Ряженка• Изменено 06 мая 2024
Те, кто заграницей и сдает квартиры, у вас не было вопросов от налоговой?
Вы этот доход как-то декларируете?
Фиона Шрековна• 06 мая 2024
Ответ дляПишущаяся
Можна офіційно здати квартиру і питань не буде взагалі
Офіційно от неофіційно відрізняється сплатою податків?
Пишущаяся• 06 мая 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Так, звичайно. Я багато років здаю в Києві різні квартири. Якось противна бабка-сусідка викликала поліцію і сказала, що я не плачу податки. До мене потім були питання. Але вона була неправа. Бо я таки здавала ту квартиру тоді офіційно)
Фиона Шрековна• 06 мая 2024
Ответ дляПишущаяся
Дивно, поліція таким не займається, наскільки я знаю
Мона_Лиса• 06 мая 2024
Ответ дляФиона Шрековна
І поданням декларації. Або оформленням підприємницької діяльності з відповідним кодом КВЕД.