Бояукраїночка• 08 мая 2024

9 травня.Перемогли тих, переможемо і Цих. Слава Україні

Господи почуй нас, верни нашому ворогу лютому, страждання які він заслуговує, нехай ці нелюди відчують все те,що переносить наш народ у сотні тисячі раз більше! Ці кати заслуговують на це!
Авокада• 08 мая 2024
не схоже, що переможемо.

еслишо мой прадед воевал,с войны вернулся инвалидом 1гр.

Donnafugata• 08 мая 2024
Сьогодні 8 травня
nabludatel• 08 мая 2024
Так і буде!
Вірю в Україну!
Каллипсо• 08 мая 2024
Ответ дляnabludatel
Так і буде!
Вірю в Україну!
Харьков просто повально забрасывают Кабами, с НГ творится капец, сюда же к нам Сумы и Одессу. Очень хочется верить, но новости так себе, стараюсь не думать плохое, но оно само лезет в голову
Aksinia 111• 08 мая 2024
Сьогодні !
Троє хлопців, поранених внаслідок влучання РФ по Харкову, у мить удару грали у футбол, розповів Суспільне Харків начальник поліції Харківщини Володимир Тимошко.
«Двоє у тяжкому стані. В одного хлопчика — травматична ампутація», — зазначив Тимошко
В Харків як прилітало, так і прилітає все що по нам запускають !
Ирина_Б_• 08 мая 2024
особенно такие как вы под руководством вашего нюхача, очень хотите пэрэмоги) позорище
savchuki• 08 мая 2024
Ответ дляИрина_Б_
Брысь! На мерсе ’на Берлин’ намалювала?

Реверанс• 08 мая 2024
Ответ дляКаллипсо
Кожна 3 атака росіян - хімічна.
Засоби захисту українським МО не видаються.
Тільки волонтерські.І їх зовсім небагато
По Харківському і Сумському напряму російські ДРГ,почуваються як вдома.
Оптимізму вже нема.
Квартал-95 обсміює нас і далі

Мами Героїв в шоці від виступів кварталу.
Реверанс• 08 мая 2024
«Сіськадовськ» був не єдиним зашкваром «95 кварталу». Днями «гумористи» показали номер, у якому висміяли скандал із начальником одного з ТЦК у Рівненській області, який цілувався з працівницями військкомату. Але, вибачте, цією пародією «95 квартал» обі*рав не лише цього військкома (який, до речі, має великий бойовий досвід і після скандалу перевівся на бойові позиції). Обі*рали військових загалом, зокрема і жінок-військовослужбовиць. Впевнена, такий «гумористичний номер» дуже смакуватиме російська пропаганда.
Реверанс• 08 мая 2024
Коментарі

Як мама військового який з честю носить військову форму і захищає Україну підтримую маму загиблого героя і прошу притягнути до відповідальності квартальних покидьків за навмисну дескридитацію військового строю . Вони не мають права одягати цей одяг і ганьбити людей які з честю виконують свій обов´язок.

===
Я теж підтримую маму загиблого героя. Бо я мама , яка і ночами не спить, і в якої серце вже ледь витримує, від переживань і за сина, і за їхню бригаду. І таке відношення до людей, які в такий тяжкий час несуть службу, щоби вони свої концерти давали? Здається, до 19 року висміювали всіх і президентів, і депутатів. То чому зараз не згадують ні проколи дебільні президента, ні депутатів, які є соромом всієї країни? То хто розкол вносить в суспільство?
Панове з 95кварталу, вам не СОРОМНО ?
Ирина_Б_• 08 мая 2024
Ответ дляsavchuki
Брысь! На мерсе ’на Берлин’ намалювала?
малювать по вашей части.