Галя-краля• 07 мая 2024
Подростков можно наказывать? Как?
Я не практиковала, не умею(
Но чувствую, показать, что мне ситуация не нравится - надо.
Попросила помыть ванную и раковины ещё три дня назад, напоминаю ежедневно, но то устала, то голова болит, то что-то не хочется..
Я верю, конечно) мне тоже не хочется. Но наорать и заставить ее силой - странно. Меня то она так заставить не может, чего вдруг я так буду делать?
Но с другой стороны, пару раз в жизни просила картошку почистить и убрать.. не напрягаю вообще.
Дочке 15.
Вот думаю, какие санкции ввести 😀
Дочке 15.
Вот думаю, какие санкции ввести 😀
Ответ дляГаля-краля
У нее каждую четвёртую неделю дистанционка, мается от безделья
Почему бы и не помыть)
В телефоне экранное время по 18 часов в день..
Почему бы и не помыть)
Мені важко це зрозуміти. Вони спить по шість годин, а ви з нею геть не спілкуєтесь? Зовсім? Ніколи?
Маю доньку-підлітка, ми як мінімум годину в день розмовляємо, нам цікаво, нам приємно бути разом. П´ятнадцять років. Навчається офлайн, ще й багато інтересів у неї.
А ви, виходить, замість спілкуватись примушуєте її працювати? Ну це ваш вибір, маєте право. Але й результат маєте відповідний.
Галя-краля
• 09 мая 2024
Ответ дляlith_oops
Нет, не так)
Я не заставляю работать.
Я единичные разы в жизни просила что-то помочь, но это не было выполнено.
Заставлять работать и просить помочь - вещи разные.
А ваша дочка по вашей просьбе, например, моет посуду?
Я не заставляю работать.
Ответ дляГаля-краля
Нет, не так)
Я не заставляю работать.
Посуд у нас миє посудомийна машина. Мити руками - дуже дороге задоволення, ПММ суттєво економить кошти.
Донька дуже багато вчиться, домашню роботу роблю я. Щоб вона мала ту можливість багато вчитись. Але, коли допомога потрібна, я не маю просити - вона завжди пропонує допомогти. Завжди питає, як я себе почуваю, і чи вона може щось зробити. Я думаю, що це і є справжнє піклування - не перекладати роботу одна на одну, а піклуватися. Вона бачить, що я піклуюсь про неї - і піклується про мене.
Галя-краля
• 09 мая 2024
Ответ дляlith_oops
Это чудесно, что сложились такие отношения)
А посудомойку включаю редко, трехчасовое мытье мне выходит дороже, чем минут 5-7 в раковине(
Ответ дляГаля-краля
Ви дивились, скільки води витрачається на повний цикл, і скільки електроенергії? Плюс не забувайте, що після ПММ посуд стерильний і їжа зберігається довше.
Щоб руками змити засіб для миття посуду ви маєте витратити досить багато проточної води. Посудомийка це робить значно економніше.
І, власне, через що може виникати конфлікт в сім´ї - не всі готові витрачати не тільки воду, а й безцінний час свого життя на миття посуду.
Так само і з іншими моментами. Життя коротке.