Вітаю. Хто може розсудити/підсказати, у стосунках почався важкий період. Часті сварки, образи, зачасту все на рівному місці. Посварились, помирились, через день все те ж... Заплутались, не знаєм, як бути і що робити далі, пережити і боротись, чи закінчувати стосунки.... Володимир 27.07.87 і Людмила 03.11.93
Ответ дляFlorisia
У вас проблеми в стосунках, які потрібно вирішувати.
Якщо не можете самостійно, то звертайтесь до сімейного психотерапевта.
Але ваш вік не має значення.
Сімейні проблеми бувають незалежно від року народження
Але ваш вік не має значення.
До психотерапевта я звернулась самостійно, але не до сімейного.
Дати народження для таро, раніше просили вказувати.
Ответ дляVoloshka_Lu
А попрацювати над стосунками? Поговорити з чоловіком, знайти те, через що конфлікти і вирішити?
Ні?
Ну то готуйтесь з таро вирішувати всі питання. Гроші готуйте. Бо потім проблем буде більше
Ні?