчора був. Короче грішники
Нет, вы не грешники за стирку))
забиякина 06 мая в 09:51
Ответ дляХочу на Балі
Это где написано?
В Библии
забиякина 06 мая в 09:52
Ответ дляХочу на Балі
А потом почему война, мы ведь такие хорошие, ну почему(
Ну да. Ни аборты, ни воровство, ни колдовство, а именно стирка причина всех бед
Видна міленіалка 06 мая в 09:55
Великдень найбільше свято, воно буває раз на рік.
Туся муся 06 мая в 09:55
Ответ дляЛика-прилипка
Ті ж проблеми. Прати буду зараз, а косити після 15.00-16.00. Коли, як вище писали, служби в церкві закінчаться
А ви на службі?
маминаБубочка 06 мая в 09:56
Ответ дляМатраскин Брат
І де ті всі набожні люди, які тиждень закидували форум яйцями і пасками?
Набожные не верят в бред с ’нельзя работать’.
маминаБубочка 06 мая в 09:57
Ответ дляБутербродница
Не то, что сегодня. Вчера после обеда уже можно было, если придерживаться правил церкви.
+1
Фоточки нема 06 мая в 09:57
Ще вчора все можна. Моя дитина у садочку я на роботі. Але сьогодні мало людей було у метро. Мабуть багато хто зробили собі вихідний сьогодні.
Видна міленіалка 06 мая в 09:58
Сьогодні заборонено займатися рукоділлям, працювати чи прибирати.
У Світлий понеділок не можна пліткувати, сваритися чи лихословити.
Не можна цього дня думати про погане чи сумувати.
Біле пальто 06 мая в 09:58
Ответ длязабиякина
Иисус это отменил и сказал добрые дела можно делать в любой день.
Он сам в субботу делал дела и больных исцелял, и сказал ’если у вас животное в яму упадет или потеряются деньги, не побежите ли вы тот час искать, вытаскивать, спасать? Не человек для суббота, а суббота для человека. Добрые дела можно делать и в субботу’

Стирка плохое дело? Разве лучше ходить грязным или жить в грязи?
Це одна з Десяти Заповідей
забиякина 06 мая в 10:04
Ответ дляБіле пальто
Це одна з Десяти Заповідей
Она не запрещает стирку
Біле пальто 06 мая в 10:05
Ответ длязабиякина
Она не запрещает стирку
А що вона забороняє ?
забиякина 06 мая в 10:05
Ответ дляВидна міленіалка
Сьогодні заборонено займатися рукоділлям, працювати чи прибирати.
У Світлий понеділок не можна пліткувати, сваритися чи лихословити.
Не можна цього дня думати про погане чи сумувати.
Нет такого запрета на рукоделия.
А сплетничать, ругаться и сквернословить заборонено в любой день.
Фоточки нема 06 мая в 10:06
Ответ дляВидна міленіалка
Сьогодні заборонено займатися рукоділлям, працювати чи прибирати.
У Світлий понеділок не можна пліткувати, сваритися чи лихословити.
Не можна цього дня думати про погане чи сумувати.
Не можна працювати? Піду директору скажу, може додому відпустить
забиякина 06 мая в 10:06
Ответ дляБіле пальто
А що вона забороняє ?
Делать зло.
А добро можно делать в любой день
Біле пальто 06 мая в 10:07
Ответ длязабиякина
Делать зло.
А добро можно делать в любой день
Як добро пов´язане з фізичною працею ?
забиякина 06 мая в 10:08
Ответ дляБіле пальто
Як добро пов´язане з фізичною працею ?
Хотите сказать, что чистота и порядок - это зло?
Туся муся 06 мая в 10:08
Ответ дляВидна міленіалка
Сьогодні заборонено займатися рукоділлям, працювати чи прибирати.
У Світлий понеділок не можна пліткувати, сваритися чи лихословити.
Не можна цього дня думати про погане чи сумувати.
ким заборонено і чому?
Біле пальто 06 мая в 10:09
Ответ длязабиякина
Хотите сказать, что чистота и порядок - это зло?
Ні .ви хочете сказати що можна порушувати Заповіді Божі?
Бутербродница 06 мая в 10:12
Ответ дляЛика-прилипка
Ті ж проблеми. Прати буду зараз, а косити після 15.00-16.00. Коли, як вище писали, служби в церкві закінчаться
Службы закончились вчера в 7 утра
Пенек Возмездия 06 мая в 10:16
Ответ дляВсіх підсаджую
ага, через прання в великдень війна
Ото пралки і тянули асвабадітелі😂😂😂
Виходить, спасали нас от гріха
Вподобайден 06 мая в 10:20
Нет конечно. Все дома сидят, не работают
забиякина 06 мая в 10:24
Ответ дляБіле пальто
Ні .ви хочете сказати що можна порушувати Заповіді Божі?
Не правда. Стирка никак не нарушает ни одну Божью заповедь
Мая твая не панимать 06 мая в 10:25
Ответ дляХочу на Балі
Вы за день собираетесь полную стиралку вещей)
Там было не за один день и как раз вчера вечером после прогулки добавила и все постирала
Біле пальто 06 мая в 10:25
Ответ длязабиякина
Не правда. Стирка никак не нарушает ни одну Божью заповедь
Ви істина в останній інстанції ?
Мая твая не панимать 06 мая в 10:26
Ответ дляВсіх підсаджую
і я до того ж. до чого тут прання))
а то прати в деяких бачте не можна поки служба не закінчиться, а обсирати на форумі аж бігом
Вот вот. И в церкви раз в год, и то не в самой, а во дворе паску с колбасой посвятить
Мая твая не панимать 06 мая в 10:27
Ответ длямаминаБубочка
Набожные не верят в бред с ’нельзя работать’.
Может и верят, но не спрашивают, а молча делают как считают нужным)))