Изменено 06 мая в 10:49

Париж та Діснейленд з дітьми. Хто був? Підскажіть!

Хочу поЇхати у Дісней з дітьми. Дивилась автобусний тур без нічних переїздів на 7 днів (Чехія, Прага, Гермнія проїздом)
Може були нещодавно? Підскажіть через кого їздили і як поїздка? Може порекомендуєте чи підскажете )
Ціна теж має значення.
Бо з проїздом, проживанням та обідами пропонують 800 евро з людини.
...))
Муркошечка 06 мая в 10:50
сколько дней на Диснейленд?
автор Міряю від одиниці 06 мая в 10:56
сам Дісней думаю на 1
Тро Нью-Йорку 06 мая в 10:57
Могу только сказать что мы очень устали за день в Диснейленде. Салют начался примерно в 11 вечера, и его стоит посмотреть. Мне было бы тяжело после такого дня ехать в другую страну на след. День. Мы до обеда только отсыпались.
Как детям будут эти галопом по Европам. Может лучше целенаправленно ехать в Париж и Дисней. У нас выпало 1.5 дня в Париже и то, это было все очень поверхностно.
автор Міряю від одиниці 06 мая в 10:57
Цікаво в целом Париж подивитись
автор Міряю від одиниці 06 мая в 10:58
Ответ дляТро Нью-Йорку
Могу только сказать что мы очень устали за день в Диснейленде. Салют начался примерно в 11 вечера, и его стоит посмотреть. Мне было бы тяжело после такого дня ехать в другую страну на след. День. Мы до обеда только отсыпались.
Как детям будут эти галопом по Европам. Может лучше целенаправленно ехать в Париж и Дисней. У нас выпало 1.5 дня в Париже и то, это было все очень поверхностно.
у турі на 7 днів, на Париж йде 3 дні...з ніх 1 день у Діснеї
anna_2014 06 мая в 10:59
Ответ дляМіряю від одиниці
Цікаво в целом Париж подивитись
Едьте сами, своим ходом. С группой толком ничего не посмотрите.
Муркошечка 06 мая в 10:59
Ответ дляМіряю від одиниці
сам Дісней думаю на 1
очень мало. вы ничего не успеете. мы были не в Дисней, а в Леголенде, но, принцип, думаю тот же. это был конец октября. весь день шел дождь. везде очереди. не очень большие, но, тем не менее, они были. не успели все посетить
автор Міряю від одиниці 06 мая в 11:00
сама з двома дітьми не наважусь мені групою спокійніше...не загубитись і подивитись те що реконемнують
Тро Нью-Йорку 06 мая в 11:03
Ответ дляМіряю від одиниці
у турі на 7 днів, на Париж йде 3 дні...з ніх 1 день у Діснеї
Тогда стоит рассмотреть вариант. А в стоимость билет в Дисней входит?
Посчитайте ещё сколько стоит отдельно поехать в Париж, снять жилье там можно даже очень бюджетно. Ну и, возраст детей тоже играет роль. Мы были на машине там, ко всем достопримечательностям подъезжали, потому что мои дети не выдержали бы пеших маршрутов, а транспорт дорогой, и это надо учитывать. Плюс покушать завтрак и ужин это тоже немаловажно.
Тро Нью-Йорку 06 мая в 11:04
Ответ дляМуркошечка
очень мало. вы ничего не успеете. мы были не в Дисней, а в Леголенде, но, принцип, думаю тот же. это был конец октября. весь день шел дождь. везде очереди. не очень большие, но, тем не менее, они были. не успели все посетить
Вам понравился Леголенд? В какой стране вы были?
Муркошечка 06 мая в 11:04
Ответ дляТро Нью-Йорку
Вам понравился Леголенд? В какой стране вы были?
не считая дождя - нормально. Германия
Не цілуюсь з бодуна 06 мая в 11:20
Ответ дляМуркошечка
очень мало. вы ничего не успеете. мы были не в Дисней, а в Леголенде, но, принцип, думаю тот же. это был конец октября. весь день шел дождь. везде очереди. не очень большие, но, тем не менее, они были. не успели все посетить
Донька на весняних канікулах була в Діснейленді. Вистачило одного дня. Вибрали до цього ті місця, де хотіли б точно побувати. Майже з 7 вечора були вільні і чекали вечірнього шоу. То є радісно емоційна подія, але втомлююча. І другий день так само провести, вона б вже не хотіла.
Турагенція Tourdream 06 мая в 11:40
Ответ дляМіряю від одиниці
у турі на 7 днів, на Париж йде 3 дні...з ніх 1 день у Діснеї
Якщо у вас тур на 3 дні у Парижі, то рекомендую Діснейленд самостійно відвідати.
Бо як групою поїдете, то у Вас буде обмеження за часом. Наприклад, привезуть у парк у 10-11, а назад автобус буде їхати десь у 17-18.00
Враховуючи черги, яки бувають у теплі пору року, то це мало часу на відвіданні навіть одного парку.
Тому краще їхати самостійно, квитки заздалегідь купити на сайті парку. Обов´язково зразу брати фаст-пасс на атракціони, де найбільші черги.
Помаранчова душа 06 мая в 11:43
Не була в Діснейленді, але два тижні тому повернулася з Парижу.Їздила самостійно. Якщо їдете з України, то найдешевші авіаквитки з Будапешту.Розібратися не так важко, як вам здається, усюди їздила сама.Вийшло приблизно 500 євро
Апрель Ивановна 06 мая в 13:20
Ответ дляПомаранчова душа
Не була в Діснейленді, але два тижні тому повернулася з Парижу.Їздила самостійно. Якщо їдете з України, то найдешевші авіаквитки з Будапешту.Розібратися не так важко, як вам здається, усюди їздила сама.Вийшло приблизно 500 євро
А яке житло Ви знімали? Порадьте, будь ласка. Не було проблем з порозумінням? Ви англійською добре володієте?
Помаранчова душа 06 мая в 14:51
Ответ дляАпрель Ивановна
А яке житло Ви знімали? Порадьте, будь ласка. Не було проблем з порозумінням? Ви англійською добре володієте?
Англійською володію посередньо.Знаю загальні фрази, але їх можна вивчити швидко.Проблем не виникало, всі намагалися допомогти.Знімала готель New Hotel Saint Lazar.Дуже сподобалося розташування, близько до Монмарту і Мулен Руж.Поруч три гілки метро, одна взагалі в 50 метрах.Їхати до усіх памяток недалеко, користуйтеся гугл, він побудує маршрут і пішки і на метро.Попередньо дивилася відео на ютубі, воно допомогло зорієнтуватися в метро .Подивіться.Самостійно їздила за город у Версаль.І в Дійснейленд можна дістатися метро.Купувала квитки зазделегіть на оф сайтах, бо були великі черги.Перекладаєте на телефоні і купуєте, можна не роздруковувати, показати просто з екрану
Апрель Ивановна 06 мая в 17:14
Ответ дляПомаранчова душа
Англійською володію посередньо.Знаю загальні фрази, але їх можна вивчити швидко.Проблем не виникало, всі намагалися допомогти.Знімала готель New Hotel Saint Lazar.Дуже сподобалося розташування, близько до Монмарту і Мулен Руж.Поруч три гілки метро, одна взагалі в 50 метрах.Їхати до усіх памяток недалеко, користуйтеся гугл, він побудує маршрут і пішки і на метро.Попередньо дивилася відео на ютубі, воно допомогло зорієнтуватися в метро https://www.youtube.com/watch?v=H68jCAgsQVU .Подивіться.Самостійно їздила за город у Версаль.І в Дійснейленд можна дістатися метро.Купувала квитки зазделегіть на оф сайтах, бо були великі черги.Перекладаєте на телефоні і купуєте, можна не роздруковувати, показати просто з екрану
Дякую!!!
автор Міряю від одиниці 07 мая в 09:40
Ответ дляПомаранчова душа
Англійською володію посередньо.Знаю загальні фрази, але їх можна вивчити швидко.Проблем не виникало, всі намагалися допомогти.Знімала готель New Hotel Saint Lazar.Дуже сподобалося розташування, близько до Монмарту і Мулен Руж.Поруч три гілки метро, одна взагалі в 50 метрах.Їхати до усіх памяток недалеко, користуйтеся гугл, він побудує маршрут і пішки і на метро.Попередньо дивилася відео на ютубі, воно допомогло зорієнтуватися в метро https://www.youtube.com/watch?v=H68jCAgsQVU .Подивіться.Самостійно їздила за город у Версаль.І в Дійснейленд можна дістатися метро.Купувала квитки зазделегіть на оф сайтах, бо були великі черги.Перекладаєте на телефоні і купуєте, можна не роздруковувати, показати просто з екрану
Спасібо велике!!
З цим відео дійсно не так страшно..))
ще підскажіть по житлу? які ціни на прожиття
Помаранчова душа 07 мая в 10:02
Ответ дляМіряю від одиниці
Спасібо велике!!
З цим відео дійсно не так страшно..))
ще підскажіть по житлу? які ціни на прожиття
Ціни постійно змінюються.Дивіться на букінгу.Або можна забронювати окремо через вашого турагента(в мене так трохи дешевше вийшло).Витратила на готель зі сніданками плюс перельот десь 16000 грн на людину.Раджу не брати обіди або вечері, ви просто часто не будете на них встигати з усіма екскурсіями, це привязка до часу