Ms. Android• 06 мая 2024

Дівчата, чи є тут лікарі окулісти, терапевти, сімейні лікарі? З таким діагнозом

можливо оформити інвалідність?
Всех в сад• 06 мая 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Інвалідність можлива при суттєвій втраті зору.
Я саме і відповіла, що інвалідність можна і зараз оформити, якщо є законні підстави

Доктор Варвар• 06 мая 2024
Ответ дляВсех в сад
Так, можна. Але автор так і не відповіла, що у неї з зором...
автор Ms. Android • 06 мая 2024
Ответ дляМушля з Криму
Когда человек реально болеет, он думает,как вылечиться, а не как инвалидность оформить в теперешнее время.
Яка ж ви розумна!!!
Сходіть ще в якусь тему і ще там побризкайте своїм ядом
Всех в сад• 06 мая 2024
Ответ дляНе зви чайна
Так без ноги можно напевно. Недавно дивилась відео військового, немає ноги, служить. Казав після вступу нового закону, матиме змогу демобілізації. Ну може він теж бреше
В мого родича 2 пальці відсекло осколками. Він теж далі служить, але не на 0, а в учбовій частині навчає саперів.
Ніхто на 0 без ноги і руки , а тим більш без ока не посилає. Це маячня.
Не зви чайна• 06 мая 2024
Ответ дляВсех в сад
Так мова ж була не про нуль. А про те що мобілізували.
Катастрофа• 06 мая 2024
Ответ дляМоторошні троянди
В нас сусіда з одним оком загребли, а тут цілих 2!!!
Если это правда (а я сомневаюсь), то почему ваш сосед не оформил инвалидность? Ее бы ему дали без вопросов и пожизненно, т.к. его случай внесён в наказ 10.
Всех в сад• 06 мая 2024
Ответ дляНе зви чайна
Не мобілізують інвалідів.
Це все брехня як і про розп´яття хлопчиків.
Всех в сад• 06 мая 2024
Ответ дляКатастрофа
Бо це брехня.
Не зви чайна• 06 мая 2024
Ответ дляВсех в сад
Не мобілізують інвалідів.
Він ним став у процесі. З його слів.

Всех в сад• 06 мая 2024
Ответ дляНе зви чайна
Він ним став у процесі. З його слів.
Ваш попередній допис. Ви пишете про мобілізацію
ВундерКИНГ• 06 мая 2024
Ответ дляMs. Android
А без ухилянтів уже і хворіть не можна?
Буду одружуватися і вивозить за 💵 ухилянтів
Вы крутая
Моторошні троянди• 06 мая 2024
Ответ дляКатастрофа
Це правда, зараз окопи копає. Для всіх, шок був. А не оформляв інвалідність, я не знаю, чому, він не дуже благополучний, бідбухував...
Моторошні троянди• 06 мая 2024
Ответ дляВсех в сад
Ой, не брешіть, ради Бога.
Як набридли вже ці побрехеньки ’’без ноги, без руки загребли.
Удалено администрацией...
Всех в сад• 06 мая 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Удалено администрацией...
З помірними вадами здоров´я людина може піти добровільно.
Інваліда ніхто не мобілізує.
Не бреши.
Моторошні троянди• 06 мая 2024
Ответ дляВсех в сад
Інваліда ніхто не мобілізує.
Не бреши.
Ми з вами дітей не хрестили, то ж не тикайте мені. А вірите чи ні - мені всеодно
Всех в сад• 06 мая 2024
Ответ дляМоторошні троянди
На ВЛК і отримав би направлення на оформлення інвалідності.
Можливо підписав і пішов добровільно
Всех в сад• 06 мая 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Ви свідомо розповсюджуєте брехню.
Скарга.
Моторошні троянди• 06 мая 2024
Ответ дляВсех в сад
Ви свідомо розповсюджуєте брехню.
Скарга.
Це лише ваші догадки. Але ще раз повторюсь, мені всеодно що ви думаєте з цього приводу, скаржіться скільки хочете. Я ж вам не буду на крові клястись, але гребуть зараз навіть одноокох і кособоких, а ви як не в темі, то хоть скажіться, хоч в рожевих хмаринках літайте, ваша справа.
Всех в сад• 06 мая 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Я як раз в темі.
А Ви якесь відео десь побачили і розповсюджуєте брехню.
Можуть ’’загрести’’ будь кого, тобто повістку вручити, але справжній інвалід (в якого всі папери в порядку) пройде ВЛК і його відпустять додому. Якщо людина з не важкою інвалідністю захоче підписати контракт, то це вже добровільно.
Якщо б інваліда без руки , ноги або ока тягли б без його згоди до навчального пункту, то там би ніхто його не прийняв. Є норми закону, цей інвалід може поліцію викликати і до правозахисників звернутися.

Всех в сад• 06 мая 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Дпвайте номер хоч однієї частини ЗСУ де інвалід примусово (не доброводець) служить.
Завтра там будуть журналісти.