Ms. Android• 06 мая 2024
Дівчата, чи є тут лікарі окулісти, терапевти, сімейні лікарі? З таким діагнозом
можливо оформити інвалідність?
барабанщица• 06 мая 2024
Для інвалідності потрібен не лише діагноз, треба ще довести, що ви не можете працювати з ним повноцінно
Ms. Android
• 06 мая 2024
Ответ дляМушля з Криму
Сейчас Вы инвалидность ни с каким диагнозом не оформите 🙌🏼
Чого?
Мене в принципі цікавить чи підходить цей діагноз?
Бо обстеження було в двох лікарнях і приватній, і державній і ніхто нічого не сказав. А знайомий говорить що можна оформити, але він не лікар.
барабанщица• 06 мая 2024
Ответ дляMs. Android
Чого?
А знайомий з чого вирішив що з цим діагнозом можна?
Ms. Android
• 06 мая 2024
Ответ длябарабанщица
Читає багато
Ms. Android
• 06 мая 2024
Ответ дляМоторошні троянди
В нас сусіда з одним оком загребли, а тут цілих 2!!!
До чого тут ваш сусід з моїм діагнозом?
Моторошні троянди• 06 мая 2024
Ответ дляMs. Android
До чого тут ваш сусід з моїм діагнозом?
До того, що можете не переживати - придатний!
Ms. Android
• 06 мая 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Хто придатний?
У вас проблеми з сприйняттям прочитаного?
Мушля з Криму• 06 мая 2024
Ответ дляMs. Android
Хто придатний?
Удалено администрацией...
Ms. Android
• 06 мая 2024
Ответ дляМушля з Криму
Удалено администрацией...
А без ухилянтів уже і хворіть не можна?
Буду одружуватися і вивозить за 💵 ухилянтів
Доктор Варвар• 06 мая 2024
Який у вас зір? Це основне питання. А оті всі хоріо-бла-бла-бла, то неважливо, якщо з зором у вас все більш-менш нормально.
Мушля з Криму• 06 мая 2024
Ответ дляMs. Android
А без ухилянтів уже і хворіть не можна?
Так столько времени болели, и инвалидность не нужна была, а тут вдруг понадобилась.
Ms. Android
• 06 мая 2024
Ответ дляМушля з Криму
Тому що сьогодні вперше про це почула
Мушля з Криму• 06 мая 2024
Ответ дляMs. Android
Тому що сьогодні вперше про це почула
Ну бегите теперь к врачам, пусть поржут
Моторошні троянди• 06 мая 2024
Ответ дляMs. Android
А без ухилянтів уже і хворіть не можна?
В наших реалиях не можна )))
Не зви чайна• 06 мая 2024
Ответ дляMs. Android
Чого?
В дитини інший діагноз офтальмології. Але ж треба декілька разів лікуватися у гос лікарні, там ще треба щоб зір не можно було коригувати окулярами більше 0.2од
Йдіть до гос офтальмолога та питайте в нього. І що треба робити. Вам все скажуть
То це дорослому. Я думала дитині. Про дорослого не знаю.
Ms. Android
• 06 мая 2024
Ответ дляМушля з Криму
Ну бегите теперь к врачам, пусть поржут
Дивіться, щоб самі не захворіли і з вас лікарі не ржали!
Ms. Android
• 06 мая 2024
Ответ дляНе зви чайна
Дякую
Лікування в держ.лікарні було
Доктор Варвар• 06 мая 2024
Ответ дляMs. Android
Тому що сьогодні вперше про це почула
У вас рубці хоріоретинальні знайшли? Так буває, іноді людина не щнає, що колись хворіла на якусь офиальмологічну хворобу. У мого сина є рубці, вони ніяк не впливають на зір. Він в дитинстві хворів на увеіт, хоріоретинит. Тоді сформувались ці рубці. Але зоровий нерв не ушкоджений, син має 100% зір. Раніше, якби не війна, це може і було б приводом для білого квитка, бо коли офтальмолога бачать очне дно, то шокуються))) але зараз це не привід для відстрочки і тим більше для інвалідності.
Всех в сад• 06 мая 2024
Ответ дляМушля з Криму
Неправда .
Не зви чайна• 06 мая 2024
Ответ дляMs. Android
Дякую
Лікування в держ.лікарні було
То ж вам там повинні були говорити. Бо нам навіть пропонували трохи підкорегувати цифри і виписати висновок, що можно оформити інвалідність. А далі ж на комісію. Ми відмовились
Ms. Android
• 06 мая 2024
Ответ дляНе зви чайна
Не говорили, тому й питаю.
Доктор Варвар• 06 мая 2024
Ответ дляВсех в сад
Неправда .
Інвалідність можлива при суттєвій втраті зору.
Не зви чайна• 06 мая 2024
Ответ дляMs. Android
Не говорили, тому й питаю.
То перепитайте. Але для дорослих я не знаю
Всех в сад• 06 мая 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Ой, не брешіть, ради Бога.
Як набридли вже ці побрехеньки ’’без ноги, без руки загребли.
Не зви чайна• 06 мая 2024
Ответ дляВсех в сад
Ой, не брешіть, ради Бога.
Так без ноги можно напевно. Недавно дивилась відео військового, немає ноги, служить. Казав після вступу нового закону, матиме змогу демобілізації. Ну може він теж бреше
Мушля з Криму• 06 мая 2024
Ответ дляMs. Android
Когда человек реально болеет, он думает,как вылечиться, а не как инвалидность оформить в теперешнее время.