Летчица• 07 мая 2024
Пневмония, сатурация 89, Борисполь, куда обратиться
Мужчина 66 лет, три дня температура до 40, скорая приезжала, колола, но не забирала.
Сегодня сами поехали на приёмный покой, его положили. Повторный снимок не делали, поставили капельницу, за которой следит его жена, так как медперсонала практически нет.
Чем помочь? Частные клиники? Звонить на горячую линию Минздрава?
Посоветуйте, голова не варит. Это мой дядя
родной брат моей мамы.
Вподобайден• 07 мая 2024
А який відсоток враження легень? 89 це ще нічо сатураціяв мене була лише один день така,правда,при ковідній пневмонії,враження 25 проц. Потім трималася 93-95.
Ксарелто треба вживкти,якшо проказники крові загущені,це серйозний препарат,він люто розжидає кров,можна дорозжижаттся. Далеко не всім треба ксарелто при ковіді,часто і аспірин назначають,або нічого,залежить від показника крові.
В дяді є супутка-діабет,варикоз і тд.
Летчица
• 07 мая 2024
Ответ дляВ рот не ложи
А що там з дерматологами ситуація ?
Тре скоро йти
Ви про що? Які дерматологи?
В рот не ложи• 07 мая 2024
Ответ дляЛетчица
Ви про що? Які дерматологи?
Вибачте, щось я не туди написала(((
Швидкого одужання !!!!
Замулена ріка• 08 мая 2024
Ответ дляЛетчица
Дякую! Тітка пішла до лікарів просити направлення в обласну лікарню.
Я напишу по результату.
Автор, ну що там, переводять в область? Як дядько?