06 мая в 10:37

Чоловік не може мати дітей. Я не знаю як мені бути

Мені 32, чоловіку 42. Разом 10 років. Взяли квартиру в кредит і машину в Києві, все виплатили. Пару років тому чоловіку підкинули спадок 2 квартири в центрі Києва, і 50 тис дол. Живемо тепер в центрі з видом на Палац Україну, 2 квартири здаємо, купили другу машину. Маємо хороші робити з загальним доходом близько 100 тис грн.
Все у нас є. Крім діток
Чоловік дуже хороший, у нас прекрасні відносини.
Виявили, що він не може мати дітей. Без шансів природнім шляхом.
Зробила 2 підсадки, не прижилися дітки.
Пройшла ці всі адські муки і не вийшло. Здоров´я в мене дуже похитнулось, я взагалі не надто здорова і дитину мені важко буде виносити, маю вроджені вади з тазом і в дитинмтві мала операцію. Тобто родить зможу тільки шляхом кесарського розтину.
Я дуже схудла, мене посипало, маю хронічну молочницю яку не можу вилікувати з юності.
Я у відчаї.
Чоловік теж.
Каже, щоб я йшла від нього і влаштовувала своє життя, щоб забирала 1 квартиру і машину.
З дитбудинку сказав не зможе взяти, ніколи не полюбить. А я не проти.
Я не розумію як і для кого мені далі жити.
Шкода лишать чоловіка, він же ні в сому не винен. Живуть люди і без дітей, але я не бачу в такому житті сенсу.
Певно, буду пробувать ще 1 підсадку, мені важко це все дається і фізично, і морально.
Хто має досвід, з якої підсадки вдалося вам завагітніти?! Який вплив на ваше здоров´я всі ці процедури мали?!
Дякую, хто дочитав
автор Колупалочка 06 мая в 10:39
Дуже давлять питання рідних коли я в декрет.
Нвкому нічого не кажу, відшутковуюсь
39 8 1
Мурзилка 06 мая в 10:40
Сурмама
152 6 1
Снежнакомка 06 мая в 10:40
Не розумію тотальної зацикленості на дітях.
Якщо не дано, то для чого гробити своє здоров´я?
Найміть сурогатку і все тоді. Тим більше , доходи дозволяють.
Редисочка 06 мая в 10:40
Ответ дляМурзилка
Сурмама
И сурпапа
Allein74999 06 мая в 10:40
Если у вас все не оч хорошо со здоровьем и позволяют финансы - сурогат. материнство
Христя в тiстi 06 мая в 10:40
Почему не хочет, чтоб вы родили от анонимного донора?
46 7
бЭйбА 06 мая в 10:41
Мужу проще от вас отказаться, чем взять ребенка или обрекать вас на мучение с теми подсадками? Автор, если вы хотите ребенка, то с годами это желание будет только увеличиваться.
55 11
Мурзилка 06 мая в 10:41
Ответ дляРедисочка
И сурпапа
Раз делали подсадку, значит сперма живая все же.
55 1
пу_пугренчик 06 мая в 10:41
Взять с интерната
21 8 1
Миллениалка 06 мая в 10:41
Авторе,у вас обох проблеми, не тільки в чоловіка, то у не треба робити його крайнім. У вашому випадку,я б перестала вирощувати ідею фікс у вигляді пологів. Ви вже знесилені і з вадами, підсадки і пологи не принесуть вам здоров´я та наснаги. Ви думаєте, що наявність дитини зробить вас щасливими,але це не так
82 11
автор Колупалочка 06 мая в 10:42
Ответ дляМурзилка
Сурмама
А які шанси, що воно прижеветься в сурмами? Це з ембріоном щомь не так. Чи це тільки в мені проблема?! Я вже не знаю. І так, і так кажуть лікарі.
Я вже пропонувала взяти сперму його рідного брата, він не хоче
37 20 7
бЭйбА 06 мая в 10:42
Ответ дляМурзилка
Сурмама
Точно. Отличный вариант, если муж хочет своего только
11 5
Галябалована 06 мая в 10:42
Пгд делали эмбрионам?
Миллениалка 06 мая в 10:45
Ответ дляКолупалочка
Дуже давлять питання рідних коли я в декрет.
Нвкому нічого не кажу, відшутковуюсь
Вам треба просто вибудувати ваші власні кордони навіть від рідних. А не сподіватися, за допомогою дитини,позбавитися страхів
24 1
автор Колупалочка 06 мая в 10:43
Ответ дляХристя в тiстi
Почему не хочет, чтоб вы родили от анонимного донора?
Якось не розглядали таке питання. Він рідного брата сперму не хоче
26 4 1
Угадайс 06 мая в 10:43
Ответ дляКолупалочка
А які шанси, що воно прижеветься в сурмами? Це з ембріоном щомь не так. Чи це тільки в мені проблема?! Я вже не знаю. І так, і так кажуть лікарі.
Я вже пропонувала взяти сперму його рідного брата, він не хоче
То это с его спермой не приживаются?
Мурзилка 06 мая в 10:43
Автор, я бы настраивала мужа на взять малыша отказника. При наличии денег, прямо из роддома. Мы взяли в свое время 2хмес девочку, сейчас ей 13 лет и мы даже не вспоминаем, что она не кровный ребенок, своя, родная и любимая.
123 9 4
Наша взяла 06 мая в 10:43
Маю декілька знайомих з еко у них аутизм. Це вам не відговрюю, а просто попереджую, що життя може превратитись в ад
Чого вже так побиватись?
Живуть же якось люди і жили без дітей. Переступіть і живіть на повну
автор Колупалочка 06 мая в 10:44
Ответ длябЭйбА
Мужу проще от вас отказаться, чем взять ребенка или обрекать вас на мучение с теми подсадками? Автор, если вы хотите ребенка, то с годами это желание будет только увеличиваться.
Мені вже часом здається, що мені треба змиритись. Але через пару місяців знову приходить ця думка. Кому оце все майно ми лишимо
37 8 4
Жирафовое варьенье 06 мая в 10:45
Спробуйте взяти під опіку. Можливо і полюбить. Якщо він добра людина, так і буде. Я працюю нянею і то з часом люблю своїх діток. Впевнена, що і він полюбить з часом
35 7
Угадайс 06 мая в 10:44
Ответ дляКолупалочка
Якось не розглядали таке питання. Він рідного брата сперму не хоче
А брат согласен на такое ?
Болтушка Му 06 мая в 10:44
Вы хотите уйти от мужа и стараться родить ради комментария со стороны? Проблемы я так поняла у вас у обоих, не факт что получится и останетесь здоровы
16 2 2
Миллениалка 06 мая в 10:44
Ответ дляКолупалочка
А які шанси, що воно прижеветься в сурмами? Це з ембріоном щомь не так. Чи це тільки в мені проблема?! Я вже не знаю. І так, і так кажуть лікарі.
Я вже пропонувала взяти сперму його рідного брата, він не хоче
Для запліднення завжди обирають здоровий ембріон. І так, у вас також можуть бути проблеми , дивно, що ви про це не подумали
Жирафовое варьенье 06 мая в 10:46
Ответ дляКолупалочка
Якось не розглядали таке питання. Він рідного брата сперму не хоче
Від рідного брата і я б не хотіла. А чужого чому б ні?
Мурзилка 06 мая в 10:44
Ответ дляКолупалочка
А які шанси, що воно прижеветься в сурмами? Це з ембріоном щомь не так. Чи це тільки в мені проблема?! Я вже не знаю. І так, і так кажуть лікарі.
Я вже пропонувала взяти сперму його рідного брата, він не хоче
Приживется, раз вы не очень здоровый человек, а сурмаму подбирают здоровую и рожавшую.
А я нівроку 06 мая в 10:45
Ответ дляМурзилка
Сурмама
при чем здесь сурмама, если нужен сурпапа?
10 7 1
Мурзилка 06 мая в 10:45
Ответ длябЭйбА
Точно. Отличный вариант, если муж хочет своего только
Так это и есть свой. Только выносила другая и все, генетически ребенок их.
24 3
автор Колупалочка 06 мая в 10:45
Ответ дляГалябалована
Пгд делали эмбрионам?
Так, в Турцію аналізи висилали. Все нормально було з тим хлопчиком, і дівчинкою.
Лікарі кажуть шанси є і треба пробувати ще.
Але ж лікарям аби тільки розкручувать на гроші
17 4
Болтушка Му 06 мая в 10:46
Ответ дляКолупалочка
А які шанси, що воно прижеветься в сурмами? Це з ембріоном щомь не так. Чи це тільки в мені проблема?! Я вже не знаю. І так, і так кажуть лікарі.
Я вже пропонувала взяти сперму його рідного брата, він не хоче
Ну и предложение
Їжак в панчохах 06 мая в 10:46
2 подсадки -это ЭКО ?