Успокойся_Успокойся• 07 мая 2024

Чи правда, що у більшості чоловіків, які досягли успіху, складний характер?

Маю на увазі фінансовий успіх. Чи погоджуєтесь із тим, що у більшості таких людей імпульсивний, нарцисичний характер?
сама себе прекрасная• 07 мая 2024
Нет

Ворую вкусняшки• 07 мая 2024
Що для вас успіх?
Не завжди
Зоя Жорівна• 07 мая 2024
ні, все навпаки
Г@Л@В@ломка• 07 мая 2024
Не согласна с импульсивностью и нарциссизмом, но в целом у таких людей действительно не самый лёгкий характер.
автор Успокойся_Успокойся • 07 мая 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Що для вас успіх?
Не завжди
Заробіток від 2000 доларів в місяць і вище
Ворую вкусняшки• 07 мая 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Нормальний заробіток і дибільний характер ніяк не пов´язані.
Идеальная оптимистка• 07 мая 2024
В моєму оточенні -так
автор Успокойся_Успокойся • 07 мая 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
ні, все навпаки
А чому навпаки?
Я бачила дуже милих, добрих чоловіків, але жоден з них не був фінансово успішним
ПуГоФФка• 07 мая 2024
Специфічний характер, трошки нарцисики) принаймні ті, що траплялись мені

Ворую вкусняшки• 07 мая 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
А чому навпаки?
У мене чудочий чоловік, і складний характер вдома лише у мене.
По вашим міркам він дуже фінансово успішний
Зоя Жорівна• 07 мая 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
А чому навпаки?
тому що у тих хто багато досягнув гарні навички спілкування і вони приємні люди і вміють такими бути
Морожена_курка• 07 мая 2024
У моего сложный, но не нарцисичный. Просто сложный.
Мусик Пусик• 07 мая 2024
Не знаю как у мужчин, а у женщин точно портится характер с количеством денег))
Секс-Бомба• 07 мая 2024
все люди разные..
когда это осознаете - жить станет проще
автор Успокойся_Успокойся • 07 мая 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
Я написала про милих і добрих без фінансового успіху.
Особисто мені навіть керівники траплялись лише зі складним та імпульсивним характером. Добрі і милі зачасту саме спеціалісти по найму)
Танцепесенная• 07 мая 2024
у моєму оточенні 50/50. дехто зазвєздівся від грошенят, а дехто простий як двері, характер не міняється з роками
Вельми шановна• 07 мая 2024
Не всегда, мой спокойный, добрый, доход выше, чем Вы указали..
автор Успокойся_Успокойся • 07 мая 2024
Ответ дляВельми шановна
Пощастило вам)
Секс-Бомба• 07 мая 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
да да - каждый наемный сотрудник уверен что вся фирма держится именно на нем.. но сделать свое ума уже не хватает
не все так однозначно

Мне без сахара• 07 мая 2024
у всех, кто чего-то достигает, характер - не сахар
мы властные, эгоистичные, хваткие люди
автор Успокойся_Успокойся • 07 мая 2024
Ответ дляМне без сахара
мы властные, эгоистичные, хваткие люди
І мені так здається...)
автор Успокойся_Успокойся • 07 мая 2024
Ответ дляВельми шановна
А ким працює?
Мне без сахара• 07 мая 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
І мені так здається...)
на счет нарциссизма, не скажу
эгоцентризм в какой-то мере - да
импульсивность, здоровая агрессивность - да
Вельми шановна• 07 мая 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
А ким працює?
ИТ- архитектор...
автор Успокойся_Успокойся • 07 мая 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
Більшість керівників, які мені траплялись, досить складні люди. І саркастичні, і ’вколоти’ можуть, і навіть нахамити підлеглим.

Але може мені так ’щастило’
Спішу - перекидаюсь• 07 мая 2024
Сами подумайте, какие черты характера вы ассоциируете с финансовым успехом?
Даже для женщины?
Логика, интеллект, умение принимать быстро непростые решения, быстрая адаптация, стрессоустойчивость, сила воли, энергичность, высокая работоспособность, умение находить общий язык с людьми, амбициозность, умение попрощаться с неподходящим подчиненным, постоянное освоение новых знаний и саморазвитие. И это далеко не полный список и это все должно уместится в одном человеке. Конечно он будет сложным.
Ленне-Рейма• 07 мая 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся

Але може мені так ’щастило’
Керівники є різні, і те що ви написали це про виховання, а не характер.
І успіх досягається найчастіше людьми впевненими в собі, це якщо дійсно успіх, 2000, вибачте це не успіх а досить звичайний рівень для людини яка вміє робити конкурентну роботу, в нашій фірмі це мінімальний заробіток розробника програмного продукту. Впевнені в собі люди найчастіше зможуть із іншими свої кордони відстоювати в особистому спілкуванні, так тим хто хоче їх порушити таке дійсно не подобається, а характер не цукор у більшості, особливо із віком, милий колега при особистому контакті може бути зовсім не милим)))
ДолькиКабана• 07 мая 2024
Я би назвала їх не просто нарцисами, а погугліть термін «темна тріада», це набагато страшніше. Ну і плюс з потенцією часто там великі проблеми, якщо для вас важлива ця сфера життя
автор Успокойся_Успокойся • 07 мая 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
2000 доларів - це вже більше, ніж заробляє більшість працівників по найму в Україні. Я й не стверджую, що це супер успіх, а написала ’від 2000’
Нашли в капусте• 07 мая 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Є такі знайомі, адекватні спокійні люди, але вони просто наймані працівники, а не директори або бізнесмени.