Місячне Сяйво• Изменено 07 мая 2024

Куда использовать крем-сыр?

Купила большую банку, треть съели с бутерами, остальное стоит. Куда его можно использовать?
Туся муся• 07 мая 2024
А что такое тетеры?

Почемучка• 07 мая 2024
А что такое тетеры?
Моська-слон• 07 мая 2024
Тірамісу, меренговий рулет, просто на хлібці з авокадо і рибкою.
Говорю відверто• 07 мая 2024
Синнабоны. Ммммм
Дуняша• 07 мая 2024
Млинці з крем-сиром і сьомгою
Стебель березы• 07 мая 2024
Крем для торта, суши-роллы, на бутерброды с красной рыбой или икрой.
Гомосноб• 07 мая 2024
Просто ложкой ем с кофе 😋

Стопясят раз обсуждала• 07 мая 2024
Зелень + тунець + сир
Огірок + яйце + сир
Оселедець + зелена цибуля + гірчиця зернами + сир
Про випічку вам писали, додам лише цибулевий пиріг з крем-сиром. Це дуже смачно!)
user771• 07 мая 2024
В интимных играх можно.
vecya• 07 мая 2024
Чизкейк
user771• 07 мая 2024
Ну чего сразу мордолапие?! А вдруг понравиться, а там майонез ещё, кетчуп, а может даже горчица!
автор Місячне Сяйво • 07 мая 2024
Ответ дляuser771
Может проще сесть и нормально поесть, безо всяких игрищ?))
user771• 07 мая 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Тоже вариант!!
Ку-кусик• 07 мая 2024
Чізкейк.
Жена брата Админа• 07 мая 2024
Ответ дляМоська-слон
А как крем сыр используется в тирамису? У него ж консистенции другая и жирность
Жена брата Админа• 07 мая 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Я суши делаю, когда бутеры с рыбой надоедают))
Така бойова Я• 07 мая 2024
Залиште на бутерброди
Моська-слон• 08 мая 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Дуже просто. Додаєете цукрову пудру і вершки, збиваєте і використовуєте. Я вершки беру 15%. Дуже смачно виходить.
Жена брата Админа• 08 мая 2024
Ответ дляМоська-слон
Ой не представляю, извините. У него ж и вкус отличается от маскарпоне. И мне кажется и по стоимости проще маскарпоне купить, чем вот это вот всё

Моська-слон• 08 мая 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Ну можна ж спробувати?)
У мене було відерце 1 кг ось такого сиру. Я спробувала, моїм всім сподобався такий тірамісу. Звісно, це не класичний, але ж і варіантів Наполеона є купи: з готових коржів, з’ вушок’, навіть з лаваша і тіста філо. І що? Все одно це смачно.
Тому, сприймайте цей тірамісу, як лайт версія оригіналу.
Якщо взяти 15% вершки і цукрову пудру, трішки ваніліну чи есенції, вийде цілком пристойний крем. До речі, і з нижчою калорійністю і без сирих жовтків.
Я минулого літа постійно робила такі тортики. Дітлахи любили з полуницею, а старшим робила з коньяком і какао. Всі були задоволені)
Я нікого не примушую повторювати, просто ділюся своїм лайфхаком.
І ви можете спробувати такий тортик, але краще не пробуйте, бо якщо ви прихильниця оригінального торта, то ви мене потім тут захейтите)
А кому просто хочеться смачного тортика без заморочок, то можете спробувати. Зараз почнеться сезон полуниці, зробіть полуничний а-ля тірамісу, впевнена, діти оцінять))
Жена брата Админа• 08 мая 2024
Ответ дляМоська-слон
Ну можна ж спробувати?)
Та не обижайтесь я действительно люблю чтоб все по правилам так сказать,но сама делаю ’тортик из крекеров’ и это самый любимый моего ребёнка.Но он простой и быстрый,без выпечки. А в случае тирамису не совсем ещё понимаю цель замены. Ну разве что,если воо прям дома есть все кроме маскарпоне,то тогда можно и так))
А подскажите пожалуйста,не поняла насчёт сливки 15% с пудрой. Они же как молоко. Как вы их в крем превращаете?
Моська-слон• 08 мая 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Я не ображаюсь))
Просто не наполягаю, щоб ви робили. Бо якщо вам подобається саме оригінал того чи іншого, то копія чи варіація вас може не задовільнити. І ви будете незадоволені, і мені перепаде))
Ціль заміни в тому, що цей крем значно дешевший ніж маскарпоне. Відерце сиру вагою 1 кг коштує 220 грн, ціну маскарпоне ви знаєте. З відра сиру вийде добра таця торту, можна нагодувати велику компанію))
І ідея використати його в крем мені прийшла випадково. Я не люблю масло і купую цей сир для сніданку, намащую його на хлібці і додаю чи рибки, чи варене яйце, чи авокадо, чи все разом.
І минулого літа, як почався сезон полуниці, мені прийшла в голову ідея спробувати зробити з нього тірамісу. Я просто взяла частину сиру, всипала туди трішки пудри і потім доливала вершки і доводила до потрібної консистенції. Якщо додати все зразу, то крем може вийти зарідкий, бо такі нежирні вершки не збиваються, вони просто розріджують сир.
Ну а далі вже робите, як звичайний тірамісу: вмочити савоядрі в молоко, виклали, шар крему, шар полиниці. Крем буде трішки солонуватий, але полуниця його збалансує. А якщо робити з коньяком і какао - то та солонуватість взагалі не відчувається.
Все готується дуже швидко, от реально експрес-рецепт.
Вумна вутка• 08 мая 2024
Ответ дляМоська-слон
А не виходить рідке через жирність вершків? Чи потім застигає? Люблю тірамісу, але вершки 33% такі дорогі... Та й калорійні(
Моська-слон• 08 мая 2024
Ответ дляВумна вутка
Ви вливайте вершки поступово, невеличкими порціями і побачите яка вам потрібна густина.
Жена брата Админа• 08 мая 2024
Ответ дляМоська-слон
Я не ображаюсь))
Поняла теперь, спасибо! Возьму на заметку. Я сыр беру тоже ведерками по 1кг, правда у нас он 300-320грн. И иногда остаётся и даже может испортиться. А так теперь буду знать что можно в десертик
Моська-слон• 08 мая 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Спробуйте спочатку зробити невеличку порцію, щоб зрозуміти чи вам взагалі таке подобається. Принаймні, якщо ні, то не буде шкода зіпсованих продуктів))
Жена брата Админа• 09 мая 2024
Ответ дляМоська-слон
Дякую!