кнопкодав• 11 мая 2024

Татарбунари, Вилкове хоч туди можна на море?

Діти хворіють, хочу машиною поїхати тижні на 2 вивезти кудись на море. Літаком не варіант, бо малому треба багато речей. Що скажете хоч якийсь варіант є? Чи не видумувати і їхати за кордон?
автор кнопкодав • 11 мая 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Та куди небудь, хоть на середземноморне чи адриатичне.
А не це чорне ніяке
Питання як далеко їхати. Можете порадити спокійне містечко?

Кучерявочка• 11 мая 2024
Ответ дляОбласті пітьми
А не це чорне ніяке
И мне не нравится Чёрное море. Адриатика и Средиземное вообще другие
Кучерявочка• 11 мая 2024
Ответ длякнопкодав
Летите авиа
Петриківна• 11 мая 2024
Ответ длякнопкодав
Куди?
Чорногорія, Хорватія, Греція, Італія, Іспанія, Кіпр
Кучерявочка• 11 мая 2024
Ответ длякнопкодав
Куди?
Какой у вас+- бюджет на поездку?
автор кнопкодав • 11 мая 2024
Ответ дляКучерявочка
Какой у вас+- бюджет на поездку?
Думала тис 3 євро.
автор кнопкодав • 11 мая 2024
Це якщо за кордон. По Україні ясно що інший.

Області пітьми• 11 мая 2024
Ответ длякнопкодав
Як далеко? Ну чорногорія 38 годин автобусом. Я ж не знаю якого віку ваші діти і як переносять дорогу. Мої легко дальні дороги
Кучерявочка• 11 мая 2024
Ответ длякнопкодав
Думала тис 3 євро.
Вы шутите? Вам хватит на болие ли мение нормальный отель в любой стране Европы.
Кучерявочка• 11 мая 2024
Ответ длякнопкодав
Вы хотите самой готовить,в кафе питаться или завтрак+ужин? Я бы Испанию выбрала или Грецию
Сунуся в чужі справи• 11 мая 2024
Ответ дляКучерявочка
болие ли мение
автор кнопкодав • 11 мая 2024
Я впринципі ніколи майже не була за кордоном. То буду вдячна, якщо порадите перевірені містечка/готелі.
Кучерявочка• 11 мая 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
болие ли мение
Училки в чате
Баррикадница• 11 мая 2024
Ответ дляКучерявочка
Жесть грамматика 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Кучерявочка• 11 мая 2024
Ответ дляБаррикадница
Жесть грамматика 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Душнила 2
Наполеон Бонапарт• 09 июня 2024
Ответ длякнопкодав
З таким бюджетом можна їхати куди завгодно
автор кнопкодав • 09 июня 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Так, але сумно. Не хочу їхати без чоловіка, класно було б відпочити сім’єю. А так наче і гроші є на відпочинок, а настрою немає.((((
Наполеон Бонапарт• 09 июня 2024
Ответ длякнопкодав
Зрозуміло, але вже час прийняти реальність. Я в тому році не їздила на море, все вірила в перемогу, але бачу як імунітет знизився в дитини, тому розумію, що треба на море
автор кнопкодав • 09 июня 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Осі і у нас болячки за болячками.

Играю_на_кларнете• 19 июня 2024
Ответ длякнопкодав
Думала тис 3 євро.
В таком бюджете я бы ехала в Албанию, на ионическое море 🥰 Мы рассматривали ее как вариант, машиной, но потом передумали тк не было уверенности что мужа пропустят а сама туда я бы ехала долго.
Но в Болгарии в прошлом году чудесно отдохнули в августе.
В этом году еще не определились…
Anchik1878• 24 июня 2024
Ответ дляПетриківна
За кордон їдьте. Ми так дитині показали море в Лазурному. Він тепер море на все життя ненавидить і слухати нічого не хоче про поїздку на море. Доречі, тут на порадниці порадили
Лазурне це щось, як згадаю ті 5 типу хвилин до моря по жарі
Петриківна• 25 июня 2024
Ответ дляAnchik1878
Ага. Іноді таке враження, що тут спеціально якусь фігню радять щоб потім поржати
Червона рута• 25 июня 2024
Ответ дляПетриківна
То вы в Скадовске наверное не были.
Червона рута• 25 июня 2024
Ответ дляГейСюда
Море? В Татарбунарах? Какое?
Татарбунарское наверное
Червона рута• 25 июня 2024
Ответ дляЖелезобетон
а вы хотите сейчас ехать воздухом подышать или летом?
На сейчас смотрела цены в Болгарии (Бяла) - около 1000 грн/сутки двукомнатные аппартаменты. В прошлом августе они стоили где-то 100 евро
Правда, сейчас там можно только гулять
Почему? Это же возле обзора прямо . Пешком км четыре по морю
Петриківна• 26 июня 2024
Ответ дляЧервона рута
То вы в Скадовске наверное не были.
Була у своєму дитинстві, у 1985 році
автор кнопкодав • 26 июня 2024
Ответ дляЧервона рута
Татарбунарское наверное
Запитання було про Катранку. Якщо ви не в темі, ну нашо писати те що ви написали.
Железобетон• 26 июня 2024
Ответ дляЧервона рута
что почему? да, прямо возле Обзора
Железобетон• 26 июня 2024
Ответ длякнопкодав
автор, вчера как раз зашла на сайт своей любимой б/о в Катранке. ’Закрыто’
автор кнопкодав • 26 июня 2024
Ответ дляЖелезобетон
Так, нажаль(((