Пишу вірші, дорого• 08 мая 2024
Порадьте адвоката по мобілізації
Будь ласка
Файна дівка• 08 мая 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Захотіла і прибігла.
Ну це зрозуміло, що захотіла, просто себе ж груди бє що ’я не такая’, ага
Вся така шо куди там• 08 мая 2024
Ответ дляФайна дівка
Я роблю те що вважаю за потрібне. І коли. Хочу прибігаю. Хочу вибігаю. Не ваша справа, дорогенька.
Мания-Величия• 08 мая 2024
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Так, не ви одна. Тут є декілька людей, якім я не подобаюсь. по різним причинам. Моє відношення до мобілізації в загальному я тут не висвітлювала. Не фантазуйте. Ви його не знаєте і знати не можете.
Звісно, я можу судити тільки з прочитаного.