Чудо Ф_ф КеДаХ• 10 мая 2024
Хто з Чернігова, підкажіть
Замовляла білети на автобус через сервіс, перевізником ЕКСПРЕС ДЕСНА.
Хтось ним їздив? Бо в тг inbus бачу тільки те як зриваються їх рейси. І з автовокзалу вони йдуть, прям з вокзалу чи з автостоянки?
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 10 мая 2024
Ответ дляБоХатая
Вам в Чернігів їхати чи з нього?
з нього до Києва у вт
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 10 мая 2024
електричка мені не варіант, мені треба бути в Києві до 19 години
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 10 мая 2024
Ответ дляБоХатая
не чула про такого перевізника
як я зрозуміла це буси
вони як і від вокзалу, так і від Макдональсу йдуть
Украиночка• 10 мая 2024
Я ними не їздила, але написано відправляються з автовокзалу, прийдіть хвилин на 20 раніше, і дізнаєтеся де саме проходить посадка в автобус.