ХтоЯкщоНеЯ• 10 мая 2024

Що плануєте готувати сьогодні, на вихідні?

Після свят у мене завжди наступає ступор. Лиш в середу подоїдали всі ті ковбаси і м´яса з пасками.
Вчора на легкому супчику.
Дайте ідеї, що за планом у вас?
Кондуктор маршрутки• 10 мая 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Ви в робочі дні нічого не готуєте? Що ж ви їсте тоді? Що їдять ваші діти?
Чи ви кажете сорі, я з понеділка по пятницю на роботі і нема їсти
У нас не ресторан, и я не вы, что сварила то и едим, три часа вечером стоять у плиты , это бред, вы дома сидите вам скучно , кто работает тем веселее.

Кондуктор маршрутки• 10 мая 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Кстати я готовлю на 5 дней, борщ, суп, мясо, а кашу и спагетти можно за 10 мин сварить в середине недели
Я не в теме• 10 мая 2024
Ответ дляЯ шалунья
4 дні супчик їдять і кашу? Ого, які непривередливі у вас
Ми тільки вечеряємо тим що я наготувала в суботу, сніданок готую кожного ранку. Так досить не вибагливі.
автор ХтоЯкщоНеЯ • 10 мая 2024
Ответ дляПухнасті штани
Вчера сварила гороховый суп, рулетики из лаваша с рыбой, яйцом и укропом, мараконы со сливками (типа в соусе).
Сегодня мясное что то нужно сделать.
Як я мрію про гороховий суп. Ніхто в сім´ї не їсть. Для себе готувати не хочу
Луноликая Вика• 10 мая 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Я влітку, коли цього всього на грядці завалісь, викладую сухим все кільцями порізане на деко в духовку на 30 хв, потім роблю.заправку олія, часничок, соєвий соус, мед, сіль, лимонний сок, зелень. Все гарячим змішую. Така смакота
я теж запікала у духовці. тепер маю гриль. я мариную і запікаю
автор ХтоЯкщоНеЯ • 10 мая 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
піца з недоїдків
Це найкраща піца))
Щедрик• 10 мая 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
А у меня только муж такое ест. Варю для него иногда. Но у нас в плане первых блюд кардинально разные запросы, поэтому в доме запросто может быть 3 первых блюда при троих проживающих.
Голова колгоспу• 10 мая 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Чому ви вважаєте що людина якщо працює то їй немає коли готувати?! По собі судите? І чому якщо навіть вдома ’сидить’ то їй має бути скучно.
Кондуктор маршрутки• 10 мая 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Вы странная наварили суп кто хочет ест, кто не хочет проголодается и съесть, автор вы там служанка, вы умрёте даже не пожили для себя, ваши меню забудут сразу , муж быстро замену найдёт, ну и дети будут в перерывах вспоминать. Автор с грядок выходите ,берите мужа и идите гулять, жизнь коротка

AmazingLady• 10 мая 2024
Хочу овощей побольше
автор ХтоЯкщоНеЯ • 10 мая 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
А з чого ви взяли що я не працюю. Може менше годин за вас. Як би зайнята не була, але нормальну їжу для сім´ї, хоч в 22 ночі, але стану і приготую.
А ви собі як хочете.
Я живу не для роботи, а для сім´ї. Це пріорітет
Кондуктор маршрутки• 10 мая 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Человек пришёл с работы и три часа стоять у плиты дура будет, с работы женщина быстро что то приготовит , ну и муж есть поможет
Кондуктор маршрутки• 10 мая 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
А ви собі як хочете.
Вот, живите для себя!!!
автор ХтоЯкщоНеЯ • 10 мая 2024
Ответ дляЩедрик
Я розумію про що ви. Діти і чоловік всі їдять різне і нкнавидять те, що люблять інші. Тому доводиться розширене меню мати
Голова колгоспу• 10 мая 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Знову зневага. Чому у вашій реальності не може бути що людині подобається готувати, і балувати свою родину.
Я готую для сім´ї. Але ’жри че дали’ навіть я їсти не буду. Якщо я щось не їм, це не означає що вся сім´я немає їсти. І навпаки.
автор ХтоЯкщоНеЯ • 10 мая 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Я просоою сьогодні 3 год, щоб 2 вихідних не готувати
Голова колгоспу• 10 мая 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Автор вам людина заздрить. Раз пише так зневажливо. Ви робите як вам зручно і як вам хочеться для вашої родини. Не звертайте увагу воно цього не варте
З горіха зерня• 10 мая 2024
Ответ дляИМХОля
Солянка
У нас солянка була у вівторок.
Хитрый Лис• 10 мая 2024
Сегодня будет шашлык и овощи
Приготовлю ещё какой-то супчик с курицей, картошкой и паутинкой, и с жареным луком. Когда-то так бабушка готовила☺️

Бутерброд з ікрою• 10 мая 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
А потом в воскресенье готовите, чтоб на понедельник было?

У меня всегда запара с этими планами)
Как ни пытаюсь распределить готовку и свое время, все равно не выходит
Хачапууури• 10 мая 2024
Окрошка і гомілки запечу.
Попельшка• 10 мая 2024
Бограч, обожнюю
автор ХтоЯкщоНеЯ • 10 мая 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою

У меня всегда запара с этими планами)
Готую на 2-3 дні суп чи борщ і щось з м´яса і риби, а потім підварюю гарніри і салати.
В неділю вже більш складні страви типу голубців, лазанья, випічка
Морская свинка• 10 мая 2024
мужу окрошку + отбивные
дочке сум с чечевицы + пюре
у меня все просто - овощи / батат/ филе курицы
Морская свинка• 10 мая 2024
Ответ дляОмлетик
П´ятниця скорочений день в більшості держслужбовців, бюджетників, і навіть на підприємствах. Тому часто жінки готують в п´ятницю , щоб розвантажити вихідні
ооо пойду сестре скажу
она врач - но хрен там уйдет она пораньше)
Сама вумна тутички• 10 мая 2024
Не готую взагалі, но на вихідних зварю молоду картоплю з кропом+салатік, смакота!!!
Омлетик• 10 мая 2024
Ответ дляЯ шалунья
Да ви що. І в війну скорочений?
Так. Чоловік зараз працює на військовому заводі, в п´ятницю початок о 8-00, і до 16-00, так працює управління заводу. Те саме було в управлінні ДСНС, пятнмц-скорочений
Омлетик• 10 мая 2024
Ответ дляМорская свинка
ооо пойду сестре скажу
до чого лікар який працює по змінна, до працівників з щоденним графіком роботи?
Луноликая Вика• 27 мая 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
спробувала готувати овочі гриль за вашим рецептом, так смачніше, навіть холодні овочі. дякую за пораду!
автор ХтоЯкщоНеЯ • 27 мая 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Я дуже рада.
Омь точний рецепт