Пес Патрон• 07 мая 2024

Як би ви провели відпустку вдома, якби не мали фінансової змоги їхати за кордон?

З 21-го року не була у відпустці.
В березні 22-го начебто і була у відпустці, але коли в 7 км бахкає, то якось не відновлюєшся. А потім пошли пошуки джерел доходу. Бувало, що і в 5 місць бігала підробляти, головне не забути, ким я сьогодні працюю.
Нарешті все улагодилося і пропонують піти влітку у відпустку. Да ї я розумію, що не завадило б, але варіант, як до війни -не вийде фінансово.

Ось, що ви б робили залишившись на 1-2 тижні в Києві і маючи бюджет на "прогулять" 10 тис. грн. Спати і істи, якось мене не привблює.
Хочу почути інші варіанти, і може щось на думку спаде.
П´яна вишня• 07 мая 2024
Ответ дляПес Патрон
Ой, ви знаєте, відкладати до 25-го року не хочеться. ТОму думаю, як обійтися, тим, що є.
тоді Кам*,янець,Мукачево,Ужгород. На 1 тиждень вистачить.Там гарно

Всіх підсаджую• 07 мая 2024
Ответ дляКоленная ложечка
О! Миколаїв мне цікавить дуже, чоловік тепер там працює, хочу обїздити Миколаївщину. порекомендуйте агенцію. приїзжала , провідувати чоловіка, дуже мені місто сподобалося.
якби не клята війна
Котигорошко - Дьоміна Олена!
Коленная ложечка• 07 мая 2024
Ответ дляПес Патрон
Ну ми різні, з різними потребами. Як для мене велосипед, точно не відпочинок. По перше його в мене не має, потрібно рендувати, по друге зним таскатися. А комусь це норма.
та, да, я б в молодості навіть не подумала, що буду на велосипеді ганяти. Син виріс, велосипед став йому не цікавий, ну а чого він стоятиме- опанувала їзду
оксюморон• 07 мая 2024
Ответ дляПес Патрон
Ну ми різні з різними темпераментами і потребами. Істи і спати - для мене 1-2 дні, потім підступає хандра.
Якщо не куди не плануєте їхати. Сходіть в спа, на масаж, догляд жля$волосся зробіть, поплаввти можна
П´яна вишня• 07 мая 2024
Ответ дляКоленная ложечка
то треба до моря...
море 7-10 днів це не здоров*я.дурість якась з тим морем
Коленная ложечка• 07 мая 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Котигорошко - Дьоміна Олена!
вдячна, записала собі
Рання пташка• 07 мая 2024
У Канів поїдьте, на Тарасову могилу, там таке мальовниче містечко, і кафе недорогі є, і енергетика класна. І подивитись і відпочинете
П´яна вишня• 07 мая 2024
Ответ дляКоленная ложечка
ну якщо подорожі не торкають, Київ Вам не новий, то ходила б по подружкам і гостям. 10тис на гостинці вистачило б.
блін,просрати 10 тис на когось)) найдурніша порада.
Всіх підсаджую• 07 мая 2024
Ответ дляКоленная ложечка
вдячна, записала собі
https://www.facebook.com/share/Jfv5V5Z3xxyy3aid/?m...

Коленная ложечка• 07 мая 2024
Ответ дляП´яна вишня
ну я на нашому морі відпочивала багато, по 2-3 тижні і не раз на рік
Коленная ложечка• 07 мая 2024
Ответ дляП´яна вишня
чому?
автор Пес Патрон • 07 мая 2024
Ответ дляП´яна вишня
Ну ми всі різні, потреби, темпераменти і обставини в усіх різні.
Всіх підсаджую• 07 мая 2024
Ответ дляКоленная ложечка
вдячна, записала собі
Обов´язково в Мігею, Актовський каньон,А рбузинський каньон, Петропавлівський каньон (аналогів не має у всій Європі !), вапнякові білі скелі (схожі на Памумккале), устрична ферма та багато іншого! Ціни дуже доступні!
Дякую_аж_підскакую• 07 мая 2024
Автобусні тури, повно до 10 000 грн, сніданки та екскурсії включені, перекуси та термос з чаєм/кавою з собою щоб не витрачати на їжу/напої

https://adriatic-travel.com.ua/tour-search/bus?gro...

https://bomba-tour.com/uk/travels

https://www.accordtour.com/
Всіх підсаджую• 07 мая 2024
Автор, поїдьте на відпочинок сюди
Продавчиня кіз• 07 мая 2024
Можна ходити на прогулянки, якщо в місті тихо, сходити в якісь цікаві місця чи на пішохідну екскурсію містом. Або взяти в бібліотеці цікаву книжку і засісти десь у кав´ярні зі столиками на вулиці чи в парку, взявши термос з чаєм/кавою і бутери з печивом, які Вам подобаються. Або поїхати кататись на велосипеді.
Ласковая_львица• 07 мая 2024
В Киеве пляжи есть. Не море конечно, но сходить поаляться вполне
Коленная ложечка• 07 мая 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
От Арбузинський мене вабить, там центр Скіфії був , а я ото всьо доісторичне обожнюю, білі скелі, в общем Поки окупована моя люба Херсонщина з Таврією, треба вивчити Миколаївщині, буду їздити в гості до чоловіка і звідти совєршать набєги на достопрімєчатєльності
Всіх підсаджую• 07 мая 2024
Ответ дляКоленная ложечка
За Херсонщину серце кровʼю обливається:( Я дуже люблю Херсонщину, 5 років прожила у м. Херсон, маю багато друзів!
Моя дитина не бачила Криму (тільки народився 14 року і мріяв туди поїхати), тому ми йому встигли показати Херсонщину, але не всю😞 І тепер вже багато місць, де після війни будуть небезпечні для туристів.
Перед початком війни відпочивали в Гранд Пріксі, а тепер його знищили....

Коленная ложечка• 07 мая 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Та Херсонщина- перлина. Мої діти казали за Асканію:а можна ми будемо тут жити.
автор Пес Патрон • 07 мая 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую

https://bomba-tour.com/uk/travels

https://www.accordtour.com/
Шикарна пропозиція.
Дякую.
автор Пес Патрон • 07 мая 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Автор, поїдьте на відпочинок сюди
Круто. Дякую.
Ира0677• 07 мая 2024
Ответ дляПротру пилюку
да
койко место от 300 грн в частном секторе
за неделю, аж 2100
зато воздух, горы
а неделю бы в киеве провела -парков, скверов хватает, чтобы погулять
выспалась бы зато вволю
Можете написать контакты
Ловлю капці• 07 мая 2024
Ответ дляПес Патрон
Дякую.
Хоча б до Львова на кілька днів, житло в хостелі, звідти можна одно чи дводенну екскурсію в Карпати. Я якраз сиджу вивчаю та підраховую). На Карпати повноцінні мабуть замалий бюджет трохи.
Коленная ложечка• 07 мая 2024
Ответ дляЛовлю капці
То краще вже спокійні Чернівці, чи продвинутий туристичний Камянець, ніж пафосний Львів
Шлях до зірок• 07 мая 2024
Ответ дляИра0677
На 10 тыс?
Так.
Поїзд, оренда кімнати, прогулянки ліс, гори, річки карпатські - 10тис точно вистарчить
Непонятно• 07 мая 2024
Гляньте на покупоні розваги
автор Пес Патрон • 07 мая 2024
Ответ дляНепонятно
Гляньте на покупоні розваги
Оооо... за покупон забула. Дякую.
Танюшка І.• 12 мая 2024
Ми у травні того року були у містечку Косів Івано-Франк обл: маю бажання повернутися. Можна за ті гроші відпочити, але: дивлячись що саме для вас відпочинок. Якщо цікаво - пишіть в приват.