Конфиденциальность• 06 мая 2024
У кого такие были? Эх
Успокойся_Успокойся• 06 мая 2024
А это что то известное? Видела в свое время, цвета небеленого холста. Под фолк одежду ничего , подходили
Скромняшка• 06 мая 2024
Ответ дляСиликоночка
не было и не хотелось, я помню во что они превращались моментально
в мене були подібні білі і бежеві. Чудово носились, ні в що не перетворювались
Я_з_Франека• 06 мая 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Та на них мода була)
Ех, молодість.
Ще паски з вісюльками
Ех, молодість.
Ще паски з вісюльками
Да будет так• 06 мая 2024
у меня были резинки (фото комментом ниже))
мерила седня такие салатовые, но показалось что могут натирать..
почему в детстве ничего не натирало, а сейчас.. нет у меня никаких косточек и прочего..
Мотористка• 06 мая 2024
В мене такі були.
І це було найкраще і найзручніше взуття і часи. Не дивлячись на те, шо тоді на дворі 90-ті були
Непозбувна Бентега• 06 мая 2024
Ответ дляМотористка
В мене такі були.
О да! Я навіть зараз шукаю схожі
Приму в дар• 06 мая 2024
Ответ дляМотористка
В мене такі були.
Пам´ятаю їх, таки зручні були ))))
Міняйловна• 06 мая 2024
Ответ дляvecya
та ладно, в этом колхозе чуть ли не каждая третья ходила
І в комплекті до них хлопці у майках в сітку, в картузах, темних шкарпетких і з вузьким носом взуття.
ПуГоФФка• 06 мая 2024
У меня фуксия были)))могу подарить,я их раза 2 обувала,еще где то в кульках дома есть))
Скромняшка• 06 мая 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Нет. Я не была такой селючкой
Проня Прокопівна, і Ви тут?
Капризуля• 06 мая 2024
Ответ дляМотористка
В мене такі були.
О, я теж такі мала, була сама модна на районі, а на слідуюче літо їх навезли
Але мої були перші, якісні, підошва не стиралася. Ех були часи... І штани Мальвіна і бермуди...
І турецькі світера... Світера Каппа)))
І перші адіки)))
І турецькі світера... Світера Каппа)))
І перші адіки)))