Я не тону• 06 мая 2024

У кого 2 кота чи кішки?

Яка ваша порада, варто чи ні? У нас все життя біло по 1 кішки, перша 11 років, друга 18. Зараз взяли кошеня , 3 тижні як у нас і є велике бажання (у мене, у чоловіка ні)) взяти ще одну. Чоловік говорить рознесуть квартиру, досить однієї.
Результат:
вже голосів: 25
13 (52%) У мене 2 але це Армагедон
12 (48%) Хай живе 1, заспокойся жінка
Простоваля• 06 мая 2024
Двое, они практически не общаются, каждый сам по себе. Были помоложе постоянно конфликтовали, сейчас всё реже, просто поделили территорию . Завела по просьбе дочери, теперь она выросла, уехала и не вспоминает про них. Сейчас они мои, хотя я не хотела их заводить, очень просил ребенок
автор Я не тону • 06 мая 2024
Ответ дляПростоваля
Я для себе. Усіх тварин заводила для себе і розуміла що вся відповідальність на мені. Це третя кішка за життя і з 2019 року ще зграя пацюків живе, вже третя
ЛЮБА• 06 мая 2024
Девон Рекс и эльф , нет дома армагеддона )))все нормально, утром их еще разбудить надо !
Мольфарочка• 06 мая 2024
В мене зараз 4. Особливої різниці, що 2 кота, чи 5 - немає))
Вумна вутка• 06 мая 2024
Двоє - кіт і кішка, брали разом, щоб їм веселіше було. Немає армагедону, є багато шерсті))
Глаза_в_3_карата• 06 мая 2024
Двоє кіт і кішка
Нам подобається і без Армагедона 🐱🐱
Апрель Ивановна• 06 мая 2024
у меня умерла кошка, я взяла сначала кошку, потом кота.
Пришлось пройти тяжелый период привыкания, но потом жити нормально.
Абсолютно.
У дочери было 2 кошки . одна умерла и осталась одна кошка, ей было 14 лет, и она подобрала котенка.
Котенок рос сумашедше подвижным.)
Но сейчас ей 3 года, и она успокоилась.))
В эвакуации мы живем вместе - 3 кошки+1 кот..
Апрель Ивановна• 06 мая 2024
Ответ дляНесу добро людям
Кожному своє. В мене напротязі 12 років було дві кішки. Друга з´явилась незаплановано, у лютий мороз не змогли пройти повз несчастної вагітної кішечки. Так, дві кішки загалом непогано, але я зрозуміла, що дві для мене забагато, тому одна кішка-одна квартира. Тай не особо дружили вони, перші роки дралися, з часом змирилися, але існували кожна сама по собі. Потім та , що з вулиці захворіла онко, лікували, доглядали, але на жаль ми її втратили. Дві кішки- і часу треба більше на догляд, і уваги. Одної достатньо. Та і кішка наша, як зосталась одна, стала спокійніша, почуває себе королевою, а то між кішками була постійна конкуренція.
их надо правильно знакомить.
У меня было 2 месяца привыкания.
Потом период равнодушия.
Сейчас спят попом к попе.))
Апрель Ивановна• 06 мая 2024
Ответ дляNova LALI
Какой-то странный вариант выбора. У меня, например, были 2 кошки и это не было Армагеддоном.
я тоже не нашла за что проголосовать.))
lith_oops• 07 мая 2024
Кошенят простіше подружити буде. Коли дорослі, то дуже важко, можуть і не подружитись. Коли велика і маленька - шанси є, але довго, і все одно можуть бути проблеми. Якщо ж у вас кошеня, то берете друге і з задоволенням спостерігаєте за ними.
Троху сваритись можуть. Але ви маєте пам´ятати, що це хижаки, і вони спілкуються не так, як ми з вами. Це нормально.
В нас двоє, майже завжди. І сваряться, і обіймаються, буває по-різному.
Помидорина• 07 мая 2024
Ответ дляKusalochka
У меня 2 кота. Это двойное счастье.
Кунощастя)))
Мадам Подлинник• 07 мая 2024
Ответ дляЯ не тону
З того виводка немає, але є на день старша. Наша спить окремо і не будить нікого поки ми не встаємо, тихо спить чи лежить. А у нас вся родина любить поспати. Є невеликий хол, то може їм гоняти поки ми спимо там буде норм.
У мене завжди було по 2 тварини і ніхто ніколи хату не розносив. Зараз дорослий кіт і ще взяла дорослу кішку, обоє стерильні. Кішка хоче домінувати, але кіт хитріший. Але ніяких драк .Іноді гасають за соняшним зайчиком чи шуршалкой , а потім сидять на вікні чи в подушках і дрімають.
Своего не предлагать• 07 мая 2024
Не жалею.
Через полтора года после первого взяли второго, уже 3 месяца живут вдвоём. Всё олично.
Регионщица• 07 мая 2024
Було 2 кота, котика взяли, коли кішці було 6 місяців, він був приблизно в тому ж віці. Я їх по правилам знайомила - різні кімнати, обмін запахами, то швидко подружились. 4 з половиною роки жили душа в душу, грались, взаємодіяли, квартиру при цьому не розносили) Зараз місяць пройшов як кішка померла від онко. Наш завжди активний веселий кіт тепер сумний і багато спить (аналізи недавно здавали, все ок). Видно, що сумує і в компанії йому було краще(
вре_Динка• 07 мая 2024
Двоє, розділені дверима один від одного( не подружилися
Регионщица• 07 мая 2024
Ответ длявре_Динка
А скільки їм було, коли знайомили? І яка стать?
Є вірогідність, що будемо заводити кошенятко при наявності дорослого кота. Переживаю, як все може пройти. Колись ці процеси пройшли гладко, але тоді котики були підлітками.
вре_Динка• 07 мая 2024
Ответ дляРегионщица
2.5 коту і 7 кішці обоє кастровані. Спочатку жили розділені кімнатами, потім потроху знайомили. Було з місяці півтора коли намагалася терпіти. А потім таки зірвалася. Бачить кота і верещить наче її ріжуть, хоча він до неї не чіпає. Коли підходить вона його бʼє і то він то вона від страху обсикається. Тому живуть за зачиненими дверима один від одного.
вре_Динка• 07 мая 2024
Ответ дляРегионщица
З малишньою легше. У нас з чоловіком дорослі вже були. Кіт кицьку сприймає іграшкою, хоче гратися, іграшки таскав їй, а вона його сприймає як загрозу, кидається, верещить, як різана. Кіт від страху мочиться. Ну ми й вирішили що краще вони будуть жити за різними дверима, ніж ми з чоловіком окремо
Регионщица• 07 мая 2024
Ответ длявре_Динка
Та можу собі уявити, співчуваю(
У нас дорослий кіт - така величезна безобідна плюшка, нуль агресії, звик жити в компанії з кішкою. Я думала, що кошенятко мав би прийняти і не ображати. А читаю ваш досвід - і розумію, що трапляється всяке, чи не буде він сприймати нового члена сім´ї як загрозу
вре_Динка• 07 мая 2024
Ответ дляРегионщица
Та можу собі уявити, співчуваю(
У кота мого досвіду спілкування з іншими тваринами немає, а у кішки був. Вона нападала і дралася з іншою глухою кішкою. І та зникла з її життя, тільки вона зникла не через драки, а через те що була свого та роду на перетримці. І у неї мабуть закарбувалося в свідомості, якщо бити і нападати то зникне. А коли вона верещала ми думали що її бʼє кіт, і тому закривали його і наказували. А потім тільки побачили що вона просто так верещить, і зрозуміли що то маніпуляція. Складно психологічно нам в цьому плані.
Регионщица• 07 мая 2024
Ответ длявре_Динка
Ой, капець, не перший раз переконуюсь, що коти дофіга розумні і ще нас намагаються дресирувати час від часу
Дівчина Бобула• 07 мая 2024
У меня 2 кошки и кот, все с улицы. Кот конечно с характером парень, но девчонки принимают его, как «больного» брата