Хома з пастою• Изменено 07 мая 2024

Квартира. Купили б зараз і в якому місті в Україні?

Язвити нетреба про міста які поблизу бойових дій
Результат:
вже голосів: 298
164 (55.03%) Ні
134 (44.97%) Так
Позитивна• 07 мая 2024
В Івано-Франківську

Страхованная• 07 мая 2024
Хочу продать в Херсоне,наивная конечно,но... даже был просмотр квартиры
lith_oops• 07 мая 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Просто не розумію, в який момент це краще зробити. Щоб не вийшло, поки продамо, поки підшукаємо гарну, ціни стрибнуть і доведеться докладати багато. Бо зараз у нас 3к, вони не так швидко продаються.
Слухайте, так все це можна швидко зробити, якщо ріелтор нормальний. Ми так продавали-покупали в 2012-му, то одним днем все зробили. Чому ні?
Не обижаюсь• 07 мая 2024
Нет. Наоборот хочу продать
автор Хома з пастою • 07 мая 2024
Ответ дляlith_oops
Тому шо війна і це різні речі! В 2012 році і зараз
lith_oops• 07 мая 2024
Ответ дляХома з пастою
Так тим більше зараз. Раніше не так страшно було тиждень на грошах посидіти. А зараз треба одним днем все вирішувати, це однозначно.
Тро Нью-Йорку• 07 мая 2024
Ответ длялюбименькая
В Україні напевно ні, але якщо купувала б, то будинок у Літках, Київська область, як дача, бо коріння з тих країв. Якщо квартира, то Чорноморськ, подобається мені це містечко.
ОО земляки привет! Мы в Летках 8 счастливых лет снимали дачу пока сын был маленький, эх самые счастливые времена там провели с конца апреля по конец сентября ❤️❤️❤️❤️ сидели на даче. Каждый день на речку ходили ❤️
Даже участок там получили 10 соток - думали строится, но вот пока точно не будем влазить в стройку.
И в Черноморск влюбилась с первого взгляда, отличный там пляж 🥰🥰 да и сам город попадал в топ европейских городов лет 12 назад.

Тро Нью-Йорку• 07 мая 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Мы быстро продали в Днепропетровской области за вменяемую цену и купили в Днепре тоже за адекватную цену. Ещё параллельно этому наша дочь купила недвигу в другой стране. Тут те, кто советуют про покупку заграничной недвиги, должны ещё уточнить, сколько денег должно быть сверх для оплаты налогов и других расходов при оформлении сделки. А также быть готовыми предоставить документы, подтверждающие источник средств
Про источник средств - продаете что-то ( квартиру, землю) по очень завышенной цене - вот вам и белые деньги.
Дайте вподобайок• 07 мая 2024
Снимаем квартиру в пригороде Киева, до 22 года собирали деньги и планировали квартиру. Сейчас решили не торопиться с покупкой, хотя соблазн от государства под 7% очень сладкий. Боимся быть привязанными, а если квартиры нет - собрался и уехал
Корсет_на_шурупах• 07 мая 2024
Ответ дляlith_oops
Ну у нас є певні вимоги до нового житла. Так швидко воно не знайдеться.
пАлАвинкА• 07 мая 2024
Ответ дляМольфарочка
Піаніста, який звільняє Залужного та 17 генералів, а залишає Безглузду, Татарова, Єрмака, Кошового, Рєзнікова(повернув вже), Баканова (на волі досі)та іншу мерзоту.
Країна має шанс на перемогу, але не з владою клоунів
lith_oops• 07 мая 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Як і у всіх нас. Ніхто від балди не ходить що попало не купляє. ))))) Тому можна й троху втратити.
Наприклад, ми продали нашу квартиру дешевше, ніж була перша пропозиція, бо спочатку хотіли знайти, що купити. Тож троху просіли в ціні, яку отримали, але купили саме те, що хотіли, і день в день.
Кажу ж, залежить від ріелтора.
Я тертий жук• 07 мая 2024
Были бы деньги, то конечно купила бы. Одесса, Киев, Львов
Бутерброд з ікрою• 07 мая 2024
Ответ дляPavel575
В Харькове за 15 хрен продашь
миссАрфография• 07 мая 2024
Ответ дляPavel575
Хрущовка?
Ewuschka• 10 мая 2024
Дивлюся у бік Тернопіль, Ужгород, Чернівці
Но в мене дитина яку требі буде навчати