Изменено 07 мая в 08:32

Квартира. Купили б зараз і в якому місті в Україні?

Язвити нетреба про міста які поблизу бойових дій
Зробіть вибір:
вже голосів: 298
Так
Ні
7 2
Pavel575 07 мая в 08:33
Я в Дніпрі рівно рік продаю 1 кімн каартиру. Дзвінків немає.
34 6 3
автор Хома з пастою 07 мая в 08:34
Ответ дляPavel575
Я в Дніпрі рівно рік продаю 1 кімн каартиру. Дзвінків немає.
А яка ціна, можливо ...велика
Pavel575 07 мая в 08:34
Ответ дляХома з пастою
А яка ціна, можливо ...велика
13 7
Оля_с_киркою 07 мая в 08:35
Якщо ви бачите своє життя в Україні, і зараз немає де жити, так, купила б.
Якщо під інвестицію, і ціна дуже приваблива, і у вас це не останні кошти, так купила б.

У місті, яке я знаю і розумію, для мене це Київ

Минулого року і продали, і купили собі більшу
30 4
КараПузовна 07 мая в 08:35
Якщо треба десь жити, а не скитатися - так, купила б
Соображалочка 07 мая в 08:35
Такие темы здесь через день.
Воспользуйтесь поиском и узнаете.
11 3
Иванка Бур 07 мая в 08:35
Удалено администрацией...
Корсет_на_шурупах 07 мая в 08:36
У нас в Києві квартира, яка нас не влаштовує своїм розташуванням. Ще до війни хотіли продати і купити іншу (доклавши грошей). Тепер навіть не знаю, чи варто це робити, хоча дуже муляє. Виїздити не збираємось.
Pavel575 07 мая в 08:36
Удалено администрацией...
Иванка Бур 07 мая в 08:36
Удалено администрацией...
автор Хома з пастою 07 мая в 08:38
Ответ дляОля_с_киркою
Якщо ви бачите своє життя в Україні, і зараз немає де жити, так, купила б.
Якщо під інвестицію, і ціна дуже приваблива, і у вас це не останні кошти, так купила б.

У місті, яке я знаю і розумію, для мене це Київ

Минулого року і продали, і купили собі більшу
Не всі можуть виїхати...і десь теж невідомо як буде. А тут на своїй землі і своїй мові
37 8 5
Иванка Бур 07 мая в 08:38
Ответ дляPavel575
Удалено администрацией...
Они все понимают в глубине души, но не хотят верить и принимать. Как было и перед 24.02
22 16
Соображалочка 07 мая в 08:38
Ответ дляИванка Бур
Удалено администрацией...
’просроченный’ - новая методичка 😀
28 13
Тепличная 07 мая в 08:39
Ответ дляКорсет_на_шурупах
У нас в Києві квартира, яка нас не влаштовує своїм розташуванням. Ще до війни хотіли продати і купити іншу (доклавши грошей). Тепер навіть не знаю, чи варто це робити, хоча дуже муляє. Виїздити не збираємось.
Якщо ви все одно тут живете - це просто зміна місця. Чому ні?
заварний look 07 мая в 08:39
Отложила покупку квартиры до осени, просто захотелось так.
Иванка Бур 07 мая в 08:39
Ответ дляСоображалочка
’просроченный’ - новая методичка 😀
Удалено администрацией...
3@йk@ 07 мая в 08:39
Ответ дляИванка Бур
Удалено администрацией...
Ага... Зато ваш свіжий і пахне фіалками 🤣🤣🤣
29 5
Пес Патрон 07 мая в 08:40
Так, були б гроші, то звісно купила. Я з Дніпра, купила б тут у нас або десь у Львові чи Ужгороді. В нас син дорослий, відправили б його туди жити
7 2 1
Тепличная 07 мая в 08:40
Ответ дляPavel575
Удалено администрацией...
Но она есть!
Вот прямо сейчас есть, и потом будет.
Не все хотят жить за границей, не всем зашло, не все могут выехать - причины разные.
Корсет_на_шурупах 07 мая в 08:41
Ответ дляТепличная
Якщо ви все одно тут живете - це просто зміна місця. Чому ні?
Просто не розумію, в який момент це краще зробити. Щоб не вийшло, поки продамо, поки підшукаємо гарну, ціни стрибнуть і доведеться докладати багато. Бо зараз у нас 3к, вони не так швидко продаються.
Пес Патрон 07 мая в 08:42
Ответ для3@йk@
Ага... Зато ваш свіжий і пахне фіалками 🤣🤣🤣
Не чіпайте По, він же святий 🤣🤣🤣
9 6
Гладиолус 07 мая в 08:42
Ответ дляИванка Бур
Удалено администрацией...
Ти шавка руснява що тут робиш?
23 10 2
Тепличная 07 мая в 08:43
Ответ дляИванка Бур
Они все понимают в глубине души, но не хотят верить и принимать. Как было и перед 24.02
Наоборот. По себе говорю.
В трезвом уме. Понимаю все, верю что все будет ок. Принимаю как есть. Мне здесь лучше.
Перед 24.02 знала что будет война, если что. Т.к. семья военных.
20 1
Так точно! 07 мая в 08:43
Ответ дляИванка Бур
Они все понимают в глубине души, но не хотят верить и принимать. Как было и перед 24.02
порийся в глубінах своєї душі , розумниця
7 4
любименькая 07 мая в 08:43
В Україні напевно ні, але якщо купувала б, то будинок у Літках, Київська область, як дача, бо коріння з тих країв. Якщо квартира, то Чорноморськ, подобається мені це містечко.
4 4
Тепличная 07 мая в 08:43
Ответ дляТак точно!
порийся в глубінах своєї душі , розумниця
Саме тому й пишу, шо порилась)
Так точно! 07 мая в 08:44
то глубіна не душі..... )))
4 2
3@йk@ 07 мая в 08:45
Ответ дляПес Патрон
Не чіпайте По, він же святий 🤣🤣🤣
Взагалі-то я про Пу
2 1
Гладиолус 07 мая в 08:45
Ответ дляPavel575
Удалено администрацией...
Як там справи з зіром і медкомісією?
4 1
наКоблучках 07 мая в 08:46
Ответ дляПес Патрон
Не чіпайте По, він же святий 🤣🤣🤣
Вы буковкой одной ошиблись