07 мая в 23:49

Бачили, ТУшки злетіли. Готуємось. Щоб вони всі попадали в Чорне море

Готуємось. Щоб вони всі попадали в Чорне море
показать весь текст
Выспались називається, старий хрен не угомониться ніяк
21 1
Zelenkа 08 мая в 06:55
Ответ дляСчастливый магазинчик
Выспались називається, старий хрен не угомониться ніяк
Де ковдра? Лапки замерзнуть 😍
21 2
Slobozhanochka 08 мая в 06:59
Ответ дляСчастливый магазинчик
Выспались називається, старий хрен не угомониться ніяк
Клас. Сам лягає так спати?
Zelenkа 08 мая в 07:17
Ответ дляdeep soul
Снова правый берег, через БЦ
Знову все проспала 😏
Піду каву варити і доїдати ковбасу😁
Всім доброго ранку!
deep soul 08 мая в 07:23
Ответ дляZelenkа
Знову все проспала 😏
Піду каву варити і доїдати ковбасу😁
Всім доброго ранку!
Ну и хорошо, что проспали)
Zelenkа 08 мая в 07:27
Ответ дляdeep soul
Ну и хорошо, что проспали)
Я кота вигнала звечора, бо вдень виспався, і почав зі мною гратись)
З котом так не виспишся 😁
mmi583@mail.ru 08 мая в 07:57
Ответ дляBelosnezka1980
От собака-дика, спать хочу і треба вставати( Йду пити каву, кому ще зробити?
Мені )))).
Нарешті побачила знайомих тут.
Привіт
Бояукраїночка 08 мая в 08:09
Как спала всегда так и сплю,тупорылые кацапы.Бьют в нащей области всегда в одно и тоже место 2 с лишним года,а у нас свет как был так и есть.Даже в глухих селах фонари как лас вегас.Сколько денег на ракеты дроны и за зря.Сказочные долбо.ы
23 12 1
РойЛеля 08 мая в 08:15
Ответ дляBelosnezka1980
От собака-дика, спать хочу і треба вставати( Йду пити каву, кому ще зробити?
Можете доїсти мої паски до кави, бо в мене вже морда хоч пацюків бий?! 🤣
Zelenkа 08 мая в 08:23
Ответ дляРойЛеля
Можете доїсти мої паски до кави, бо в мене вже морда хоч пацюків бий?! 🤣
Міняю на ковбасу! 😁
Ответ дляSlobozhanochka
Клас. Сам лягає так спати?
Це сам прийшов, ліг під ранок, після відбою, і так гарно заснув ) Я йому аж позаздрила )
uma 08 мая в 08:48
Всем доброе утро! Все живы и это хорошо.
Куда-то видать попали, но с учетом стоимости ракет это снова пук в лужу.
nade4ka_cc 08 мая в 09:04
Краще у них на території падають
snejs 08 мая в 09:30
Ответ дляНаталія-Ната
Кто спит и встаёт от взрывов, им норм? Стресса нет?
я сплю, сквозь сон услышала один взрыв и дальше заснула. Надоело бояться
frumoasa17 08 мая в 10:44
Ответ дляZelenkа
Міняю на ковбасу! 😁
А що за ковбаса? А то у мене теж є паски. Розглядаю обмін
Zelenkа 08 мая в 10:45
Ответ дляfrumoasa17
А що за ковбаса? А то у мене теж є паски. Розглядаю обмін
Привіт! Та з Сільпо домашня, все ще продовжується звільнення холодильника 🤣
frumoasa17 08 мая в 10:50
Ответ дляZelenkа
Привіт! Та з Сільпо домашня, все ще продовжується звільнення холодильника 🤣
Привіт. О, теж підходе, а то я тут відносно недалеко, в Києві ще кілька днів побудемо, що тут до вас йти
РойЛеля 08 мая в 10:55
Ответ дляZelenkа
Міняю на ковбасу! 😁
У мене цього року 6 метрів домашньої ковбаси.
МатЕра псіханула
Zelenkа 08 мая в 10:56
Ответ дляfrumoasa17
Привіт. О, теж підходе, а то я тут відносно недалеко, в Києві ще кілька днів побудемо, що тут до вас йти
Я мрію про супчик🤣
РойЛеля 08 мая в 10:57
Ответ дляZelenkа
Привіт! Та з Сільпо домашня, все ще продовжується звільнення холодильника 🤣
Я вже не можу доїдать його все. Сьогодні ввечері викидаю. Бо хочеться просто супчику з домашньої курочки і лапшою
Zelenkа 08 мая в 10:57
Ответ дляРойЛеля
У мене цього року 6 метрів домашньої ковбаси.
МатЕра псіханула
Оце підготовка! Зате можна лежати і гавкати «є шо жрать, відваліть»🤣
Zelenkа 08 мая в 10:58
Ответ дляРойЛеля
Я вже не можу доїдать його все. Сьогодні ввечері викидаю. Бо хочеться просто супчику з домашньої курочки і лапшою
Я вже на мівіну дивилась
РойЛеля 08 мая в 10:59
Ответ дляZelenkа
Оце підготовка! Зате можна лежати і гавкати «є шо жрать, відваліть»🤣
Діти пасок не їдять. Що це за діти такі?! В моєму дитинстві я б з пальцями з´їла.
Я їм нарізала паски, спеціально ніякого печива не купила до чаю, щоб їли паски..а вони кажуть одпіж хоч хліба до чаю.
Нормально?!
frumoasa17 08 мая в 11:00
Ответ дляZelenkа
Я мрію про супчик🤣
Я б теж не відмовилася
Zelenkа 08 мая в 11:01
Ответ дляРойЛеля
Діти пасок не їдять. Що це за діти такі?! В моєму дитинстві я б з пальцями з´їла.
Я їм нарізала паски, спеціально ніякого печива не купила до чаю, щоб їли паски..а вони кажуть одпіж хоч хліба до чаю.
Нормально?!
Бо позвикали до магазинних всяких печив. Раніше і за верхушку паски були бої.
frumoasa17 08 мая в 11:03
Ответ дляРойЛеля
Діти пасок не їдять. Що це за діти такі?! В моєму дитинстві я б з пальцями з´їла.
Я їм нарізала паски, спеціально ніякого печива не купила до чаю, щоб їли паски..а вони кажуть одпіж хоч хліба до чаю.
Нормально?!
Я можу вам старшу свою вислати, знищить запаси пасок. Вже обмежую аж. Тільки і чую, що мама дай
Belosnezka1980 08 мая в 11:30
Ответ дляРойЛеля
Можете доїсти мої паски до кави, бо в мене вже морда хоч пацюків бий?! 🤣
Супер! А Ви мої яйця
Belosnezka1980 08 мая в 11:32
Ответ дляmmi583@mail.ru
Мені )))).
Нарешті побачила знайомих тут.
Привіт
Привіт, пізно побачила, була б зробила))