08 мая в 19:08

Це що я прочитала у новій Постанові?

Вивчаю Положення про ВЛК. Додаток 18. "Медичні протипоказання для військовослужбовців та членів їх сімей для виїзду за кордон у відрядження.." і там перелік хвороб.. Це що, хвора дитина не може виїхати за кордон, бо батько служить? Чи я щось не так зрозуміла? Чи що це взагалі??? Може хто-небудь пояснити?
показать весь текст
Невгамовна Бу 08 мая в 21:11
Ответ дляКидстаффовна
Ой, а шо це??
То ж питання. У відрядження чи на проходження служби/навчання
Ви якась дивна чи що?
Там нема ’чи’. Це не два різні поняття, а одне! У тексті закону написано: відрядження закордон для проходження служби.