Ковбой Хагис• 06 мая 2024

Свищ на шиї у дитини. Хтось стикався?

У дитини вже давно,лікарі говорили весь час чекати, поки дитина підросте і тд.Скоро дитині 7 років,ми поки не в Україні,тиждень тому дитина захворіла і перший раз за весь час цей свищ запалився!Шкіра навколо нього почервоніла,всередині почало твердіти та підпухати.Тут лікарі нічого нам не зробили,виписали лише антибіотик.Я хвилююся,гній з цієї дирочки перестав виходити,невже один антибіотик допоможе?Можливо хтось робив дітям таку операцію,скільки потім триває реабілітація?Цікавить,якщо приїдемо на 3-4 тижні, чи встигнемо зробити операцію...
Едимнаморе• 06 мая 2024
У нас була дермоїдна киста на шиї, від народження. До 4х років все лікарі казали ’розсмокчеться’, але потім запалилася. Операцію робили в охмадиті, він вже почав проростати у хребет. День операція і ніч в лікарні, через тиждень огляд і зняття швів. Благо вона була доброякісна.
Але за направленням на планові операції у охмадиті черга була 1,5 місяці, але це у 2019 році. Зараз може менше.