Дівчата, в червні хрестимо дитину. Порадьте ресторан в Києві, де це краще зробити. Щоб не за всі гроші світу, але смачно, затишно, з зеленою територією.
Бо щось дивлюсь, або ціни захмарні, або якісь наливайки. А хочеться і гарно, і душевно і заощадливо, наскільки це можливо
Малявка ще та• 06 мая 2024
Арендовать беседку и заказать еду. Видела в инсте на левом берегу есть хорошие локации с арендой беседок на разные компании. Погуглите