Коварная Зая• 06 мая 2024
Програма/сервіс для підбору кольору влолосся
Дівчата, порадьте щось, де можна підібрати колір волосся. Донька хоче чорний колір, я не впевнена що буде пасувати. Має бути якась програма або сервіс для підбору.
Дуже дуже вумна• 06 мая 2024
Для чёрного цвета объясните ей что нужно будет каждый месяц подкрашивать корень, будет светлая полоска у корней если она светлая
Коварная Зая
• 06 мая 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
О, дякую.
Курочка-чубаточка• 06 мая 2024
Ответ дляКоварная Зая
О, дякую.
На сайті лореалю є,там можна їхні краски підібрати
Ваша прЭлесть• 06 мая 2024
В деяких Євах стоять автомати по підбору косметики. Можливо, фарби для волосся теж дозволяє підібрати.