Пушкининиана• 06 мая 2024
Підліток майже 17 років. Хочеться тупо вийти в вікно.
Просто не маю сил.
Постійні конфлікти на рівному місці. Постійно запізнюється в школу, постійно! Режим сну контролювати не можу. Вчиться на 7-9 але він просто не робить взагалі нічого. Курси англ онлайн, так він в там тупо не в стані зайти вчасно, постійно запізнюється на 10-15 хвилин.
Я постійно через все це знаходжусь в стресі. Починаються проблеми зі сном, стаю дуже роздратованою і нервовою.
Виховую дітей сама, чоловік не приймає участь взагалі, він з нами не спілкується.
Як взагалі на все це вплинути. Що саме головне, він таким став приблизно як рік, часами краще, часами гірше.
Іноді просто виходжу з дому, щоб побути одна і поплакати.
Раз одела не бу• 06 мая 2024
Ответ дляПушкининиана
В нього тільки кордони?
Обовʼязків ніяких?
Тобто якщо він почне курити і пити, то теж буде відстоювати свої кордони чи як?
Обовʼязків ніяких?
Да. Удивлю вас. Почти все подростки начинают или хотя-бы пробуют пить и купить. Вот что с этим дальше делать зависит только от их личного выбора. Но точно не от запретов родителей. Вы никогда не были подростком? Не были студенткой ?
Пушкининиана
• 06 мая 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Ви не розумієте що таке обовʼязки?
Я обговорюю саме їх
Пушкининиана
• 06 мая 2024
Ответ дляМурзилка
Вы можете отправлять в школу, но истерить, с вашими вот этими ’в окно выйду’ - это уже не нормально. И вам это написал тут каждый. Ничего вам не кажется?
Мені ні.
Більшість написавших вважає так, що ото не пʼє і не курить, то все ок
То хіба інший рівень мислення
Раз одела не бу• 06 мая 2024
Ответ дляПушкининиана
Ви не розумієте що таке обовʼязки?
Я обговорюю саме їх
Що ви мені хочете довести?) Я також маю підлітка . Багато з підлітками працювала. І точно знаю, що для того, щоб людина стала самостійною і самоорганізованою , їй треба дати можливість для своїх власних дій. Якщо ви в Німеччині і за пропуски вас оштрафують , то це одне. Якщо школа дозволяє не повне відвідування , то підлітку важко цим не скористатись. В противному випадку вас би вже викликали до школи і були б покарання
Пушкининиана
• 06 мая 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Мене не хвилює реакція школи мене хвилює відсутність реакції сина на все це
Радикальная• 06 мая 2024
Ответ дляПушкининиана
Так я радію, але мені б хотілось, щоб не було конфліктів на цій почві
Так источник конфликтов не он, а вы. Вот собственно к чему я и веду
Раз одела не бу• 06 мая 2024
Ответ дляПушкининиана
Тобто ви хочете налаштувати сина дотримуватись сугубо ваших власних правил, а не правил його оточення?
Раз одела не бу• 06 мая 2024
Ответ дляПушкининиана
Мені ні.
То хіба інший рівень мислення
Так дійсно. Не пити і не курити не достатньо. Треба ще бути ручним роботом. Дуже бажано , щоб тільки мама мала пульт управління.
А потім ви здивуєтесь чому ж ваш син не такий мужній і самостійний , як би хотілося. Чому всі вже мають дівчин, а ваш біля вас сидить
Пушкининиана
• 06 мая 2024
Ответ дляРадикальная
Істочнік конфлікту систематичні щоденні запізнення в школу
Пушкининиана
• 06 мая 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Правил його оточення це як?
В моєї дитини ж обовʼязки, а не тільки права, власний простір і кордони.
Раз одела не бу• 06 мая 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Ладно вам, ничего страшного нет. У меня двое подростков, учеба онлайн, каждую тревогу дрыхнут, хожу бужу по 10 раз при отбое. Куча посуды, бумажек на окне и столах, чехвостю пока не уберут. Вещи где попало валяются, включаю душнилу и заставляю убрать. Но у нас все спокойно это проходит, без нервов, даже с шутками и юмором. Перестаньте трепать себе нервы, у вас обычный, среднестатистический подросток
Этого не понять маме , у которой нет личной жизни. Только жизнь детей. А подростки уплывают из- под контроля. Вот и причина конфликтов. Как же растила детку, все для него, а он уроки просыпает.
Мне когда- то хватило услышать фразу от своего подростка :’ мама, у тебя что правда нет больше проблем, чем то, чтоья утром долго сплю ?’
Тумба-юмба• 06 мая 2024
Ви хочете довести дитину своїми безпідставними істериками до того стану, щоб у вікно хотілось вийти і йому?
Капець! Нормальний підліток і істерична маніпулятор-мати
Пушкининиана
• 06 мая 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Тобто ставити вимоги до дитини, які заключаються в тому, щоб приходити на уроки вчасно, це бажання мати ручного робота? :)
Раз одела не бу• 06 мая 2024
Ответ дляПушкининиана
Кроме вашей истерики. Есть ещё какие-то следствия его опозданий? Что школа говорит ?
Пушкининиана
• 06 мая 2024
Ответ дляРаз одела не бу
В мене ж особисте життя, а також робота і власна справа. І я не стою над дитиною 24/7.
Є певні обовʼязки які дитина повинна виконувати. І вчасно прийти до школи, це один з них
Пушкининиана
• 06 мая 2024
Ответ дляТумба-юмба
В чому маніпуляція?
Пушкининиана
• 06 мая 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Нічого. Мене це не цікавить, бо мені важливіше відношення моєї дитини до цього всього
Раз одела не бу• 06 мая 2024
Ответ дляПушкининиана
Я устала от вас за 10 мин переписки. У вас одни и те же аргументы. Вы не слышите другого мнения.
Парень взрослеет, и если он не загнан в рамки школой или другими требованиями, то вам очень глупо гнуть свою линию.
Может у них половина класса на 1й урок не приходит, и у них это норм . Вы интересовались?
П.с 17 лет не равно дитина. Напишите это себе и повесьте на холодильнике !
Тумба-юмба• 06 мая 2024
Ответ дляПушкининиана
В чому маніпуляція?
Ви хочете ’зручну’ дитину, за вашими правилами.
Вам би цуцика краще завести - він би жив за розкладом і по правилам хазяйки.
Можливо і ваші недоліки в поведінці для когось неприпустимі і бісять, - то ви будете ламати себе в угоду іншим?
Залиште підлітка у спокої.
Пушкининиана
• 06 мая 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Навіщо мені половина класу яка не приходить на уроки? Чи ви по життю теж орієнтуєтесь на інших?
В нього повинні бути свої рамки, чи ви цього не розумієте?
У нас з вами різних рівень вимог до дітей і відношення до їх обовʼязків.
Раз одела не бу• 06 мая 2024
Ответ дляПушкининиана
100% різний ).
Можна поцікавитись- батько дітей також вашим вимогам не відповідав ?
Пушкининиана
• 06 мая 2024
Ответ дляТумба-юмба
Залиште підлітка у спокої.
В мене ніколи не було зручної дитини!
Покажіть де я цього хочу?
Я пишу про відповідальність і обовʼязки які є в дитини.
А він ніколи не був ні слухняним, ні тим паче зручним. Але завжди був відповідальним за свої слова, дії і вчинки,,
Покажіть де я цього хочу?
Тумба-юмба• 06 мая 2024
Ответ дляПушкининиана
Якщо ви настільки не гнучуа і не сприймаєте інформацію, не поважаєте різність точок зору - навіщо написали на форумі?
От для чого? Щоб вас похвалили? Вам пишуть, що дитина з такою матір´ю скоро повне зникати з дому - і це буде цілком нормальна реакція га ситуацію, коли вдома постійно гноблять і маніпулюють ’сльозами і вікном’.
Ви робите з мухи слона в прямому сенсі слова.
Пушкининиана
• 06 мая 2024
Ответ дляТумба-юмба
Я супер гнучка в усіх питаннях, але ви мені доводите те, чого не має і відповідаєте абсолютно не по темі, намагаючись довести мені те, що хронічні запізнення в школу то норма, а я хочу не дитину а робота.
Тумба-юмба• 06 мая 2024
Ответ дляПушкининиана
Коротко: у вас прекрасний 17 річний підліток. Киньте його душити ВАШИМИ хотілками.
Ок?
Раз одела не бу• 06 мая 2024
Ответ дляТумба-юмба
Ок?
Не кине
Пушкининиана
• 06 мая 2024
Ответ дляТумба-юмба
Ок?
Так, в мене прекрасний син, я цього і не заперечувала.
Але він повинен бути відповідальнішим.
Тумба-юмба• 06 мая 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Не кине
Та я оце вже засумнівалась чи то в правдивості теми, чи в ментальному здоров´ї автора.
Ну не уявляю я, щоб доросла жінка прийшла з роботи і пішла на вулицю плакати, бо дитина запізнилась в школу.
Якийсь театр абсурду!
Пушкининиана
• 06 мая 2024
Ответ дляТумба-юмба
Якийсь театр абсурду!
Річ не про одиноке запізнення в школу, а про щоденні запізнення в школу на 2-3 уроки
Туфли в чешуе• 06 мая 2024
Ответ дляПушкининиана
Слушайте у вас столько свободного времени, что вы уже 5 час на 6 листов на форуме чето катаете и катаете, кому доказываете, какой там у вас бизнес, что всех кормит, у вас не все дома, одно и тоже 5 час пишете