Ищу Аленя• 07 мая 2024

Зупиніть Землю, я вийду...

я з останніх сил трмиаюсь, але ресурс моральний вже закінчується, я не розумію точки неповернення.....
чому є 2 паралельні реальності,-одні воюють, гинуть-інші планують морський відпочинок...ну як так????????
Мене не цікавлять доводи, що так було завжди, але нас це не стосувалось, але чому хворі люди визначають хто має право на життя, а хто ні?????
Уравнобешенная• 07 мая 2024
Ви воюєте? Чи їдете на море?

автор Ищу Аленя • 07 мая 2024
Ответ дляУравнобешенная
Ви воюєте? Чи їдете на море?
ні, я залишилась в Україні і працюю
Неначасі• 07 мая 2024
Ответ дляИщу Аленя
ні, я залишилась в Україні і працюю
Да?
Басноплетка• 07 мая 2024
Ви хочете дорікнути тим, хто відпочиває? Чи задовбати тих, хто воює?
Кашпо• 07 мая 2024
На жаль так завжди, два паралельні світи.....два паралельні життя
Kidstaff Bot• 07 мая 2024
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Natalia505• 07 мая 2024
Автор, так було завжди..пів світу плаче, пів світу скаче. Хоча вам це нецікаво...

Guzelli• 07 мая 2024
Что движет людьми,создавать такие утопические темы? Вот просто крик души и создалась тема? А смысл ?
julia_v_m_a_34• 07 мая 2024
Ответ дляNatalia505
Вот так автор прям ща выйдет без анонима и расскажет
Леска• 07 мая 2024
Авторе, вас чекати?
ТайТаке• 07 мая 2024
Ваша остановка. Выходи
ТайТаке• 07 мая 2024
Ответ дляЛеска
Авторе, вас чекати?
Уже вышла
Kittu2008• 07 мая 2024
Всегда войны были, мы радовались жизни, Югославию бомбили, теперь нас ((

Никто не застрахован от агрессора
Natalia505• 07 мая 2024
Я дивлюсь відео про життя в найбідніших країнах. Діти живуть в пеклі і нікого мля це не хвилює. Яхти, гроші, повії, хтось жере в три горла,бухає, хтось пухне з голоду. Це божевільний світ
lammama• 07 мая 2024
Ответ дляKittu2008

Никто не застрахован от агрессора
Сколько месяцев бомбили Югославию,а сколько лет нас уже бомбят.
Kittu2008• 07 мая 2024
Ответ дляlammama
Так Англия с Францией когда- то 116 лет воевала
Guzelli• 07 мая 2024
Ответ дляNatalia505
100%, мир состоит из людей , искать логику или смысл вообще не нужно, жизнь в принципе бессмысленна а люди не логичны и каждый живёт ради себя и это не есть не правильно 🤷‍♀️кому как повезло
lammama• 07 мая 2024
Автор,тому що нас облапошили,як сліпих котенят,забравши зброю і розброєвши.
All-b572• 07 мая 2024
Ответ дляNatalia505
Я тоже такое видео смотрела, как многодетный папашка в арабской стране плакал, что он работает с утра до ночи чтобы десятерых деток прокормить. Может им кто-то расскажет что такое контрацепция и что нечего портить этим детям жизнь? Не, проще спихнуть на злой мир.

Mira29-c3c3• 07 мая 2024
Ответ дляGuzelli
А який смисл у тисячних темах ’ааа все пропало’?
Guzelli• 07 мая 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Не знаю🤷‍♀️
Юся шопоголик• 07 мая 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Як який, от сяде советчиця, поміркує і скаже на кой мені ті моря, віддам дітей у дитячий будинок та піду у аеророзвідку чи у штурмову бригаду, автор напевно на це розраховує
lisulya• 07 мая 2024
Ответ дляИщу Аленя
ні, я залишилась в Україні і працюю
А чого не воюєте? Не відновлюєте справедливість?
Клементина• 07 мая 2024
Не будемо далеко ходити...
Автор, а що ви робили під час АТО?
Тоді теж хтось воював, котли були.
Ви в окопі були чи на морі?
Життя завжди несправедливе.
Natalia505• 07 мая 2024
Ответ дляGuzelli
Іноді якісь потуги таки роблять. Зірки Голівуду намагаються хоча б людям воду провести в Африці.
Але глобально це нічого не вирішує. Дикість це усвідомлювати, для нас це буденність, комусь за щастя. Немає доступу ні до медицини, ні до освіти. А в нас плачуть як вижити на 150 штук, немає Тесли життя проходить повз.
Like-995b• 07 мая 2024
Ответ дляNatalia505
Так устроен человек. Выходя на один уровень, он недоволен и стремится к следующему. Если бы той нищей семье дать миллион, они потратят их в свое удовольствие, как в той сказке о рыбаке и рыбке. Всегда будет мало.
Natalia505• 07 мая 2024
Ответ дляКлементина
Не будемо далеко ходити...
Автор, а що ви робили під час АТО?
Тоді теж хтось воював, котли були.
Ви в окопі були чи на морі?
Життя завжди несправедливе.
Для того щоб розуміти всі жахи війни, не обов´язково побувати в окопі. Вона має право на свої почуття.
РойЛеля• 07 мая 2024
Ответ дляKittu2008

Никто не застрахован от агрессора
То ж були війни в інших країнах.
Автор каже про нашу війну і наших людей.
Мене бісить, що багатодітні можуть і не воювати, і на море кататись.
Дуже зручно. І їх ніяк не парить і не соромно навіть жопу полоскати в морі з виводком, поки хтось інший захищає його виводок і воює заради їх майбутнього. При цьому без шансу мати свою навіть одну дитину, не те щоб троє, четверо в тд. Просто ця можливість згине разом з ним.
Ну не воюєш, ну май же совість і сором перед тими хлопцями хоч сидіть рівно на попі
РойЛеля• 07 мая 2024
Ответ дляKittu2008
Наче ми тут жили в той час без воєн, да?!
Sielo• 07 мая 2024
Я теж не розумію, відмовляюсь розуміти чому в нас забирають волю і життя. Мене тримає тільки віра в Бога, що Він припинить це.