рукиЖимолости• 10 мая 2024

Що для вас невдаха в особистому житті?

Я особисто себе так з юності відчуваю. В мене особисте життя взагалі не складалося. З навчанням - легко, а з відношеннями - це як вища математика для багатьох. Темний ліс.
От як так відбувається?
Заміж вийшла за такого ж аутсайдера.
Свисток ля-минор• 10 мая 2024
Ответ длярукиЖимолости
Да я не знаю, як вмикати жінку ) Чоловіка взагалі вже секс не цікавить. А до цього він був дуже посереднім.
В вашому випадку -відключити мізки. Зробити,щось для вас непритаманне, на що ви сама дивитесь і захоплюєтесь у інших. Ми з вами +/- однакового віку, але чоловік в мене набагато старше. Все є, досі. Може, у чоловіка, якісь проблеми зі здоров´ям, а він не каже. Пийте бади, ввтаміни, проконсультуйтесь з лікарем, можете онлайн.. Відносини, уе постійна робота, підтримувати цікавість ’автоматично’, з кожним роком складніше. Читайте, ’іншу´ літературу. Головне-бажання і витримка.

Кукусикиииииии• 10 мая 2024
Ответ длярукиЖимолости
Вы замужем?
автор рукиЖимолости • 10 мая 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Вы замужем?
Так, 20 років
Кукусикиииииии• 10 мая 2024
Ответ длярукиЖимолости
Так, 20 років
Печаль какая. Ваша проблема в Вас самой.Работайте над собой и выходите из режима все плохо я унылое гав...но и живите свою полную жизнь со спонтанностью и действиями по эмоциям, а не по обдуманному и унылому алгоритму. Я ненамного младше Вас если, что. Мне когда то давно лет в 19 помогли книги Эрика Берна изменить свое отношение и к людям и к самой себе.
автор рукиЖимолости • 10 мая 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Проблеми чоловіка зі здоров´ям відомі, це серйозна стадія діабета і проблеми з інтимним життям - це вже наслідки.
Ну яку іншу літературу мені читати? Найкраще, що для себе я можу зробити, це залізти на порнхаб і отримати задоволення. Жодних танців з бубнами, жодних віагр і піднять непід´ємного. Жодних ілюстрацій, що тебе не хочуть як жінку.
УраганнаЯ• 10 мая 2024
Я вообще не считаю людей неудачниками. Все мы разные и у всех нас свой жизненный опыт. И непонятно почему вы считатет себя неудачницей, если вышли замуж ?
Бавовнятий Пупс• 10 мая 2024
Ответ длярукиЖимолости
Ну ось дивіться. В навчанні чогось добитися - це достатньо простий алгоритм. Розбираєшся, ставиш ціль, вчиш, знаходиш закономірності - і все це залежить від тебе. Книжка або ютуб канал тобі не скажуть: ’вибач, ти хороша людина, але не відкривай мене більше.’.
А ось вистроювання відносин - це геть інше.
В отношениях такие же алгоритмы, вы их просто не вычислили ещё.
ЕллИКА• 10 мая 2024
Тут надо применять три вещи. Пересмотреть фильм самая обаятельна и привлекательная. Для самой себя решить чего же наконец я хочу. Разработать план действий
автор рукиЖимолости • 10 мая 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Вийти заміж - це взагалі не досягнення )

Ловлю капці• 10 мая 2024
Для меня - это разведенные, 1, 2, 3 раза 😐
Особенно в 25 - 30 лет

От каждого брака по ребенку, может и больше
Когда в достижениях больше ничего нет, кроме детей и развода
Ибо все возможности и молодость пошли по п... в самом прямом смысле, лучшие годы для развития, познания себя были потрачены реально на быт и младенцев ( А в итоге это всё оказалось ни о чем, нет ни семьи, ни уюта, так только, пытаются найти кого-то, ухватить, не все конечно, но очень многие продолжают наступать на грабли
Тех, кто не был замужем / женат, и тем более не хочет - неудачниками не считаю, наоброт, люди знают, что хотят, в 90 % случаев это умные и думающие о себе люди
Ангелок з ріжками• 10 мая 2024
Ответ дляКолгоспниця
Не погоджусь. В юності напевно так, мені не вистачало самоповаги і любові до себе. І стосунки були дивні. Але я дорослішала, в т.числі і психологічно, вийшла заміж, були нюанси, але чоловік в цілому і дбав, і захищав, розлучились через 11 років і вже 8 років постійно спілкуємось, допомагаємо один одному, дружим одним словом. І з його новою сім´єю теж. І такі відносини стали можливим саме через повагу до іншого життя.
Але в особистому знову не так, як хотілося б. І не тому, що починаю стосунки з не тими, типу байдужий, використовує і т.п. Але долучаються якісь зовнішні обставини, місцями трагічні, і все перевертається, і нічого не можеш зробити і взагалі зрозуміти, чому так.
Це я про те, що не завжди є ’діагнози’, є ще щось, що від нас скрито і тому у всіх це по різному
Якщо єдине, що людина говорить про свого чоловіка, хай і колишнього, з яким у неї хороші стосунки, що він аутсайдер, то не дуже тут багато поваги.
Свисток ля-минор• 10 мая 2024
Ответ длярукиЖимолости
Ну, бачите, на сайті не видно, які проблеми є, тільки ваші слова. Діабет, це звичайно, хвороба серьозна. Все одно, треба розмовляти, пояснювати, шукати вихід. Щось, вас разом тримає, окрім страху самотності?
Чаклунка-ведунка• 10 мая 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Автор, а что значит ’аутсайдер в отношениях’? Что вы в это вкладываете?
Мне кажется, главное в отношениях - легкость и комфорт (их не нужно выстраивать, работать над ними и прочих п..достраданий). Если у вас это с партером есть, то все отлично
Работать над отношениями нужно
Чаклунка-ведунка• 10 мая 2024
Ответ дляЛовлю капці
Особенно в 25 - 30 лет

А если женщина ни разу не была замужем, и при этом у нее трое-четверо детей (от разных мужчин)?
автор рукиЖимолости • 10 мая 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Ми дивимось в одному напрямі, однакове відношення до життя, розумні і завжди знаходимо спільну мову. Ну і порядність внутрішня, я можу йому довіряти. З дурнем або з неумним чоловіком я б жити не змогла.
Якщо відключити емоції - то спокійне співмешкання. Фінансово я від чоловіка не залежу.
Бавовнятий Пупс• 10 мая 2024
Ответ длярукиЖимолости
А что не так? Чего бы вам хотелось? Почему считаете себя аутсайдером?
автор рукиЖимолости • 10 мая 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
А що поганого в слові або в понятті - ’аутсайдер’? Я і себе такою вважаю.
автор рукиЖимолости • 10 мая 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Тому що всі 20 років шлюба - це якійсь компроміс з собою. Якби в мене був вибір, я би не виходила заміж за свого чоловіка. Але зі всіх довбанутих варіантів, доступних странненькій мені для відносин, це був найкращій.
Свисток ля-минор• 10 мая 2024
Ответ длярукиЖимолости
Це чудово, не кожному вдаються такі емоції, це ваш бонус , цінуйте @....Вам, не вистачає емоцій, працюйте в цьому напрямку. Вже не буде, як в молодісті, тепер менше, але якісніше.

ЭкстрасенсиХаЯ• 10 мая 2024
Ответ дляКинг-Конгша
лично для меня неудачник это полное отсутствие личной жизнь и даже попыток ее построить, самое худшее, что может быть это когда взрослая дочка/сын живет с мамой до и никуда не рыпается.
А те кто неудачно вышли замуж-развелись-снова вышли замуж не неудачники.
Ого як різко. А, наприклад, григорій перельман, що з мамою живе, по-вашому теж невдаха?
Люди різні, потреби різні, погляди на життя теж.
Свисток ля-минор• 10 мая 2024
Ответ длярукиЖимолости
Сімейне життя, це завжди компроміс. В чомусь +, в чомус-. Не буває 100% ,постійного ´вау´. Як то кажуть ’не бачили, ви, шмаленого вовка’. Потрібно вирішувати проблеми, не чекати, коли, вже ´по горло´
Ловлю капці• 10 мая 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Да то же самое
Неудачная личка
Чаклунка-ведунка• 10 мая 2024
Ответ дляЛовлю капці
Да то же самое
Неудачная личка
С чего это она неудачная?
Спішу - перекидаюсь• 10 мая 2024
ну вийшли ж заміж от і добре
Сокодавка ще та• 10 мая 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Работать над отношениями нужно
если над отношениями нужно работать - зачем они нужны? )))
отношения должны быть легкими и ненапряжными, тогда и жизнь в кайф
Чаклунка-ведунка• 10 мая 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Любые отношения - это работа. Как минимум над собой
Сокодавка ще та• 10 мая 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Работайте ))) Я предпочитаю не напрягаться и жить в комфортных отношениях, которые от меня не требуют никаких усилий ))
Чаклунка-ведунка• 10 мая 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Мне в любых отношениях придется работать над собой. Потому что с таким человеком как я комфортные отношения невозможны
Спішу - перекидаюсь• 10 мая 2024
Ответ длярукиЖимолости
В мене вже не склалося. Так, сім´я в мене є, ми друг друга підтримуємо, в нас завжди є про що поговорити. Але в нас зовсім різні сексуальні темпераментиі взагалі, в шлюбі до мене відношення як до ’матері моїх дітей’.
у всіх так само, лише на початку романтика і емоції, далі всі так живуть, меньше фільмів і книг
Бавовнятий Пупс• 10 мая 2024
Ответ длярукиЖимолости
Так вы же пишите, что между вами все хорошо, смотрите в одном направлении и все такое.
Я вам больше скажу, большинство живут с компромиссом.