Пес Патрон• 07 мая 2024
Як би ви провели відпустку вдома, якби не мали фінансової змоги їхати за кордон?
З 21-го року не була у відпустці.
В березні 22-го начебто і була у відпустці, але коли в 7 км бахкає, то якось не відновлюєшся. А потім пошли пошуки джерел доходу. Бувало, що і в 5 місць бігала підробляти, головне не забути, ким я сьогодні працюю.
Нарешті все улагодилося і пропонують піти влітку у відпустку. Да ї я розумію, що не завадило б, але варіант, як до війни -не вийде фінансово.
Ось, що ви б робили залишившись на 1-2 тижні в Києві і маючи бюджет на "прогулять" 10 тис. грн. Спати і істи, якось мене не привблює.
Хочу почути інші варіанти, і може щось на думку спаде.
Неначасі• 07 мая 2024
Я однажды в будапеште 2 недели жила. Муж работал, а я с детьми вешталась. Составила себе культурную программу на каждый день, что я хочу посмотреть, где побывать. И так шикарно провела время. И думаю, Киев же не хуже, просто я тут торчу все время на площадке под домом, а можно же так же жить и в Киеве, тот же Днепр роскошный, закаты, гуляй не хочу.
Протру пилюку• 07 мая 2024
Ответ дляИра0677
На 10 тыс?
да
койко место от 300 грн в частном секторе
за неделю, аж 2100
зато воздух, горы
а неделю бы в киеве провела -парков, скверов хватает, чтобы погулять
выспалась бы зато вволю
за неделю, аж 2100
зато воздух, горы
выспалась бы зато вволю
Khmelnichanka• 07 мая 2024
Поіхала б в Карпати чи Закарпаття. В тій же Поляні чи Солочині бувають бюджетні пропозиціі. І краса навколо :)
Всіх підсаджую• 07 мая 2024
Я теж вже 4 роки не виїзджала за кордон. Влітку відпустка в Україні - таке собі задоволення. Коли всі мріють про річку, ліс, басейн, шашлики, чан, лазню - у мене це все є удома круглий рік. Для мене відпочинок - це не готувати їжу і насолоджуватися місцевим колоритом, океаном, цікавими туристичними подорожами.
Тому я б обрала поїздку у Львів чи у Камʼянець Подільський, наприклад. Ну чи в інше цікаве місто, с цікавими туристичними екскурсіями.
10 тисяч звісно вистачить не на 2 тижня. Але краще 5 днів, які запамʼятаються.
Коленная ложечка• 07 мая 2024
Ответ дляП´яна вишня
я мала ось 2 тижні відпустки. нікуди не їздила- спала,пішла до лікарів, ходила пару раз в кафешки...але я матиму ще влітку відпустку. на 10 тис особо не розбіжишся. їхати пити мін води.- добре...але квитки туди і назад,там житло по 350 грн за добу...10 тис мало. 15 норм. я теж в Києві. Відгуляла ДН в ресторанчику Вері Велл. всього 2 тис грн на 3 особи. шикарно)
Раніше на всі шкільні канікули весняні і зимові/осінні їздила з дитиною в Кам*янець на 4-5 днів,в Мукачево,в Ужгород (все там обходили,об*їздили), на 10 тис можна вкластися,якщо вам треба емоції. як ні- відкласти до літа гроші
Мені чоловік обіцяв обід в ’охота на овец’, кажу: дорого на наші доходи, до війни це було б нормально. Він: там дужке класно (інвестори запрошували), хочу, щоб ти це відчула.
Пес Патрон
• 07 мая 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Автор, посмотрите санаторий Хвиля под Киевом
Дякую. Подивилася. Цікаво.
Але якщо скористатися послугами, то дорогувато.
Коленная ложечка• 07 мая 2024
Ответ дляНеначасі
звичайно. Допустім я минулого літа обрала день і пройшла всі церкви на Подолі, неймовірні враженння і відчуття, що пройшла всі можливі, що були відкриті
Пес Патрон
• 07 мая 2024
Ответ дляКоленная ложечка
а попродорожувати Київщиною? Вона така багаторганна
Ну від маршруток швидко втомишся, ніж помилуєшся)))
Коленная ложечка• 07 мая 2024
Ответ дляПес Патрон
Дякую. Подивилася. Цікаво.
на Житомирщині ’Денеші’
Пес Патрон
• 07 мая 2024
Ответ дляГоловнаЯ
На якусь базу відпочинку під Києвом поїхати, мангел, шашлик, озерце. Або пару раз сходити в заміський комплекс в басейн
Ну одній якось із шашликами складно і не цікаво.
Млинці зі смайликом• 07 мая 2024
Ответ дляПес Патрон
Дякую. Подивилася. Цікаво.
Там не всі послуги є. Лише басейн, масаж, сауна і сольова кімната.
Коленная ложечка• 07 мая 2024
Ответ дляПес Патрон
є електрички+велосипед. я так їзжу для перезавантаження, беру велосипед в електричку
Всіх підсаджую• 07 мая 2024
Ответ дляПес Патрон
У вас має бути туристична агенція, яка займається такими екскурсіями місцевими. У нас в Миколаєві такі є - багато подорожей по області комфортним мікроавтобусом , по місту також (я не уявляла, що може бути так цікаво, вважала, що все знаю:)
Пес Патрон
• 07 мая 2024
Ответ дляП´яна вишня
Ой, ви знаєте, відкладати до 25-го року не хочеться. ТОму думаю, як обійтися, тим, що є.
Коленная ложечка• 07 мая 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
О! Миколаїв мне цікавить дуже, чоловік тепер там працює, хочу обїздити Миколаївщину. порекомендуйте агенцію. приїзжала , провідувати чоловіка, дуже мені місто сподобалося.
якби не клята війна
Пес Патрон
• 07 мая 2024
Ответ дляКоленная ложечка
якщо любите природу то навіть в Голосієвському лісі або в Пущі Водиці поставити намет з ночівлею
Ні. Спостерігання за природою мені нудне. По цій причині не люблю Карпати, бо не розумію, що там робити.
Пес Патрон
• 07 мая 2024
Ответ дляНеначасі
Ну в Києві, кожні вихідні з донькою, гуляємо і вивчаємо краєвиди, вже багато років. ТОму краєвидами мене не вразиш.
Коленная ложечка• 07 мая 2024
Ответ дляПес Патрон
Карпати і я не люблю, а перезавантажитися на природі нашій київській з задоволенням.
Коленная ложечка• 07 мая 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
Зайнялась б здоровʼям
то треба до моря...
Пес Патрон
• 07 мая 2024
Ответ дляКоленная ложечка
на Житомирщині ’Денеші’
Дякую. Подивлюся
Коленная ложечка• 07 мая 2024
ну якщо подорожі не торкають, Київ Вам не новий, то ходила б по подружкам і гостям. 10тис на гостинці вистачило б.
Оскорбляю всячески• 07 мая 2024
Ответ дляКоленная ложечка
то треба до моря...
Ну якщо не страшно, то десь під Одесу в приватний сектор, просто погуляти біля моря, подихати тиждень повітрям. Хоча після Києва ніде не страшно
Пес Патрон
• 07 мая 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Ну ми різні, з різними потребами. Як для мене велосипед, точно не відпочинок. По перше його в мене не має, потрібно рендувати, по друге зним таскатися. А комусь це норма.
Пес Патрон
• 07 мая 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Дякую
Пес Патрон
• 07 мая 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
Зайнялась б здоровʼям
Ну нащастя в мене не має такої потреби.
Пес Патрон
• 07 мая 2024
Ответ дляКоленная ложечка
гарна ідея))) Я з подружками і так бачуся щосуботи. А серед тижня всі працюють))
Оскорбляю всячески• 07 мая 2024
Ответ дляПес Патрон
Ну нащастя в мене не має такої потреби.
Просто поваляйтесь пару днів. А курс масажу ще нікому не завадив:)