Пані з калабані• 09 мая 2024

Вішати чи ні сюди над сходами люстру? Чи це не практично

Купили 2 шт як на фото
Чи взагалі без люстри там зробити?
Не пью, не курю• 09 мая 2024
Вішати
хутряна володарка• 09 мая 2024
Мой муж говорит, много света не бывает. Я бы повесила. А ещё он говорит, много розеток не бывает, это вам совет, на будущее)))
автор Пані з калабані • 09 мая 2024
Ответ дляхутряна володарка
Просто питання чи зручно там лампочку замінити
Просто Фіфа• 09 мая 2024
Вешайте, светлее будет. Эконом лампу и не надо менять
Просто Фіфа• 09 мая 2024
Ответ дляхутряна володарка
100%
Працівниця року• 09 мая 2024
А підсвітку сходинок робили?
хутряна володарка• 09 мая 2024
Ответ дляПані з калабані
Мабуть не зручно. Візьміть світильник на пружинці, я такі бачила, їх часто на кухні вішають.
автор Пані з калабані • 09 мая 2024
Ответ дляПрацівниця року
А підсвітку сходинок робили?
Не робили
Працівниця року• 09 мая 2024
Ответ дляПані з калабані
Не робили
Тоді вішайте обов´язково. Сучасні лампочки не часто міняють.
Млинці зі смайликом• 09 мая 2024
Действительно если перегорит то лампочка как её менять?
Я бы сделала светильник только в стене с нормальным доступом , чтобы можно было лампочку выкрутить не убившись.
Благоуханочка• 09 мая 2024
Який стиль, автор? По темі - лампа на любителя, але я б робила і підсвічування сход, і люстру
Гладиолус• 10 мая 2024
А, это лампа на 3 фото.
Я подумала бачок какой-то))))
Анонім Секретар• 10 мая 2024
Ответ дляПані з калабані
Отож, и лампочки менять, и пыль вытирать...как вы будете?
Свет конечно нужен, или встроенное делать, чтоб не стоял вопрос уборки, или на стенах бра
автор Пані з калабані • 10 мая 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Так в потолку робити то ще вище треба залазити щоб поміняти ту лампочку
Анонім Секретар• 10 мая 2024
Ответ дляПані з калабані
Модно встроенный светильник лед без лампочек, панельку. Там от 50000 часов ресурс диода, прикиньте на сколько хватит
Едимнаморе• 10 мая 2024
Світло обов´язково над сходами потрібно, без нього як ввечері , вночі ходити? З фонариком?
Якщо ці світильники на довгому проводі, можна повісити, буде зручно і лампочку змінити.