СКИБИДЫШь• 08 мая 2024
Як вмовити сина переїхати в однокімнатну квартиру та поближче до нас?
Розумію, що ним крутить невістка. Бо район для проживання обирала вона, квартиру обирала також вона. І я вже писала, що не розумію, навіщо двом дорослим та одній маленькій дитині жити в 3к квартирі. Якщо їм достатньо буде і однієї кімнати. Нам з дітьми вистачає однієї кімнати і всім нормально. До того ж район, чому не переїхати в кращий район Києва? Для чого вони обрали ту Троєщину? А виявляється, щоб я не доставала невістку своїми приїздами. Вони інші райони і не розглядали. Хоча, я їм пропонувала винаймати квартиру десь поряд з нами. Невістка не захотіла. Вони винаймають гарну 3к квартиру, за 10700, так за ці гроші можна знайти і нормальну однокімнатну квартиру в іншому районі. І спокійно собі жити. Я цього не розумію. Я вже і знайшла гарний варіант для них.
Чупа-чупс• 08 мая 2024
Это не ваше дело точно , и предлагаете молодой семье ухудшить свою жизнь
Сегодня не целуюсь• 08 мая 2024
Все вірно ви думаєте. Хто ще, крім матері, подумає за кровинку рідну?
ИграйМойГормон• 08 мая 2024
опять? я уже наивная понадеялась было на
менее тролльную тему, аж не..
Швендяю містами• 08 мая 2024
Та зачем тратить деньги, пусть к вам переезжают, в коридорчик, и дёшево и совсем поближе
СКИБИДЫШь
• 08 мая 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Чим це я зроблю гірше для них? Будуть поряд, я б бачила онука та допомагала б невісткі з дитиною. Чим це погано?
СКИБИДЫШь
• 08 мая 2024
Ответ дляИграйМойГормон
менее тролльную тему, аж не..
А чим же вона трольна? Я як краще для них хочу. Я ж рахую що і оренда та ще й комуналка за 3к , це дорого.
Баба_Воля• 08 мая 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
приедьте ко мне, мне будете помогать.
а я вас буду хвалить и угощать печеньками
КоКоКоКоКоКо...• 08 мая 2024
Я б на місці ваших дітей вже купила квартиру в Ужгороді, тихенько звалила і заблокувала вас всюди де тільки можна.
Чупа-чупс• 08 мая 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
В одну комнату + ваше посещение .
Вам не рады, вас не просят
Khmelnichanka• 08 мая 2024
Мамо, а як там хрестини? Вас вигнали ще до Таїнства чи вже після нього?
from Ukraine• 08 мая 2024
Мамо , подайте на них в суд . Так , мол , и так , хочу , чтобы сын с невесткой жили в той квартире , которую я им нашла , а не на Троещине . Потом по решению суда их переселите .
Мальовнича даль• 08 мая 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Переставайте рахувати і займатись своїм життям) шановний тріль)
Сизоока бестія• 08 мая 2024
Фантазія скінчилась? Якщо зібрались групою щоб троліти, то хоч теми гарні сочіняйте. До Тамілати вам як до луни.
ПрипоРошенная• 08 мая 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
А дитину всиновили?