08 мая в 09:27

Як вмовити сина переїхати в однокімнатну квартиру та поближче до нас?

Розумію, що ним крутить невістка. Бо район для проживання обирала вона, квартиру обирала також вона. І я вже писала, що не розумію, навіщо двом дорослим та одній маленькій дитині жити в 3к квартирі. Якщо їм достатньо буде і однієї кімнати. Нам з дітьми вистачає однієї кімнати і всім нормально. До того ж район, чому не переїхати в кращий район Києва? Для чого вони обрали ту Троєщину? А виявляється, щоб я не доставала невістку своїми приїздами. Вони інші райони і не розглядали. Хоча, я їм пропонувала винаймати квартиру десь поряд з нами. Невістка не захотіла. Вони винаймають гарну 3к квартиру, за 10700, так за ці гроші можна знайти і нормальну однокімнатну квартиру в іншому районі. І спокійно собі жити. Я цього не розумію. Я вже і знайшла гарний варіант для них.
показать весь текст
123 7 3
тогдалия 08 мая в 10:50
Ответ дляfrom Ukraine
Автор 15000 платит за однушку в центре . А ее сын 10700 за трешку на Троещине .
И кто здесь глупый? Друг у друга на головах в 1к, но в центре. Странная семейка. А если ещё и санузел совместный, то вообще жесть.
Ни у кого личного пространства нет, но к старшему лезут с поучениями
неДодекаэдр 08 мая в 10:56
о, мамо, добридень ) 80 соток вже засадили?
когдадеЦкие 08 мая в 11:10
боже які у вас діти розумні - вони хоч розуміють що жити треба подалі від вас, принаймні в іншому населенному пункті.

рахуйте свої гроші, іне лізте в чужу сімью. Без вас там розберуться
Рогнеда Карповна 08 мая в 11:34
Ответ дляСКИБИДЫШь
Чим це я зроблю гірше для них? Будуть поряд, я б бачила онука та допомагала б невісткі з дитиною. Чим це погано?
Им и так хорошо жить, вы им деньги за квартиру не платите, зачем считаете чужие деньги, у них своя семья, живите своей семьей
Мне без сахара 08 мая в 11:34
Ответ дляДоктор Варвар
однокімнатна, то жирно. шукайте кімнату в комуналці. ішь чого вигадали - трьошка на трьох
Точно, а средний сын будет спать тоже на кухне, только общей
Миссис Буркул 08 мая в 11:38
Ответ дляСКИБИДЫШь
Чим це я зроблю гірше для них? Будуть поряд, я б бачила онука та допомагала б невісткі з дитиною. Чим це погано?
Мамо, я вам сотий раз кажу, якщо й перейдемо,то тільки в вашу хату. Інакше смисл?
Миссис Буркул 08 мая в 11:40
Ответ дляБаба_Воля
приедьте ко мне, мне будете помогать.
а я вас буду хвалить и угощать печеньками
То та шо напомагає🛌
Миссис Буркул 08 мая в 11:42
Ответ дляa.ostroverh
Научитесь сначала слово невістка склонять правильно
От що-що, а склонять вона вміє))
Ліплю вареники 08 мая в 12:12
Скоро невестка в Харьков переедет.
Электричка 08 мая в 12:14
Ответ дляСКИБИДЫШь
А чим же вона трольна? Я як краще для них хочу. Я ж рахую що і оренда та ще й комуналка за 3к , це дорого.
В чому менше? Ви ж за ці ж самі гроші хочете знімати, тільки площу меншу. Все що по лічильникам буде те ж саме. Тільки опалення і за жек трохи менше. Так воно не варте того, ще й Вас терпіти. Да ну нах
Закуйовджена життям 08 мая в 12:20
Ответ дляСКИБИДЫШь
Чим це я зроблю гірше для них? Будуть поряд, я б бачила онука та допомагала б невісткі з дитиною. Чим це погано?
Нащо вам той онук невісткин? Нехай сама глядить якщо так забажала. Подарунок три рази на рік, посиділи коли вас САМІ попросять і до побачення, живіть своїм життям
Чудовий каламбур 08 мая в 12:37
Бл ..я да Ви за..и...па...ли кризис жанра ??? Троєщина нормальный район и нормальная мать не пожелает своему сыну жить в одной комнате с ребенком как минимум должно быть две, чтоб можно было отдохнуть. На месте невестки я бы уже переехала в другой регион.... С равно представить как было весело жить взрослому мужику вашему сыну, среднему сыну, половозрелой доче Наташе и Вам в однушке.
неДодекаэдр 08 мая в 12:50
а по темі, мамо... дзвоните НЕВІСТКІ, виказуєте все що про неї думаєте, що вона мало того що у вас синачку корзіначку відібрала і каблуком зробила, тай сама нєпутьова і без вас точно їй не прожить, тому поки є унікальна можливість і мамо переступили через свої образи і подзвонили гукнути жити ближче, треба хапати вдачу за хвоста... якщо кине трубку, подзвонити до матері невістки, виматюкатися, хапаючись за серце, що стіко крові ця невдячна непутьова мегера випила і хай з нею вже щось робе, бо на себе руки накладете і то буде на їхніх совєстях... головне дихайте частіше, аби пущого жаху навести... мокрого рушника на лоба і чекайте )) не дякуйте, тіко не забудьте відписатись потім
ПироженкА 08 мая в 15:15
Мені подобається,як ви пишите,
Качка в тапцях 08 мая в 19:09
Ответ дляСКИБИДЫШь
Чим це я зроблю гірше для них? Будуть поряд, я б бачила онука та допомагала б невісткі з дитиною. Чим це погано?
Та не треба невістці та допомога.
З такою свекрухою краще ночей не досипати, ніж її в квартирі бачити.