З родзинкою• 07 мая 2024
Підшлункова, допоможіть
На Пасху перевантажили свою підшлункову. Другий день лежу трупом, немає сил. До лікаря поповзу завтра/післязавтра як запишусь. Але чи можна чимось допомогти собі зараз? Бо роботу і дітей ніхто не відміняв, а я ніяка (((
Печальки.нет• 07 мая 2024
Гострий панкреатит лікується голодом та антиферментами ( спец препарати).
Кашпо• 07 мая 2024
Не їсти майже нічого, якщо їсте, то щось дієтичне, подивіться в інтернеті.
Пити багато води.
Якщо болить, то під ліве ребро ложіть рушник замочений холодною водою, має стати легше
Пити багато води.
Кіна не буде• 07 мая 2024
Раз вы пишите что пойдете к врачу то нет смысла писать вам лекарства, например которые я принимаю. Пейте просто обезбол а дальше врач скажет что делать.
З родзинкою
• 07 мая 2024
Ответ дляКіна не буде
Болі були вчора, ввечері випила Ібупрофен. Турбує те що немає сил. У вас таке буває?
Просто Фіфа• 07 мая 2024
як добре що я нічого не готую,не печу. все як завжди + 2 пасочки з магазину. Навіщо так жерти,щоб подихати?Ви з голодного краю? не бачили нічого?
Підщлункова любить креон , нош пу і голод,або несолона вівсянка на воді пару ложок. Оце ваша їжа на довгі тижні,бо її не так просто привести до ладу. А зіпсувати можна за 1 день.
чай для підшлункової купити. в мене колись батько буженинами і салом зірвав і лише за 3 міс поставив її на місце. Це довго,дорого,муторно і голодно. Бо вона любить голод
Кіна не буде• 07 мая 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Нет, когда боли я не могу сказать что нет сил. Это скорее всего или от усталости или реально от недостатка витаминов.
З родзинкою
• 07 мая 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Та от не жерла, навантажила крафтовим статутом(((