06 мая в 22:50

Як ваші родичі чоловіки реагують на нові закони?

Бачила черги біля тцк
Зробіть вибір:
вже голосів: 390
Тривожно
Пофіг
Нормально
Сусідка знизу 06 мая в 22:51
Всі сидять вдома. Жінки ведуть бізнеси і всюди за кермом.
Неправдиша 06 мая в 22:51
Никак, никто в тцк не собирается, залегли и наблюдают
72 7 1
Сусідка знизу 06 мая в 22:52
Ответ дляНеправдиша
Никак, никто в тцк не собирается, залегли и наблюдают
У нас так же.
35 2
автор ХвилювАллочка 06 мая в 22:52
Ответ дляНеправдиша
Никак, никто в тцк не собирается, залегли и наблюдают
А на роботу? Де залягти? )
7 3
Гравіцапа 06 мая в 22:53
Чоловік сам не рветься, але спокійно реагує. Він знятий з обліку в 2006 році. Каже, що піде вже в липні оновлювати дані, коли ажиотаж пройде. Якщо десь на блокпосту зупинять раніше - піде раніше.
Мені здається я більше переживаю, ніж він
13 6
іронічна антитеза 06 мая в 22:52
Все мои родственники-мужчины выехали. Поэтому не реагируют.
49 14 7
Неправдиша 06 мая в 22:53
Ответ дляХвилювАллочка
А на роботу? Де залягти? )
Почти все либо на удаленке, либо руководящие должности позволяющие не появляться, либо делать это крайне редко
16 5 2
Вареничніца 06 мая в 22:54
Ответ дляСусідка знизу
Всі сидять вдома. Жінки ведуть бізнеси і всюди за кермом.
Давно?
Вареничніца 06 мая в 22:55
Кипиша не наблюдаю. Пока что все как обычно, и на работе и среди родственников.
16 3
Сусідка знизу 06 мая в 22:56
Ответ дляВареничніца
Давно?
Месяца два
Магиня 06 мая в 22:56
Ответ дляГравіцапа
Чоловік сам не рветься, але спокійно реагує. Він знятий з обліку в 2006 році. Каже, що піде вже в липні оновлювати дані, коли ажиотаж пройде. Якщо десь на блокпосту зупинять раніше - піде раніше.
Мені здається я більше переживаю, ніж він
Знятий нічого не означає, ще отримає штраф що не став.
19 2 1
Вареничніца 06 мая в 22:56
Ответ дляСусідка знизу
Месяца два
2 мес не выходят из дому?)) Это какой город?
8 6
Мовчу, але хочу 06 мая в 22:56
Ответ дляХвилювАллочка
А на роботу? Де залягти? )
оце мені і кум каже, а як на роботу їздить? Питаю, а нащо тобі робота в окопі? люди так інаївні, думають їх відпустять і вони будуть на роботу їздить. Своєму сказала, попадешся - розводимось і я виїжджаю з дітьми і ніколи не знайдеш нас.
Допоможіть знайти 06 мая в 22:56
У моего обновленные данные, поэтому без истерик
10 1
Сусідка знизу 06 мая в 22:57
Ответ дляВареничніца
2 мес не выходят из дому?)) Это какой город?
Живут в своих домах. В город не выезжают.
15 7 1
автор ХвилювАллочка 06 мая в 22:58
Ответ дляДопоможіть знайти
У моего обновленные данные, поэтому без истерик
Там наче треба оновити знову після цього нового закону, навіть якщо свіжі дані були. Але точно не знаю
Гравіцапа 06 мая в 22:59
Ответ дляМагиня
Знятий нічого не означає, ще отримає штраф що не став.
А я хіба десь написала, що він не збирається оновлювати дані і якщо потрібно - то ставати куди треба?
сказочное_Бали 06 мая в 22:59
Ответ дляХвилювАллочка
А на роботу? Де залягти? )
Удаленно на работе
Допоможіть знайти 06 мая в 22:59
Ответ дляХвилювАллочка
Там наче треба оновити знову після цього нового закону, навіть якщо свіжі дані були. Але точно не знаю
Он пару месяцев назад это сделал. ставал на учет в другом городе. Сказали не нужно сейчас
Доктор Варвар 06 мая в 23:00
Усі чоловіки або виїхали, або броньовані, або в окупації.
Ніхто, окрім броньованих, не збирається нічого оновлювати.
27 6 2
сказочное_Бали 06 мая в 23:00
Ответ дляВареничніца
2 мес не выходят из дому?)) Это какой город?
Выходят. Мелкими перебежками
Самоучка 06 мая в 23:01
Ответ дляГравіцапа
Чоловік сам не рветься, але спокійно реагує. Він знятий з обліку в 2006 році. Каже, що піде вже в липні оновлювати дані, коли ажиотаж пройде. Якщо десь на блокпосту зупинять раніше - піде раніше.
Мені здається я більше переживаю, ніж він
А зачем ему оновлювать, если он снят, т.е. не состоит на военном учёте? В законе именно такая формулировка.
Мати тріля 06 мая в 23:01
Ответ дляНеправдиша
Никак, никто в тцк не собирается, залегли и наблюдают
Муж собрался, вбил себе в голову, что все равно придется, чтобы перестать шифроваться и типа будь что будет. Не могу себе места найти.
34 4 2
Непогодка 06 мая в 23:01
Ніхто нікуди не збирається, або виїхали, або в процесі, або залягли на дно, хто працює віддалено
19 4 2
Вумна, аж страшно 06 мая в 23:01
Ответ дляМовчу, але хочу
оце мені і кум каже, а як на роботу їздить? Питаю, а нащо тобі робота в окопі? люди так інаївні, думають їх відпустять і вони будуть на роботу їздить. Своєму сказала, попадешся - розводимось і я виїжджаю з дітьми і ніколи не знайдеш нас.
Ух, ви, мадам, ще та командир. Кому без вас краще буде - то це питання.
22 3
сказочное_Бали 06 мая в 23:01
Ответ дляДоктор Варвар
Усі чоловіки або виїхали, або броньовані, або в окупації.
Ніхто, окрім броньованих, не збирається нічого оновлювати.
Так і є
Зайвий раз з дому не виходять
Гравіцапа 06 мая в 23:02
Ответ дляМати тріля
Муж собрался, вбил себе в голову, что все равно придется, чтобы перестать шифроваться и типа будь что будет. Не могу себе места найти.
Я з Вами....
Пупс 06 мая в 23:02
Ответ дляНеправдиша
Почти все либо на удаленке, либо руководящие должности позволяющие не появляться, либо делать это крайне редко
а толку, если карты будут блокировать и повестки онлайн слать
8 3
сказочное_Бали 06 мая в 23:03
Ответ дляПупс
а толку, если карты будут блокировать и повестки онлайн слать
Карты есть у жен
Пусть блокируют
Мовчу, але хочу 06 мая в 23:03
Ответ дляВумна, аж страшно
Ух, ви, мадам, ще та командир. Кому без вас краще буде - то це питання.
я не командир, просто якщо мене не любиш і вибираєш війну, то я собі іншого знайду, і він також нехай шукає ту, яка буде любить інваліда по дурості