07 мая в 18:42

Моя дитина не хоче їсти Творог, як надурити? 12 р

Не їсть яйця бо з курки вилазять
Творог не їсть - не ясно чому
Бараболька 07 мая в 18:43
Надурити дитину 12 р ? Мама ви смішна
22 2
Несу пургу 07 мая в 18:43
Никак. Всю жизнь ненавидела творог и сейчас не ем, мне невкусно
Добро с Кулаками 07 мая в 18:43
Ніяк. І не примушуйте.
Не кую, не мелю 07 мая в 18:43
А навіщо змушувати?
Love_Love_Love_ 07 мая в 18:43
Для чого їй їсти творог і ще дурити?
Молчавочка 07 мая в 18:44
12 лет, она вам ртом это сказала, зачем ´насиловать´ человека едой?
очки_ннадо 07 мая в 18:44
мене все дитинство намагались напхати кисломолочним сиром. їла тільки сирники.
Новопоштинская 07 мая в 18:44
Пожелаю ребенку быстрее научится вас дурить. И не только в еде
6 2 1
автор Дама-мадама 07 мая в 18:44
Ответ дляочки_ннадо
мене все дитинство намагались напхати кисломолочним сиром. їла тільки сирники.
Сирники не хоче їсти
очки_ннадо 07 мая в 18:45
Ответ дляМолчавочка
12 лет, она вам ртом это сказала, зачем ´насиловать´ человека едой?
та діти змалечку дають зрозуміти що їм подобається а шо нє. але батьки думають шо вони розумніші чи хитріші. довіра після такого під питанням
Love_Love_Love_ 07 мая в 18:45
Ответ дляДама-мадама
Сирники не хоче їсти
Ну нехай не їсть
очки_ннадо 07 мая в 18:45
Ответ дляДама-мадама
Сирники не хоче їсти
ваша дитина може гидує від того звідки зʼявляється яйце і сир.
а мʼясо їсть? ту ж курку наприклад
автор Дама-мадама 07 мая в 18:46
Ответ дляочки_ннадо
ваша дитина може гидує від того звідки зʼявляється яйце і сир.
а мʼясо їсть? ту ж курку наприклад
Не їсть мʼясо
Теж гидує
Може зʼїсти котлету
2 2
Царевна_несушка 07 мая в 18:46
Теж ніколи його не любила і не їла. Взагалі окрім сметани і маслі не люблю молочні продукти. Виросла здорова і гарна.
Коленная ложечка 07 мая в 18:46
Я теж не їм творог, не люблю , в чому поллема?
очки_ннадо 07 мая в 18:47
Ответ дляДама-мадама
Не їсть мʼясо
Теж гидує
Може зʼїсти котлету
відчепіться від дитини тоді) уявіть вам від чогось гидко але хтось обовʼязково буде намагатися вас обдурити шоб ви то зʼїли. ну як?
Моль Моллівна 07 мая в 18:47
Мне творог и сейчас не нравится- он кислый, а кислое я не люблю.
66сезон666серия 07 мая в 18:47
Чизкейк, вареники с творогом, пончики творожные
Купите сывороточный протеин и пусть мешает коктейли себе. И вкусно и полезно
вре_Динка 07 мая в 18:48
А рибу їсть?
Поміркована думка 07 мая в 18:48
И я не люблю творог
Мне 41
Сын не ест много чего, не заставляю
Зачем? Еда в удовольствие должна быть
Murzeelka 07 мая в 18:48
Знаете, все мое детство был один завтрак-творог. Стоит ли говорить, как я его ненавижу?)
И дети мои не едят его.
Зачем обманывать почти взрослого человека?
Додекаэдр 07 мая в 18:48
Мой тоже не ест. Только блинчики со сладким сыром и бельгийские вафли с ним же
Простоваля 07 мая в 18:48
Потрібно дослухатися до організму, діти ще це вміють, а батьки все псують. Ну в чому проблема? Твердий сир і кунжут (максимум кальцію) мають більше користі
Кому там слова не давали 07 мая в 18:49
То нехай їсть, що їй подобається. Зараз той творог не такий корисний, як раніше. В магазинному вітамінів нема. А домашній купувати небезпечно. Бо невідомо, чим ту корову кормили. Хіба що в знайомих перевірених.
Вапщета 07 мая в 18:49
Творожные мафины, творожное печенье- вот только есть ли толк от того творога?:)
автор Дама-мадама 07 мая в 18:50
Ответ дляочки_ннадо
відчепіться від дитини тоді) уявіть вам від чогось гидко але хтось обовʼязково буде намагатися вас обдурити шоб ви то зʼїли. ну як?
Та да
Я і не примушую
Але подумала може хтось щось порадить
Не їм після шостої 07 мая в 18:50
Кекси творожні робіть
Замрійлива 07 мая в 18:50
Я своей дочке смешиваю сыр фета, творог, сметана и укроп (пока сушеный), и получается намазка такая - на хлеб или лаваш. В школу даю.
Запеканку делаю, чаще соленую.

Или сыром кормите сына: адыгйский, сулугуни, твердый....
Натурель 07 мая в 18:51
Чизкейк, печиво з сиру альтернатива- твердий сир, кисло- молчні продукти. А
видносини інші мають бути.
Неправдиша 07 мая в 18:51
Хай Бог милує такую маму иметь.
У ребенка невроз уже 100 процентов.