Все будет, но потом• 07 мая 2024
Сколько коты отходят от наркоза
Сегодня стерелизовали кошку вес 2 9кг клиника дорогая, уверял наркоз хороший. Операция была в 11 утра кошка только поднимает голову и все. Очень переживаю клиника уверяет все хорошо
Майструю крила• 07 мая 2024
До вечора оклигала наша. Але хай ліпше довше поспить. Бо у нас встала здуру, а потім вкладали всією сімʼєю, бо лягти назад не могла, стояти не могла і боляче було.
Кицюні здоровʼя!
Аноним_1858• 07 мая 2024
Все буде добре. Будьте з нею, бо вона може намагатися ходити і буде постійно падати.
А взагалі у хорошій клініці тварину віддають вже повністю у свідомості і на лапах.
Хвильоватиша• 07 мая 2024
Моя першу добу спала, тільки в туалет раз чи два встала, на другу добу носилася вже як лось, не хвилюйтеся.
Вы б чего то под нее положили. Она то в туалет хочет а идти не может. Мы когда своего котика кастрировали, привезли домой, на кровати положили. Проверили что все ок и отошли. Слышим что то шлёпнулось, в комнату бегом, а он лежит на полу и лужа. Даже в таком состоянии, как то слез с кровати что бы не намочить...
Королева краси• 07 мая 2024
Автор, расскажу как было у меня.операция закончилась в 12:00. Кошка пришла в себя к утру. Ночью ещё рвало. Но!!! Оказалась она у меня с характером. И отказалась становиться на ноги, пока я не сняла ей попону. Я думала ее парализовало! Ан нет. Сняли повязки, скачет как конь. Одели, перестала на лапы становиться, лежит как бревно. Даже не пытается подняться
Скажений гудзик• 07 мая 2024
Ответ дляАноним_1858
Теж не зрозуміла цього. Нам віддавали зі звичайної, не елітної, то кицьки вже ходили самі
Аноним_1858• 07 мая 2024
Ответ дляКоролева краси
Автор, так, попона може заважати) моя падала в ній, але моя товста 7 кг)
Все-рівно майте на увазі
Кидаю курити• 07 мая 2024
Біля 9 робили операцію, в 13-00 вже прокинулась. Але цей період було дуже страшно, бо кішка лдежала з відкритими очима, а ми не знали жива чи ні . Не хвилюйтесь , до кінця дня буде вставати, але їй може заважати попона, тому ходити їй може бути важко.
Аноним НаВсеГда• 07 мая 2024
операція була в 10.00, забрала в 13.00 додому, до вечора кицька ходила лобом всі кути чіпляля, падала...ноги задні навіть на ставали нормально, заплітались... здебільшого лежала в закритій переносці через це..була дезорієнтація.
На наступний день апетиту практично не було, навіть пити не хотіла, була дуже вʼяла.
Лише на третій день оклигала і стало все як зажди. Попону я зняла на 2 добу вже, шов внутрішній був, слідкувала щоб не лизала його. Бо в попоні вона лежала мертвим лебедем...
Нагайна• 07 мая 2024
У меня кот тоже долго отходил. К вечеру немог лежать, но и ходить тоже, на все натыкался падал, недержание было. Потом я с ним легла, положила его на себя, накрыла и он спал целый вечер. Как ребенка нянчила)
Пліткарка• 07 мая 2024
Слідкуйте, щоб на підвіконня не лізла. Мій ,як відходив,то дерся вгору, тільки й ловила.
Все будет, но потом
• 07 мая 2024
Ответ дляПліткарка
Дякую за пораду, так спеціально взяла відпустку не відходю від киці