Дама-мадама• 07 мая 2024

Моя дитина не хоче їсти Творог, як надурити? 12 р

Не їсть яйця бо з курки вилазять
Творог не їсть - не ясно чому
Бараболька• 07 мая 2024
Надурити дитину 12 р ? Мама ви смішна

Несу пургу• 07 мая 2024
Никак. Всю жизнь ненавидела творог и сейчас не ем, мне невкусно
Добро с Кулаками• 07 мая 2024
Ніяк. І не примушуйте.
Не кую, не мелю• 07 мая 2024
А навіщо змушувати?
Love_Love_Love_• 07 мая 2024
Для чого їй їсти творог і ще дурити?
Молчавочка• 07 мая 2024
12 лет, она вам ртом это сказала, зачем ´насиловать´ человека едой?
очки_ннадо• 07 мая 2024
мене все дитинство намагались напхати кисломолочним сиром. їла тільки сирники.

Новопоштинская• 07 мая 2024
Пожелаю ребенку быстрее научится вас дурить. И не только в еде
автор Дама-мадама • 07 мая 2024
Ответ дляочки_ннадо
Сирники не хоче їсти
очки_ннадо• 07 мая 2024
Ответ дляМолчавочка
та діти змалечку дають зрозуміти що їм подобається а шо нє. але батьки думають шо вони розумніші чи хитріші. довіра після такого під питанням
Love_Love_Love_• 07 мая 2024
Ответ дляДама-мадама
Сирники не хоче їсти
Ну нехай не їсть
очки_ннадо• 07 мая 2024
Ответ дляДама-мадама
Сирники не хоче їсти
ваша дитина може гидує від того звідки зʼявляється яйце і сир.
а мʼясо їсть? ту ж курку наприклад
автор Дама-мадама • 07 мая 2024
Ответ дляочки_ннадо
а мʼясо їсть? ту ж курку наприклад
Не їсть мʼясо
Теж гидує
Може зʼїсти котлету
Царевна_несушка• 07 мая 2024
Теж ніколи його не любила і не їла. Взагалі окрім сметани і маслі не люблю молочні продукти. Виросла здорова і гарна.
Коленная ложечка• 07 мая 2024
Я теж не їм творог, не люблю , в чому поллема?
очки_ннадо• 07 мая 2024
Ответ дляДама-мадама
Не їсть мʼясо
Теж гидує
Може зʼїсти котлету
відчепіться від дитини тоді) уявіть вам від чогось гидко але хтось обовʼязково буде намагатися вас обдурити шоб ви то зʼїли. ну як?
Моль Моллівна• 07 мая 2024
Мне творог и сейчас не нравится- он кислый, а кислое я не люблю.
66сезон666серия• 07 мая 2024
Чизкейк, вареники с творогом, пончики творожные
Купите сывороточный протеин и пусть мешает коктейли себе. И вкусно и полезно
вре_Динка• 07 мая 2024
А рибу їсть?

Поміркована думка• 07 мая 2024
И я не люблю творог
Мне 41
Сын не ест много чего, не заставляю
Зачем? Еда в удовольствие должна быть
Murzeelka• 07 мая 2024
Знаете, все мое детство был один завтрак-творог. Стоит ли говорить, как я его ненавижу?)
И дети мои не едят его.
Зачем обманывать почти взрослого человека?
Додекаэдр• 07 мая 2024
Мой тоже не ест. Только блинчики со сладким сыром и бельгийские вафли с ним же
Простоваля• 07 мая 2024
Потрібно дослухатися до організму, діти ще це вміють, а батьки все псують. Ну в чому проблема? Твердий сир і кунжут (максимум кальцію) мають більше користі
Кому там слова не давали• 07 мая 2024
То нехай їсть, що їй подобається. Зараз той творог не такий корисний, як раніше. В магазинному вітамінів нема. А домашній купувати небезпечно. Бо невідомо, чим ту корову кормили. Хіба що в знайомих перевірених.
Вапщета• 07 мая 2024
Творожные мафины, творожное печенье- вот только есть ли толк от того творога?:)
автор Дама-мадама • 07 мая 2024
Ответ дляочки_ннадо
Та да
Я і не примушую
Але подумала може хтось щось порадить
Не їм після шостої• 07 мая 2024
Кекси творожні робіть
Замрійлива• 07 мая 2024
Я своей дочке смешиваю сыр фета, творог, сметана и укроп (пока сушеный), и получается намазка такая - на хлеб или лаваш. В школу даю.
Запеканку делаю, чаще соленую.

Или сыром кормите сына: адыгйский, сулугуни, твердый....
Натурель• 07 мая 2024
Чизкейк, печиво з сиру альтернатива- твердий сир, кисло- молчні продукти. А
видносини інші мають бути.
Неправдиша• 07 мая 2024
Хай Бог милує такую маму иметь.
У ребенка невроз уже 100 процентов.