Кошкина мать• 09 мая 2024

Просто поговорити, справедливо, як ви рахуєте?

Чоловік воював, прийшов у відпустку і не повернувся на службу. Його посадять на 12 років.
Виїхав за кордон - нічого.
Не оновив дані- штраф
Шо за сюр робиться?
_ЯгодаМалина_• 09 мая 2024
100 тыс сзч у нас. А посадят одного. За песню,наверное....

автор Кошкина мать • 09 мая 2024
Цікаво скільки отримав той чиновник ( прокурор ніби) , що нещодавно збив людей .
Milanaher• 09 мая 2024
Ротации они организовать не могут. А вот посадить людей которые провели 2 года в аду на первой линии - это запросто.
oboeva• 09 мая 2024
админ телеграм канала приговор вынес
Ola_la-d152• 09 мая 2024
ну он тоже конечно... сбежал сидеть тихо надо было и не высовываться, а не песни по чатикам петь
annac• 09 мая 2024
а зачем он песни рассылал?
mamamelani• 09 мая 2024
Що ви все ковтаєте, що вам закидають?

автор Кошкина мать • 09 мая 2024
Ответ дляmamamelani
Що ви все ковтаєте, що вам закидають?
peti• 09 мая 2024
Ответ дляOla_la-d152
Ото ж. Знаю випадки, що хлопці приходили у відпустку і по лісах ховалися. В частинах оголошували безвісті пропавших. І все. А цьому захотілося повиділоватися. То вже його вина.
Стрекоза любви• 09 мая 2024
Автор, а давайте розбиратися без емоцій.
Дезертирство під час служби карається на законних підставах, як думаєте? 100% так. Якщо не помиляюся ще при Залужному ця постанова була підтримана. Тобто, питань до дій ДБР немає.
Є питання чому військовий доведений до такого стану, що він не хоче повертатися? Тут відповідь теж очевидна. Люди знаходяться на межі людських можливостей.
Що потрібно? Заміна. Але з тем, які створюються на Порадниці ніхто свого чоловіка не пустить в ТЦК на ВЛК.
Тому тема «наподумать»
автор Кошкина мать • 09 мая 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Тому тема «наподумать»
Та я це і без вас розумію, але хіба нормально тримати військових до межі? Чому в новому законі немає демобілізації? Питань то багато, а вигрібають все ті, хто пішов захищати, от їх ніхто не захищає.
завитушка• 09 мая 2024
Ответ дляOla_la-d152
ви думаєте, не помітили б шо він не повернувся?
завитушка• 09 мая 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Тому тема «наподумать»
Шо тут думать, ті кого ловлять ТЦК це не заміна, а поповнення. От і сзч.
Стрекоза любви• 09 мая 2024
Ответ длязавитушка
На сьогодні, до цього закону, так поповнення. Думаю, що після всіх змін і більш жорсткого підходу в мобілізації можливо і буде шанс на демобілізацію.
Але це так, пальцями по воді.
завитушка• 09 мая 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Але це так, пальцями по воді.
Особисто я в демобілізацію не вірю. До кінця оцього всього ніяких демобілізацій не буде, тому рятується хто як може-хто ухилянт, хто сзч.
Відправляти людей в одну сторону без якихось прозорих переспектив, прав, без справедливості, відпочинку, це ну так собі стратегія влади.
Natal_ka91• 09 мая 2024
Ну посадять, зате живий буде. Він зробив свій вибір, знаючи які будуть наслідки.