ОхиИВздохи• 09 мая 2024

Чи можуть зменшуватися вузли в щитовидці?

Дівчата, ще два роки назад УЗІ показало багато кіст в щитовидці, тепер перший вузол. Лікування немає, лише спостереження. Чи можуть взагалі зменшуватися ці вузли, а кісти зникати, чи зворотнього процесу не існує. Лікаря поки не можу знайти, багато спеціалістів повиїжджало. Знаю, що зараз в багатьох є ці вузли, і що деякі давно спостерігаються, напишіть чи було у вас на контрольному узі що розміри зменшилися.
Ламборджини• 09 мая 2024
Да,могут и исчезнуть
наКоблучках• 09 мая 2024
Так, і зникати
Прагматик флегма• 09 мая 2024
Нажаль не можу вам допомогти.
Скажу тільки, що на останньому узі в мене взагалі не знайшли вузлів. Раніше 10 років підряд робила щорічно і декілька вузлів були завжди однакового розміру.
Підозрюю, що просто треба ще раз робити узі в іншого спеціаліста.
Агент Пинкертона• 09 мая 2024
Я не знаю такие факты. Знаю женщину,которая оперировались четвертый раз в 72года(лежала со мной в Харькове)
графиняВишенка• 09 мая 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Нажаль не можу вам допомогти.
+ така ж ситуація. Хоч і лікар казав що 1 см пропустити він не може
наКоблучках• 09 мая 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Нажаль не можу вам допомогти.
В мене був один, за пару років зник. І це я весь час спостерігалась у одного й того ж самого спеціаліста
Сижуревувшоке• 09 мая 2024
В 2019 р. було декілька вузлів у ЩЗ. В 2022 р. залишився один вузол тірадс 3.
Прагматик флегма• 09 мая 2024
Ответ длянаКоблучках
Дякую, що написали. Виходить, що і в мене могли зникнути.
Стефанія• 09 мая 2024
Конечно могут - коллоидные узлы вообще в норме либо проходят сами либо вообще никак жить не мешают , угрозы не представляют и делать с ними ничего не надо. У меня проходили сами.
БоХатая• 09 мая 2024
Було 2 вузлика. через 2 роки та ж Узд лыкар не знайшла.
Ашолюдискажуть• 09 мая 2024
Вони можуть з´являтися і зникати навіть протягом циклу. Скільки років роблю УЗД щитоподібної залози, жодного разу однакового не було.
Луноликая Вика• 09 мая 2024
У меня был большой узел , примерно 24 мм на 16 мм ,при том что длина доли щитовидной железы около 4 см ,то это очень большой
Биопсию не делала ,хотя заставляли
Был с 2008 года по 2014 , сейчас уже 10 лет нет
Был на четырех УЗИ
В 2014 году врач сказала что его нет и быть не могло
Что это было не понятно,но прошло и слава Богу
автор ОхиИВздохи • 09 мая 2024
Ответ длянаКоблучках
Круто, у було якесь лікування, чи приймали йодомарин і вітаміни?
автор ОхиИВздохи • 09 мая 2024
Дівчата, ви мене надихнули, я думала створила дурненьке питання, а воно ще й так буває. Дякую, буду й далі спостерігатися, але надія все ж таки не вмирає, що все буде добре
Фляшунька• 09 мая 2024
У меня никуда не деваются. Узлам больше 25 лет. Но хоть не растут и не перерождаюся и то хорошо :)
наКоблучках• 09 мая 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Нічого не приймала