Дама-мадама• 07 мая 2024
Моя дитина не хоче їсти Творог, як надурити? 12 р
Не їсть яйця бо з курки вилазять
Творог не їсть - не ясно чому
Неправдиша• 07 мая 2024
Автор, можно засовывать творог себе в жопу и представлять что его съел ребенок. И всем хорошо. А главное - всем спокойно.
очки_ннадо• 07 мая 2024
Ответ дляДама-мадама
Та да
Я і не примушую
Але подумала може хтось щось порадить
Я і не примушую
Але подумала може хтось щось порадить
а для чого?
очки_ннадо• 07 мая 2024
Ответ дляНеправдиша
Неправдиша• 07 мая 2024
Ответ для-Ань-
І не примушуйте. Просто уберіть з раціону харчове сміття. Забезпечте дитину здоровою корисною їжею, і хай вибирає що їй більше подобається їсти.
У таких мамаш обычно ЇСТЦЯ только то, что сказала мамаша. В итоге у детей невроз, РПП и много других психологических проблем.
Одні думки• 07 мая 2024
Читаю ответы и столько адекватных людей. Как вспомню, как в меня совали лук. Острый, вонючий, горький. Со слезами его выколупывала отовсюду. Как будто специально его везде пихала и говорила : лук полезен, жри. все.
Неправдиша• 07 мая 2024
Ответ дляОдні думки
В меня что только не пихали.
Добро с Кулаками• 07 мая 2024
Одна знайома, вже доросла, теж не їсть його зовсім. Завагітніла і тут свекруха почала мізки виносити за творог... Вона здалась і з’ла 1-2 ложки..., далі свекруха вже мовчала)
парИла я парИла• 07 мая 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
я просто в рот запихиваю и все
две ложечки
интересно . если бы Вам запихали в рот то, что Вам противно?
Вы хоть раз представляли это?
#Пойду_кгадалке• 07 мая 2024
Скажіть, будь ласка, а чому неодмінно дитина повинна їсти творог? Аж така необхідність, що ви прийшли на форум, щоб виробити план і стратегію як її все ж таки змусити його їсти. ДЛЯ ЧОГО??
Директриссимо• 07 мая 2024
Автор, а Ви самі прям все-все їсте? Субпродукти, печінку, цибулю...? А як щодо китайської кухні, наприклад живих лічінок, саранчі, змій, павуків, тарганчиків під апететним соусом? Будете їсти цю всю смакоту, якщо хтось пхатиме насильно чи дуритиме?
#Пойду_кгадалке• 07 мая 2024
Ответ дляОдні думки
Та сама історія) стільки років пройшло, а я до сих пір не їм ріпчасту цибулю в сирому вигляді і петрушку також
бибизяна• 07 мая 2024
Ответ дляДама-мадама
Сирники не хоче їсти
Можна зробити десерт, не памятаю як він називається, блендером взбивається сир з цукром і вершками, чи сметаною і додається желатин. Можна творожні креми для тортів знайти в інтернеті
Я делала «конфеты» из творога: творог перетереть с сахарной пудрой и ванилином, печенье по типу «до кави» измельчить в крошку и добавить к творогу, количество на глаз, так чтоб можно было лепить шарики. Затем эти шарики обвалять или в кокосовой стружке или в тертом шоколаде. Дочка очень любила такие конфеты)
Люблю порядок• 07 мая 2024
Ответ дляДама-мадама
Сирники не хоче їсти
Я даю чизкейк.Только так ест.
Файна_зупка• 07 мая 2024
Ответ дляНесу пургу
Никак. Всю жизнь ненавидела творог и сейчас не ем, мне невкусно
Я тоже не люблю.
А вот во время двух беременностей и двух гв ела творог килограммами
Анонім Секретар• 07 мая 2024
Ответ дляочки_ннадо
мене все дитинство намагались напхати кисломолочним сиром. їла тільки сирники.
І молоко!!
Фу, ще й козине
Ну не люблю я його
Фу, ще й козине
Ну не люблю я його
Анонім Секретар• 07 мая 2024
Ответ дляДама-мадама
Та да
Я і не примушую
Але подумала може хтось щось порадить
Я і не примушую
Але подумала може хтось щось порадить
Хачапурі по аджарські спечіть
Львівський сирник
Крижана бурулька• 07 мая 2024
Мені 43 - не їм творог. Не змушуйте дитину.
А моя дитина не п´є молоко, кефір, не їсть творог. Просто не любить. Педіатр пару раз відправляла здавати аналізи на вітаміни і мікроелементи. І весь час кальцій в нормі.
Звожу з розуму• 07 мая 2024
Ответ дляДама-мадама
Не їсть мʼясо
Теж гидує
Може зʼїсти котлету
Теж гидує
Може зʼїсти котлету
То вам повезло) Моя і котлети не їсть, і м´ясо взагалі ні в якому виді, ні творог, ні сир твердий, ні яйця не їсть. І у мене і думки не було дурити дитину, щоб з´їла. Як ви то собі уявляєте?
Час від часу просто пропоную, надіючись, що переросла...але вже більше року так її колбасить по їжі. Дитині 11 років.
Морская свинка• 07 мая 2024
Я кекс печу сирний, син їсть із задоволенням, купую сирки Мілка, чистий творог не примушую їсти
очки_ннадо• 07 мая 2024
Ответ дляАнонім Секретар
І молоко!!
Фу, ще й козине
Ну не люблю я його
Фу, ще й козине
Ну не люблю я його
а козине молоко мені подобалось) і коровʼяче теж. але потім стала гидувати домашньою кисломолочкою. в дитинстві не їла і в дорослому віці не купую…
Не прохожу мимо• 07 мая 2024
Ответ дляДама-мадама
Та да
Я і не примушую
Але подумала може хтось щось порадить
Я і не примушую
Але подумала може хтось щось порадить
Я творог не люблю и не любила. А вот ребёнку перебиваю его блендером и растопленый шоколад туда и вроде масла сливочного чуток и по креманкам с крышечками, получается такой сырок, такое ем