Кидаю курити• 07 мая 2024

Кішка та туалет

Останнім часом помітила що кішка какає більш рідшим ніж зазвичай та побачила в кінці слиз кровʼянистий. З чим може бути пов’язано? До лікаря на днях поїдемо на узд
Поводиться добре, грається, це бенгал, їй ще року немає, корм не міняли, оптіміл купуємо
Пишу_граммотно!• 07 мая 2024
Переедает?

З понеділка на дієті• 07 мая 2024
Може не підходити корм, можуть бути паразити (бувають не тільки глисти, але й найпростіші). УЗд і аналізи мають прояснити картину.
_Alekssandra_• 07 мая 2024
Ничего ’плохого’ не грызет?
Мой веник любит. Доберется, наестся, потом такие проблемы.
автор Кидаю курити • 07 мая 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Переедает?
Доречі так, їжа в неї в необмеженій кількості, не думала що це погано
автор Кидаю курити • 07 мая 2024
Ответ для_Alekssandra_
Ничего ’плохого’ не грызет?
Гризе часом, молода та активна
Зубачистка• 07 мая 2024
У моего кота тоже самое. Уже меняли корм, лечили от паразитов, делали узи, сдавали кучу анализов. Все ок, а эта слизь с кровью все равно есть.
Пишу_граммотно!• 07 мая 2024
Ответ дляКидаю курити
Попробуйте кормить по норме, нам помогло.