Лівий Локіть• 09 мая 2024

Фезам чи Пирацетам виробництва України?

Хто приймав і одне , і інше? Чи є різниця в ефекти6? Різниця у ціні суттєва, а Чи впливає це на якість?
Марічка• 09 мая 2024
Послухаю

Моль Моллівна• 09 мая 2024
Фезам - це пірацитам + циннарізін. Купіть пірацетам і циннарізін окремо - буде той же ефект тільки в рази дешевше.
Полонянка SexShop-а!• 09 мая 2024
Є препарат Цинатропил-Здоров´я капсули. Діючі речовини - пірацетаму 400 мг, цинаризину 25 мг. Як у Фезам. І показання у Цинатропил-Здоров´я, теж як у Фезам. Коштує недорого. Інструкція https://tabletki.ua/uk/Цинатропил-здоровье/13267/
Я Фезам починала приймати, але потім все ж покинула приймати із-за побічних ефектів - почав виникати тремор, посилилися запаморочення і атаксія (порушення координації).
Щодо переносимості препарата все індивідуально.