лаМпочка• 08 мая 2024
Ідея подарунка сину на 18-річчя
В рамках 2000 доларів
Хороший ноут є.
nabludatel• 08 мая 2024
Гарний,годинник.
Мій чоловік досі носить годинник, який йому батьки подарували на 18-річчя.
КинДза• 08 мая 2024
Ответ дляnabludatel
Гарний,годинник.
Большинство людей не носят часы даже имея на них деньги. Большинство имеющих часы смотрят время все равно на смартфоне.
Так что вполне можно с таким подарком пролететь.
Шлях до зірок• 08 мая 2024
А сам він ніяких побажань не виказував?
Бо вік, сума і наявність ноута - дуже мало даних. Когось порадує велосипед чи електросамокат, хтось надасть перевагу геймерському кріслу та технічній прокачці ноута, а хтось цю суму краще відкладе на свою першу автівку.
лаМпочка
• 08 мая 2024
Син хоче курс на права в автошколі. Але одразу після ДР має їхати по Еразмусу в іншу країну (ми за кордоном). Тобто подарунок дуже відкладений буде.
Звожу з розуму• 08 мая 2024
Ответ длялаМпочка
моему в сл году 18. планировала подарить курс вождения. это нужное дело.
Байрактара• 08 мая 2024
Ответ длялаМпочка
Хороший подарок все равно. Памятный
Ответ длялаМпочка
А 2 т вистачить? Якщо так, то відкладіть гроші на права, це офігезний подарунок, точно на роки;)
Ще можна на додачу надрукувати (дизайн у Канва, там можна безкоштовно) гарненький сертифікат на подарунок (права) і щось маленьке на кшталт блютуз навушників, рюкзака і т.ін.
Шлях до зірок• 08 мая 2024
Ответ длялаМпочка
Це дуже класний подарунок, а до того ж реально корисний.
І до речі, не знаю, на скільки ви їдете і як це все працює у країні, де зараз перебуваєте, але коли я навчалася в автошколі, то десь так місяць ще чекала, поки збереться група на навчання, тож дізнайтеся, може якраз було б добре зараз зареєструватися, а за час вашої поїздки може набратися група.
лаМпочка
• 08 мая 2024
Ответ дляБайрактара
Это такая стоимость сдачи на права в какой стране?
Словаччина, приблизно така сума.