Xвостокрутелка• 09 мая 2024
В якому віці ви хрестили дитину?
Ось і все питання. Дякую.
ЛюбимаЯНЬ• 09 мая 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
А что исповедуете?
Жодну з релігій, якщо вам цікаво.
ГендиреХтор• 09 мая 2024
Ответ дляФайна пані
Ещё раз. Дело не во власти над ним. А в том, что выбор должен быть осознанным у каждого человека. А я ему не дала выбора, пошла и сделала этот ненужный ни ему, ни мне ритуал.
Ну дивіться, мало кого з мого покоління хрестили усвідомлено, наші батьки у 70-80хх були не сильно практикуючими християнами. Пізніше ми виросли і таки зробили свій усвідомлений вибір - хтось став атеїстом, хтось знайшов себе у православній чи католицькій вірі, хтось став протестантом, свідком чи взагалі прийняв мусульманство. Постою послушаю має рацію, Хрещення ні вас, ні вашого сина ні до чого не зобов´язує, всі мають право на свободу вибору.
іронічна антитеза• 09 мая 2024
Ответ дляXвостокрутелка
До 40 днів по типу що не можна, якщо дитина не хворіє.
Хто і де Вам такий бред сказав? До 40 днів жінку не вводять в церкву, а дитинку хрестять з народження.
Файна пані• 09 мая 2024
Ответ дляГендиреХтор
Да. Мы сделали свой выбор. Но, тем не менее, ошибку свою признаю. Не надо было этого делать. Голову пеплом при этом не посыпаю, конечно)
іронічна антитеза• 09 мая 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Що в основному така традиція і якщо раніше 40 днів, то до собору мамі тоді не можна.
Бачте, то традиція, а не тому що не можна. І про не можна - те ж брехня. Була зі своїми дітьми в церкві. І мене священик особисто запросив в церкву, коли я лишалася на дворі.
все по ГОСТу!• 09 мая 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ресторан, подарунки, фоточки для інста
Лично я крестила ребенка по другим причинам. Крещение прошло без ресторанов и подарков. И даже фоток нет (хотела сделать одну фотку с ребенком возле храма, но не удалось)
Простоваля• 09 мая 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Человеку другой веры или даже атеисту? А должно помочь?
Ну Ви кажете що хрещення не заважає. А що? Допомагає? Робити аби було? Якщо робити «аби було» то нащо воно треба?
іронічна антитеза• 09 мая 2024
Ответ дляГендиреХтор
Хрестити дитину можна в будь-якому віці, це вивід матері проводили після 40 днів: ’Зазвичай дитину хрестять після того, як їй сповниться сорок днів – адже тоді мати може увійти до храму та бути присутня при відправі таїнства’.
Хоча я свою хрестила у 2 тижні, чемно прилаштувалася біля виходу, то священик подивився як на ненормальну і провів до церкви. Думаю, це правило з того ж розряду, що і заборона жінкам перебувати у церкві під час місячних - мені пояснювали, що у часи, коли не було належних засобів гігієни, воно мало сенс, тепер втратило актуальність.
О, і в нас так було. Хрестили в 2 тижні. Чекали священика біля церкви. Коли він прийшов всі пішли до храму, а я лишилась на дворі. Він озирнувся і каже: мамочка, а Ви чого там стоїте, проходьте до церкви. Храм Божий для усіх відкритий.
постою_послушаю• 09 мая 2024
Ответ дляПростоваля
Крещение даёт возможность человеку участвовать в христианской жизни-исповедоваться, причащаться. По большому счёту некрещенные люди даже на Литургии не имеют права до конца присутствовать.
Бринзолетта• 09 мая 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ні в якому, ми не сповідуємо християнство
А що сповідуєте?
Бринзолетта• 09 мая 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
нічого
а обов’язково треба шось?
То так і написали б , що нічого.
Але ви вказали, що саме християнство не сповідуєте...значить вам близкі інші релігії.
Тож щоб не відповідати на зайві запитання, можно просто чітко висловлювати свою позицію
ЛюбимаЯНЬ• 09 мая 2024
Ответ дляБринзолетта
То так і написали б , що нічого.
мені не складно
і ніяки релігії мені не близьки
написала так, бо саме християнстві існує обряд хрещення
і ніяки релігії мені не близьки
#Пойду_кгадалке• 09 мая 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Не говорили, що раніше 40 днів не можна?
Почему нельзя? Можно. Нельзя маме в церкви только присутствовать в этом случае. А покрестить можно хоть в 1 день ребенка
Простоваля• 09 мая 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Ок, дає хрещення таку можливість. Але нащо воно дитині, яка це все сама не обирала? Дитина подорослішає, зацікавиться якоюсь релігією - зробить що там треба буде і буде тоді ходити робити те, що вимагає та релігія. Або подорослішає і не зацікавиться, то не буде всим цим заморочуватись.
Швидкоруч• 09 мая 2024
Ответ для_Homyak_
А навіщо хрестити дитину? Чи не правільніше аби людина сама потім в житті вибрала віру?
Если ребенка не воспитывать в какой либо религии с детства, то мало шансов, что он будет исповедовать какую либо религию, даже если с детства о них всех рассказывать. Тем не менее, воспитание в какой либо религии не мешает ее поменять, либо стать атеистом, особенно у нас, когда религия это больше про традиции, чем про веру.
постою_послушаю• 09 мая 2024
Ответ дляПростоваля
Ну верующие люди рассуждают иначе. Ребёнок много чего не выбирает- культурную среду своей семьи, привычки питания, отношение к медицине и вакцинации, к оценкам в школе, к необходимости заниматься спортом, язык в конце концов. Но он рождается в конкретной семье и воспитывается так, как это видят правильным его родители. А когда взрослеет, то имеет право или остаться в этой культуре и в этом мировоззрении или выбрать для себя что-то другое.
Простоваля• 09 мая 2024
Ответ дляпостою_послушаю
У віруючої людини не виникло б потім думок «нащо я це робила?». Та й діти (можливо за рідкими виключеннями) у віруючій родині навряд чи захотять потім щось міняти.
Але ж більшість людей хрестять бо так старші сказали/бо так треба/а що люди скажуть?/бо хворіє часто/ бо… та багато всіляких «бо» може бути. Але ж це не віра
Тундиринда• 09 мая 2024
Ответ дляКучМала
Не хрестила взагалі, дитині 15 років, задоволена своїм рішенням
Моїй дочці 23роки. Живемо у Львові. Дочка дякує, що не похрестили її в дитинстві, тепер в неї поважна причина відмовлятися від хрещення дітей подружок, бо вона сама не хрещена.
Хочу наколоти губи• 09 мая 2024
Троє дітей, одного на 40 наче день (пам´ятаю, що 7 травня), другого спочатку в реанімації дитячої лікарні батюшка провів короткий обряд, а в 4 місяці ми прийшли в церкву щ дитиною, де той же батюшка закінчив обряд. Доньку в рік і 10 місяців.