08 мая в 09:27

Як вмовити сина переїхати в однокімнатну квартиру та поближче до нас?

Розумію, що ним крутить невістка. Бо район для проживання обирала вона, квартиру обирала також вона. І я вже писала, що не розумію, навіщо двом дорослим та одній маленькій дитині жити в 3к квартирі. Якщо їм достатньо буде і однієї кімнати. Нам з дітьми вистачає однієї кімнати і всім нормально. До того ж район, чому не переїхати в кращий район Києва? Для чого вони обрали ту Троєщину? А виявляється, щоб я не доставала невістку своїми приїздами. Вони інші райони і не розглядали. Хоча, я їм пропонувала винаймати квартиру десь поряд з нами. Невістка не захотіла. Вони винаймають гарну 3к квартиру, за 10700, так за ці гроші можна знайти і нормальну однокімнатну квартиру в іншому районі. І спокійно собі жити. Я цього не розумію. Я вже і знайшла гарний варіант для них.
123 7 3
Пампушечка 08 мая в 09:27
Трололо
80 1
Самоучка 08 мая в 09:28
Троляка
Бабо-лебідка 08 мая в 09:28
Так похрестили вже?
42 1
Баба_Воля 08 мая в 09:28
шла 35-я серия эпопеи ...
47 3
Поросенка 08 мая в 09:28
Вы ж вроде писали, что уходите с советчицы
Пампушечка 08 мая в 09:29
От тільки і вміє, що пальці тикать вниз
Чупа-чупс 08 мая в 09:30
Это не ваше дело точно , и предлагаете молодой семье ухудшить свою жизнь
Сегодня не целуюсь 08 мая в 09:30
Все вірно ви думаєте. Хто ще, крім матері, подумає за кровинку рідну?
from Ukraine 08 мая в 09:30
Началось в колхозе утро
ИграйМойГормон 08 мая в 09:31
опять? я уже наивная понадеялась было на
менее тролльную тему, аж не..
автор СКИБИДЫШь 08 мая в 09:31
Ответ дляБабо-лебідка
Так похрестили вже?
Ні.
Купи слона 08 мая в 09:31
Невестка строчит
Эскиз бесконечности 08 мая в 09:31
С ночёвкой надеюсь будете к ним ходить?
10 1
Швендяю містами 08 мая в 09:31
Та зачем тратить деньги, пусть к вам переезжают, в коридорчик, и дёшево и совсем поближе
29 2
Бабо-лебідка 08 мая в 09:31
Я гадаю, вони б і з вами в однокімнатній могли пожити. Рідня ж
автор СКИБИДЫШь 08 мая в 09:32
Ответ дляЧупа-чупс
Это не ваше дело точно , и предлагаете молодой семье ухудшить свою жизнь
Чим це я зроблю гірше для них? Будуть поряд, я б бачила онука та допомагала б невісткі з дитиною. Чим це погано?
28 5
Гайка-2007 08 мая в 09:33
Ответ дляСКИБИДЫШь
Ні.
Як ні?
автор СКИБИДЫШь 08 мая в 09:33
Ответ дляИграйМойГормон
опять? я уже наивная понадеялась было на
менее тролльную тему, аж не..
А чим же вона трольна? Я як краще для них хочу. Я ж рахую що і оренда та ще й комуналка за 3к , це дорого.
14 5
Баба_Воля 08 мая в 09:33
Ответ дляСКИБИДЫШь
Чим це я зроблю гірше для них? Будуть поряд, я б бачила онука та допомагала б невісткі з дитиною. Чим це погано?
приедьте ко мне, мне будете помогать.
а я вас буду хвалить и угощать печеньками
Ластовиння 08 мая в 09:34
Ответ дляСКИБИДЫШь
Ні.
Чо?
parele 08 мая в 09:35
Оооо, крестины переросли в другую плоскость))
Мамо, они от Вас готовы в другую галактику уже съехать, но Вы же и там достанете)
parele 08 мая в 09:35
Ответ дляСКИБИДЫШь
А чим же вона трольна? Я як краще для них хочу. Я ж рахую що і оренда та ще й комуналка за 3к , це дорого.
Свои рахуйте.
КоКоКоКоКоКо... 08 мая в 09:36
Я б на місці ваших дітей вже купила квартиру в Ужгороді, тихенько звалила і заблокувала вас всюди де тільки можна.
24 8 3
Чупа-чупс 08 мая в 09:36
Ответ дляСКИБИДЫШь
Чим це я зроблю гірше для них? Будуть поряд, я б бачила онука та допомагала б невісткі з дитиною. Чим це погано?
В одну комнату + ваше посещение .
Вам не рады, вас не просят
Khmelnichanka 08 мая в 09:41
Мамо, а як там хрестини? Вас вигнали ще до Таїнства чи вже після нього?
9 7
вре_Динка 08 мая в 09:37
Відпустіть їх уже. Нехай живуть своє життя.
Щодо великої квартири -то ми живемо вдвох в 2к квартирі 90квм, нам вже її мало, переїжджаємо в будинок. Не вам вирішувати кому в якому житлі жити
from Ukraine 08 мая в 09:37
Мамо , подайте на них в суд . Так , мол , и так , хочу , чтобы сын с невесткой жили в той квартире , которую я им нашла , а не на Троещине . Потом по решению суда их переселите .
Мальовнича даль 08 мая в 09:39
Ответ дляСКИБИДЫШь
А чим же вона трольна? Я як краще для них хочу. Я ж рахую що і оренда та ще й комуналка за 3к , це дорого.
Переставайте рахувати і займатись своїм життям) шановний тріль)
Сизоока бестія 08 мая в 09:40
Фантазія скінчилась? Якщо зібрались групою щоб троліти, то хоч теми гарні сочіняйте. До Тамілати вам як до луни.
ПрипоРошенная 08 мая в 09:42
Ответ дляСКИБИДЫШь
А чим же вона трольна? Я як краще для них хочу. Я ж рахую що і оренда та ще й комуналка за 3к , це дорого.
А дитину всиновили?